Filter
Magistr přírodních věd
Evropa Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované Řešení sporů v Evropa - Řešení sporů Řešení sporů programy v Evropa

Master of Science (MSc): Tyto programy jsou postgraduální studium pro lidi, kteří nedávno ukončili vysokoškolské studium a chtějí zlepšit své znalosti o hluboké a další vědecké úrovni.

Evropa, jeden z kontinentů na světě 's sedm, je obvykle známý jako nejzápadnější poloostrov Eurasie. Druhý nejmenší kontinent, s 10180000 (km2), oblast sdružuje 50 zemí.

Kombinované Řešení sporů v Evropa - Udělejte si Řešení sporů v Evropa. Získejte všechny Kombinované Řešení sporů program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Řešení sporů, Evropa

Leeds Beckett University

Stavebnictví stále více uznává význam řešení sporů efektivně a rychle, aby se udržely obchodní vztahy a udržovaly peněžní toky uvnitř odvětví. Pokud jste profesionální pr ... [+]

Detaily kurzu

Stavebnictví stále více uznává význam řešení sporů efektivně a rychle, aby se udržely obchodní vztahy a udržovaly peněžní toky uvnitř odvětví. Pokud jste profesionální pracující ve stavebnictví, právu nebo související oblasti, bude tento kurz rozvíjet schopnost efektivně řešit spory a dokonce je vyřešit.

Významnými oblastmi studia budou principy stavebního práva, přístupy k řešení sporů (včetně rozhodčího řízení, rozhodování a zprostředkování) a požadavky na stavební řízení.

Struktura a obsah naší výuky splňují požadavky na zkoušky Chartered Institute of Arbitrators na každém z jejích Pathways k členství - arbitráž, mezinárodní arbitráž a stavební rozhodování - od úrovně Associate až po úroveň Fellowship.... [-]

Spojené království Leeds
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
4 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině