MASTERSTUDIES.CZ

Šperkařství programy, vyhledejte nejlepší programy MSc zde! - MSc

Poté, co získáte bakalářský titul, můžete se rozhodnout ponořit se hlouběji do zvoleného oboru s Master of Science nebo MSc. Tento pokročilý stupeň je často založen na výzkumu a v oblasti vědy a techniky.

Možná se ptáte, co je to MSc v designu šperků? Cílem tohoto studijního programu je poskytnout vám zkušenosti s designem a tvorbou šperků. Nějaký čas by mohl být vynaložen na práci s kovem, nebo by stupeň mohl být zcela zaměřen na teorii. Vzhledem k tomu, že tento stupeň se ožení s uměním a designem, můžete mít bakalářské v obou polích k zahájení tohoto programu. V ideálním případě byste měli mít nějakou znalost módy a designu. Některé kurzy zahrnují udržitelnou těžbu a pohled na kulturní a historický dopad šperků.

Můžete očekávat, že se během tohoto studijního programu dozvíte o zpracování kovů, designu a marketingu. Kovoobrábění a design mohou být užitečné pro zlepšení vašich osobních kreativních projektů, zatímco marketing je užitečný při setkání s novými lidmi nebo při žádostech o práci.

Stanovení nákladů na váš stupeň vyžaduje trochu výzkum. Začněte tím, že se podíváte na registrační poplatky, náklady na knihy a zda jsou nabízeny online kurzy se slevou.

Váš výběr zaměření hraje roli v tom, jaký druh kariéry můžete absolvovat s MSc v designu šperků. Pokud jste studoval design více silně, můžete být šperky designer, jewel grader, nebo technik zajištění kvality. Pokud jste studovali marketing, podívejte se na kariéru v maloobchodě jako obchodní profesionál nebo manažer. Šperky jsou další produkt, který se pomalu pohybuje na internetu, takže můžete také hledat práci v začínajících výrobcích, které vyrábějí šperky, které byly navrženy zákazníkem.

Chcete-li vybrat správnou školu pro vaše MSc, zvážit, kde chcete studovat. Kurzy šperků jsou k dispozici po celém světě, ale musíte si vzít ty, které jsou pro vás to pravé. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

1 Výsledky v Šperkařství Filter

Magistr v kovy a šperkařství

Rochester Institute of Technology (RIT)
Kampus Denní studium 2 let Září 2019 Spojené státy americké Rochester

Program v Metalcrafts a šperky dává studentovi širokou expozici pracovních technik kovu, rozšiřuje znalosti studentů užitého designu, posiluje vjemové a filozofické koncepce a rozvíjí individuální způsob vyjadřování.