MSc z oblasti životního prostředí (integrované magisterské)

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

Environmentální věda vyrostla z rostoucího zájmu o životní prostředí a potřebu vědeckého přístupu ke studiu vlivu člověka na přírodní zdroje. Jak můžeme uspokojit rostoucí potřebu zdrojů a současně je chránit pro budoucí generace?

Náš kurz poskytuje potřebné vědecké základy a technické školení k prozkoumání těchto problémů a identifikaci řešení. To vede přímo k postgraduální kvalifikaci a je určen speciálně pro studenty, kteří chtějí vykonávat kariéru v oblasti životního prostředí. Nabízí environmentální umístění a průmyslově propojený projekt na konci roku, který vám pomůže s klíčovými znalostmi, dovednostmi a kariérovým vedením, aby uspěl v přírodních vědách.

Jedná se o první Environmental Science MSci, která bude nabízena ve Skotsku a je akreditována Institutem pro environmentální vědy.

University of Stirling je vynikajícím místem pro studium environmentální vědy, s naší historií inovací v oblasti environmentálního výzkumu a studia. Jsme vášniví vědci v oblasti životního prostředí a náš kurz vás povzbudí k tomu, abyste byli rozdílem v ochraně naší společnosti a planety.

Nejdůležitější důvody ke studiu s námi

# 1 Náš kurz je akreditován Ústavem pro vědy o životním prostředí

# 2 Zahraniční výlety do terénu a terénní práce v našem ohromujícím skotském prostředí jsou zakotveny během celého kurzu

# 3 Nabízíme environmentální stáže a průmyslově propojený projekt na konci roku, který vám poskytne dovednosti pro vaši kariéru

Profesní akreditace

Program MSc v oblasti životního prostředí je akreditován institucí environmentální vědy (IES) a vedoucími výboru pro životní prostředí (CHES).

Ceny nebo ceny

Altijar stipendia ve výši 500 liber jsou každoročně uděleny dvěma nejvýkonnějším studentům z oblasti životního prostředí ve třetím ročníku předmětu BSc / MSci.

Detaily kurzu

Máme hrdou historii inovací v environmentální vědě a my jsme stále odhodláni absolvovat školení s dovednostmi oceňovanými zaměstnavateli dnes.

Náš pětiletý kurz (čtyřletý kurz s druhým rokem) vám nabízí bezproblémovou cestu studiem na vysokoškolské a postgraduální úrovni. Na konci kurzu budete absolvovat vysokoškolskou kvalifikaci, zvýšenou znalost sektoru a zkušenosti spojené s prací, jakož i znalosti a dovednosti v oblasti hlubších znalostí v oblasti životního prostředí.

1. a 2. ročník vám poskytne základní znalosti a analytické dovednosti v oblasti environmentální vědy, geoscience, ekologie a fyzické geografie, které jsou základem pro studium.

Ve 3. ročníku si můžete vybrat ze specializovaných modulů v systémech životního prostředí, environmentálního managementu a environmentálních technologiích.

Ve 4. ročníku pokračuje výběr pokročilých modulů s širokou škálou dostupných předmětů. Důraz je kladen na dovednosti v oblasti profesního rozvoje a zaměstnatelnosti, se základními moduly v oblasti profesního rozvoje a umístění. Budete také organizovat a prezentovat na sympoziu o environmentálních kariérách pro studenty v předchozích letech.

Ve vašem posledním roce budete provádět významný kus nezávislého výzkumu v partnerství s environmentální organizací a vyberete si také z řady odborných modulů environmentálního managementu zaměřených na odvětví energetiky, ochrany a životního prostředí.

Kurz je akreditován Ústavem pro vědy o životním prostředí, který vám poskytuje bezplatné členství v IES a další krok na cestě k kariéře environmentálního vědce.

Výuka

Byli jsme oceněni pětihvězdičkovou špičkovou kvalitou výuky na webu QS World University Rankings 2017/18. Základem kurzu je výuka řízená výzkumem, kterou poskytují pracovníci, kteří jsou světovými lídry ve výzkumu environmentálních věd. Všechno, co se naučíte, odráží nejnovější myšlenky a vývoj v prostředí geografie. Naše metody výuky jsou rozmanité a zahrnují přednášky, praktické a laboratorní praktické cvičení, konzultace, semináře a skupinové projekty, umístění a individuální výzkumný projekt.

Práce v terénu

Stirling poskytuje ideální místo pro studium životního prostředí - areál má lesy a lesy nastavené na pozadí Ochil Hills. K dispozici je také snadný přístup k různorodé krajině, jako je Skotská vysočina, údolí Forth a pozemky degradované minulými průmyslovými aktivitami. Příležitosti v terénu jsou zakotveny v celém kurikule.

Nepovinné obytné terény jsou v současné době nabízeny v Cumbrii ve 2. ročníku a nabízíme výběr týdenních výletů do jižního Španělska nebo na Island ve 3. ročníku. V roce 5 se studenti mohou zúčastnit týdenní cesty do Skotské vysočiny a desetidenní terénní kurz pro Gabon v tropické Africe. Všechny naše exkurze na výlet vás vyzývají, abyste pochopili vývoj neznámých environmentálních systémů a poskytli vám první zkušenosti s globálně důležitými otázkami životního prostředí.

Dotazujeme na výdaje za terénní cesty, ale budete muset finančně přispět na vaši cestu, ubytování a stravu pro všechny pobytové výlety.

Posouzení

Většina modulů zahrnuje jak přednášky, tak praktickou práci a jsou hodnoceny kombinací studijních prací a zkoušek. Mnoho z těchto hodnocení je navrženo tak, aby poskytovalo zkušenosti s postupy a praxemi souvisejícími s prací.

Studovat v zahraničí

Vedle výměnných příležitostí, které jsou k dispozici všem studentům ve společnosti Stirling, má environmentální věda dobře zavedený kurz s univerzitou Guelph v Kanadě. Studenti environmentální vědy se také účastnili výměn v Kanadě, na Floridě, na Aljašce, v Sydney a na Havaji. V průběhu třetího ročníku můžete strávit jeden nebo dva semestry a studovat si kurzy, které jsou shodné s kurzy v Stirlingu, což vám dává příležitost rozšířit své životní a kulturní zkušenosti.

Nabízíme také výměny Erasmus do Švédska a Německa.

Kontakt

Dr. Clare Wilsonová

44 (0) 1786 467817

cawilson@stir.ac.uk

Poplatky - 2018/2019

  • Zahraniční studenti (mimo EU): 14 460 liber
  • Skotští a EU studenti: 1.820 liber
  • Studenti ze zbytku Spojeného království: 9 250 liber za rok na dobu nejvýše 4 let
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Méně