MSc z Managementu - Grande Ecole

Všeobecné informace

Popis programu

Kompletní škála kurzů jaderného managementu a specializace vyučovaných z mezinárodního výhledu.

 • Pro studenty, kteří mají minimální bakalářský titul
 • Magisterský titul
 • 2 nebo 3 roky
 • Vyučován ve francouzštině
 • Dodáno v Lyonu-Ecully

Správný program na přizpůsobení vašich plánů kariéry

 • Předčasný tvůrce: V emlyon business school jsme se emlyon business school na formování dovedností a talentů. Naším úkolem je pomoci vám přeměnit otázky na výzvy, výzvy, příležitosti a příležitosti k řešení. Naučíme vás, jak se učit, rozpoutat a vzkřísit.
 • Vytvořte cestu svého hrdinu: Vytváříte svou vlastní cestu a sestavíte osobní plán a plán kariéry podle vašich přání, zájmů a priorit se základním vzdělávacím postulátem: vystupte z vaší komfortní zóny, abyste se odhalili.
 • Tvůrčí učení: Creative Learning by emlyon business school vám dává šanci analyzovat, testovat, vymýšlet a experimentovat. Rozvíjíte způsob myšlení a způsob myšlení, který by měl překonat váš úspěch a rozkvět: způsob výroby.

Struktura

Staňte se brzy výrobcem

Podnikatelé, vedoucí pracovníci a odborníci se musí připravit na velké poruchy v našem světě, které se zabývají demografickou a urbanizací, vědeckými výzvami zahrnujícími umělou inteligenci, biotechnologii nebo genetiku s novými technologiemi a znalostmi

Vysokoškolské vzdělávání a řízení jsou klíčem k vynalézání a realizaci nových myšlenek a řešení, která jim umožní čelit těmto výzvám. Můžete být jeho součástí, místo aby se těmito velkými posuny vyděsili. Pokud se snažíte pochopit a přijmout jejich význam, můžeme vám nabídnout budoucí výhledy a vycvičit vás, abyste byli připraveni je uchopit.

V emlyon business school jsme si emlyon business school dlouhodobou pověst jako jedna z předních evropských institucí, pokud jde o výzkum, úzká spolupráce s obchodním světem a pochopení komplikací podnikatelského procesu.

Kreativní učení od emlyon business school vám dává šanci analyzovat, testovat, vymýšlet a experimentovat. Inovace je budoucnost, protože historická řešení již neodpovídají novým problémům.

Jelikož jsme globální obchodní škola, která vás potenciálně vede k velké různorodosti pracovních a aktivitních odvětví, jako je konzultace, marketing, finance nebo rozvoj podnikání, například MSc Management Grande Ecole vás bude vzdělávat a připravovat na přípravu na operace, odborné znalosti a know-how pro kvalitativní zaměstnatelnost, ale také, a především, myšlení a způsob myšlení, který by měl překonat váš úspěch a rozkvět: první výrobní způsob.

Od znalostí k dovednostem, talentům

Během dvou nebo tří let programu MSc v managementu - Grande Ecole budete mít možnost střídat akademické semestry na emlyon business school v emlyon business school , stáže v rámci společnosti nebo zkušenosti z více akademických emlyon business school a čas strávený na aktivitách studentských sdružení svým vlastním tempem.

S touto flexibilitou zvolíte a kombinujete kurzy a zážitky, které vás zajímají nejvíce, a naplánujte je v časech, které pro vás mají největší smysl, budete co nejvíce využívat svých zkušeností. Pro ty, kteří dosud nerozhodli, jakým směrem jim bude jejich kariéra, velký výběr kurzů a pružná programová struktura jim pomohou určit a otestovat kariéru. Pokud naopak máte jasný cíl, můžete se zaměřit na odborné znalosti a zkušenosti, které preferujete.


klíčové prvky

 • magisterský titul uznávaný francouzskou vládou, vyšší úroveň dostupná ve Francii a proslulá po celém světě
 • personalizovaný program s velkým množstvím možných kombinací a více než 100 volitelnými kurzy
 • přístup založený na více lokalitách s minimem 6 měsíců mimo území Francie
 • škálovatelná, na míru přizpůsobená kariérová podpora včetně individuálního koučování s minimálně 12 měsíčními odbornými zkušenostmi
 • prostředí vhodné k digitálnímu a narušení znalostí (tvořivost
 • tvůrci továrny na projekt, který vás naučí děláním a zkušenostmi
 • společné přístupy k rozvoji sebe sama (pass lab s interkulturními zkušenostmi
 • ve Francii a v zahraničí
 • 3 kampusy mimo Francii v Casablance (Maroko), Bhubaneswar (Indie), Šanghaj (Čína)
 • (francouzština, angličtina, němčina, španělština, čínština, arabština, japonština, italština, ruština, portugalština) za předpokladu, že již máte nějaké zázemí
 • výkonných sítí s 30 000 absolventy , 25 obchodních klubů, 45 studentských sdružení a 100 korespondentů po celém světě
 • emlyon business school umístila ve Francii a # 34 po celém světě mezi obchodními školami

Přizpůsobená specializace

Vaše vlastní specializace - Vaše vlastní cíle

Chcete-li zajistit, aby vaše konkrétní potřeby byly splněny, můžete naplánovat střídnutí akademických a zkušenostních požadavků podle svých plánů.

MSc v managementu - Grande Ecole je vše o správné přípravě na vaši budoucí kariéru, a v závislosti na tom, jaký cíl si nastavíte pro sebe, vaše požadavky na učení se mohou lišit od požadavků vašich spolužáků. To je důvod, proč zřízení MSc v managementu - Grande Ecole umožňuje maximální flexibilitu při budování struktury kurzu.

