Filter
Magistr přírodních věd
Itálie Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Urbanismus Itálie - Urbanismus programy Itálie Urbanismus

MSc, nebo Master of Science, je jedním ze dvou nejpopulárnějších bakalářských označení. Mezinárodně uznávaná je MSc obvykle uděluje zhruba po čtyřech letech přísného studia v čem je obvykle pole věda-založený.

Itálie oficiálně Italskou republikou, je unitární parlamentní republika v rámci Evropské unie, který se nachází v jižní Evropě. Na severu hraničí Francie, Švýcarsko, Rakousko a Slovinsko po Alpách.

Urbanismus Itálie - Vezměte si MSc Itálie. Všechny programu MSc a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Urbanismus, Itálie

Politecnico di Milano

Tento magisterský obor nabízí pokročilou akademickou cestu při navrhování prostorových uspořádání a městských politik, transformaci a řízení města, území a životního pros ... [+]

Mise a cíle

V oblasti městského plánování lze na jedné straně identifikovat konsolidaci řady činností městského řízení, které vyžadují pokročilejší interpretaci a aplikaci: rozvoj obecných nástrojů územního plánování; politiky v oblasti infrastruktury, bydlení, dopravy, služeb a životního prostředí; řízení komplexních programů a projektů. Na druhé straně se zvyšuje poptávka po nových městských a územních politikách, které vyžadují zvláštní odbornou způsobilost.

Tento magisterský obor nabízí pokročilou akademickou cestu při navrhování prostorových uspořádání a městských politik, transformaci a řízení města, území a životního prostředí.... [-]

Itálie Milán
Říjen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině