MSc z ekonometrie a managementu - specializace Business Analytics a kvantitativní marketing

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Chtěli byste kopnout hluboko, abyste získali skryté informace pomocí nejnovějších technik? Potřeba kvantitativní podpory pro optimalizaci operačního a strategického rozhodování se stále zvyšuje. Program Business Analytics a kvantitativní marketing se zaměřuje na nejvíce kreativní stránku vědy o datech: vývoj modelů a technik pro konverzi velkých dat na znalosti, hledání příležitostí a předvídání chování. Takové modely a techniky pocházejí ze statistik, ekonometrie, strojírenství nebo informatiky.

Tento náročný program vás naučí používat nejvhodnější kvantitativní metody při řešení obchodních problémů a provádění výzkumu. To vám umožní aplikovat a dále rozvíjet efektivní metody analýzy dat a překládat nálezy do akceptovatelných rad.

Je to pro vás ta správná volba?

Chcete pomáhat podnikům činit inteligentnější rozhodnutí a lépe porozumět zákazníkům? Do vás věnují data věda a použití pokročilých metod? Chtěli byste přispět k zdravému rozhodování a jsou vaším věcem matematika, statistika a ekonometrie? V takovém případě máme v nabídce zajímavý program.

Tento velitel má technické zaměření. Naučíte se nejen používat nejmodernější metody, ale také pochopit matematické a statistické detaily jejich fungování. Tato znalost vás připravuje na to, abyste vyvinuli nové metody sami a nadále držet krok s rychlým vývojem v této oblasti po ukončení studia. Proto bychom rádi zdůraznili význam:

  • Silné kvantitativní a analytické dovednosti
  • Silné zázemí v oblasti matematiky, statistiky a ekonometrie
  • Zkušenosti s programováním (alespoň některé)
  • Ambiciost a mentalita go-getra.

Doporučujeme vám, abyste si ověřili formální požadavky na vstup.

Proč studovat obchodní analýzu a kvantitativní marketing v Rotterdamu?

Erasmus School of Economics je známá svým kvantitativním výzkumem a vysoce kvalitními metodami výuky založenými na praxi. Přidejte to k našim úzkým vazbám na obchodní svět a našim mnoha úspěšným absolventům ve fie a víte, proč je Rotterdam místem, kde se chcete specializovat na Business Analytics a kvantitativní marketing.

Nejlepším příkladem naší praktické výukové metody je seminární kurz. V tomto kurzu se budete účastnit malého týmu studentů, abyste dokončili podnikatelsky orientovaný výzkumný problém od začátku do konce. Každý rok vybíráme řadu společností, se kterými spolupracujeme. Poskytují nám své údaje a obchodní otázky. Dále je na vás a vašem týmu, abyste to formulovali jako otázku týkající se vědeckých poznatků, nalézt a rozvíjet vhodné metody, provádět je a podávat zprávy společnosti. Každý rok pracujeme na nových výzvách. To je skutečná chuť práce, kterou uděláte po promoci!

Poslední aktualizace Dub 2020

Informace o škole

Based in Rotterdam, the economic and logistics centre of Europe, Erasmus School of Economics is one of the world’s leading academic institutions. The school has a long-standing tradition of high-quali ... Čtěte více

Based in Rotterdam, the economic and logistics centre of Europe, Erasmus School of Economics is one of the world’s leading academic institutions. The school has a long-standing tradition of high-quality education and research. Méně
Přejít na web školy