Upravte program do vašeho plánu

Během dvou až tří let programu MSc v programu Management - Grande Ecole budete mít možnost střídat akademické semestry na emlyon business school v emlyon business school , stáže v rámci společnosti, výměnné programy v mezinárodních partnerských institucích a čas strávený na činnosti studentských sdružení na vlastní pěst tempo.

S touto flexibilitou zvolíte a kombinujete kurzy a zážitky, které vás nejvíce zajímají, a naplánujte je v časech, které mají největší smysl v rámci celé výukové zkušenosti, vyhnete se omezením, s nimiž byste se pravděpodobně setkali, kdybyste místo toho vybrali specializovanou skladbu.

Pro ty, kteří dosud nerozhodli, jakým směrem jim bude jejich kariéra, velký výběr kurzů a pružná programová struktura jim pomohou určit a otestovat kariéru.

Kariérový kompas, který vám pomůže uvést vaše volby

Během celého programu budete muset vybrat. Jaké časování uděláte vašemu učebnímu plánu? Který z téměř 200 volitelných předmětů byste se měli přihlásit? Který aspekt by měl vést při rozhodování?

Jednou z hlavních věcí, které je třeba mít na paměti, když čelíte mnoha možnostem, které má MSc v Managementu - Grande Ecole nabídnout, je váš kariérní cíl. Systém Career Compass byl navržen speciálně s ohledem na tuto skutečnost.

Vzhledem k tomu, že každá profese vyžaduje vlastní akademickou a praktickou přípravu, systém Career Compass nabízí doporučení, aby odpovídaly dostupným třídám s požadovanou profesí. Více než čtyřicet profesí je začleněno a Kariérní kompas radí studentům, které třídy jsou nezbytné pro budoucí úspěch a které jsou doporučovány.

Vstupné

Způsobilost

Výběrové řízení "Join a School in France" je otevřeno kandidátům, kteří jsou držiteli diplomu z univerzity mimo Francii (bakalářský titul, licence, magisterský titul ...) získané po úspěšném absolvování nejméně tříletého vysokoškolského vzdělávání mimo území Francie; který uděluje národní akreditovaná vysoká škola.

Kandidáti musí mít méně než 30 let při výběru testu Join a School in France. Kandidáti mohou použít stejný rok, ve kterém je získán titul.

Termíny použití / řízení

Mezinárodní žadatelé mohou POUZE uplatnit prostřednictvím webové stránky Join a School on France: joinaschoolinfrance.com

Připojte se ke škole ve Francii v obchodní a průmyslové komoře Paříž-Ile de France (CCIP) organizuje nábor studentů, kteří mají ne-francouzský titul pro přijetí do programů Master in Management - Grande Ecole nabízených pěti francouzskými manažerskými školami: Audencia Nantes, SKEMA Business School, emlyon business school , ESCP Europe a HEC Paris.

Kandidáti na výběrovou soutěž "Join School in France" si mohou vybrat ze čtyř sezení:

 • Sekce 1: Datum uzávěrky - 7. října 2019
 • Sekce 2: Datum uzávěrky - 7. ledna 2020
 • Sekce 3: Datum uzávěrky - 3. března 2020
 • Sekce 4: Datum uzávěrky - 20. dubna 2020

Výběr

Přijímací kancelář je prvním kontaktním místem pro všechny žadatele poté, co podali svou online žádost. Pokud byste chtěli mít kontaktní informace o správné osobě, aby vám pomohli s jakýmikoli otázkami týkajícími se programu nebo výběrového řízení, můžete si vytvořit svůj osobní prostor a získat úplné kontaktní údaje na vašem emlyon business school panelu emlyon business school .

Jakmile se zapíše, zahraniční studenti se připojí k studentům vybraným prostřednictvím francouzského vysokoškolského diplomu a bakalářským studentům, kteří byli vybráni prostřednictvím francouzského systému "třídních průvodců" a kteří již jednou studovali v emlyon business school . Tyto tři výběrové procesy jsou vysoce selektivní a příležitost se k programu připojí pouze průměrný žadatel ze sedmi.

Kariéra

Kariéra služby sledovat

Jako student MSc v Managementu - Grande Ecole budete mít prospěch z specializované kariéry, která bude zahrnovat workshopy, odborné panely, veletrhy, akce, návštěvy firem apod. ... Oddělení služeb kariéry poskytuje všem studentům neustálou podporu určení cílů kariéry a vypracování akčních plánů. Kariérové služby specifické pro program zahrnují:

 • Workshopy: Kariérní semináře vám pomohou připravit se na hledání stáže a budoucí kariéry. Nástroje sebehodnocení a individuální koučování vám poskytnou příležitost připravit si další krok.
 • Nástroje: Náš široký sortiment kariérních nástrojů vám pomůže zjistit více informací o partnerských společnostech a zdrojích specifických pro daný sektor, včetně databází s praxí a nabídkami práce.
 • Události: Více než 200 společností navštíví emlyon business school areály emlyon business school a poskytuje studentům neustálý přístup k podnikatelské komunitě.

Financování

Školné

17 500 EUR ročně

Ceník je určen pro vstup do roku 2019. Všechny uvedené poplatky zahrnují výuku, registrační poplatky a celoživotní členství v emlyon business school .

Prodloužení studií nad rámec oficiální délky programu je podmíněno uhrazením administrativních poplatků ve výši 500 EUR ročně.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Created in 1872 and based in Lyon, France, with multiple international campuses, emlyon business school is a top European business school devoted to lifelong learning for entrepreneurial and internati ... Čtěte více

Created in 1872 and based in Lyon, France, with multiple international campuses, emlyon business school is a top European business school devoted to lifelong learning for entrepreneurial and international management. Méně
Lyon , Šanghaj , Paříž , Lancashire , Mnichov + 4 Více Méně