MSc z Aplikované umělé inteligence a analýzy dat

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Svět je více zaměřen na data než kdykoli předtím, a přestože jsou odborné dovednosti v oblasti analytické, digitální, vědní a umělé inteligence vysoké, je nabídka stále velmi omezená. Existuje nedostatek odborníků v oblasti vědy o datech a umělé inteligence a tento nedostatek odborných znalostí znamená, že v současné době je jen málo společností skutečně schopno plně využít potenciál svých datových souborů a transformovat je na konkurenční výhodu.

Tento nový program MSc byl navržen v reakci na nedostatek odborníků na umělou inteligenci (AI) a Data Analytics (DA) ve Velké Británii. Poskytne vám dovednosti a profesionální znalosti, které potřebujete k zahájení kariéry v těchto rozmanitých a rychle rostoucích odvětvích.

Studentům z domova / EU / zahraničí *, kteří se tohoto programu zúčastní, bude nabídnuto šedesát £ 10 000 stipendií *, kteří se účastní tohoto programu, v rámci investice ve výši 1,4 milionu GBP od Úřadu pro studenty (OfS), Oddělení pro kulturu, média a sport (DCMS), Úřadu pro umělou inteligenci a příspěvky průmyslu.

* Zkontrolujte kritéria způsobilosti.

Program vám poskytne aplikované znalosti o umělé inteligenci a analýze dat. Tento program je vhodný pro uchazeče ze všech oborů a nevyžaduje se žádné předchozí technické znalosti . V rámci programu budete rozvíjet příslušné technické dovednosti, které potřebujete.

Mezi technické dovednosti, které budete rozvíjet, patří znalosti Pythonu, R, Julie, Weka, AWS, MS Azure, SAS, SPSS a Excelu. Netechnické měkké dovednosti, jejichž rozvoj je klíčem k vašemu dlouhodobému úspěchu v jakémkoli odvětví, včetně rozhodování založeného na údajích, kritického myšlení, obchodního ducha a podnikání a komunikačních, týmových a vedoucích dovedností.

V rámci programu budete mít příležitost na 3 měsíční placené pracovní umístění v oboru, což vám poskytne neocenitelné zkušenosti v reálném světě a příležitost k navázání kontaktů s průmyslem.

Vaše intelektuální a zaměstnatelné dovednosti se budou dále rozvíjet prostřednictvím přístupu k našemu programu profesního rozvoje Career Booster. Kromě toho vám navrhovaný studijní plán nabídne příležitost získat profesionální certifikace prostřednictvím AWS Academy a SAS.

Absolvujete jako sebevědomý, kreativní, podnikavý, nezávislý modelář a tlumočník dat, který je schopen vybrat vhodné nástroje AI a DS pro daný praktický problém a provést empirickou analýzu, která přispěje k rozhodování na základě dat.

Profesní akreditace

Jsme hrdí na to, že jsme v elitní skupině obchodních škol, která drží trojité akreditace Equis, AMBA a AACSB, často označované jako "Triple Crown".

Studenti budou mít příležitost dále rozvíjet své intelektuální dovednosti a zvyšovat své vyhlídky na zaměstnání prostřednictvím mikroznaků dostupných prostřednictvím obsahu SAS a obsahu Amazon Web Services. Jedná se o neocenitelné certifikáty uznávané v oboru, které vás připravují na více pracovních povinností - otevírají dveře různým možnostem zaměstnání a můžete je používat kdekoli na světě.

SAS je jedním z předních světových standardních softwarů pro analýzu dat, který se používá jako součást tohoto titulu pro školení studentů. SAS je jedním z našich strategických partnerů. Jsou zastánci toho, aby naši studenti získali v rámci tohoto programu certifikaci se softwarem, který je v obchodním světě široce používán.

Všichni studenti budou mít v rámci programu možnost získat profesionální certifikaci s programem AWS Academy od Amazon Web Services. Jako člen Akademie AWS pomůže University of Bradford studentům, aby se stali zdatnými a certifikovanými v používání technologií AWS a byli připraveni připojit se k pracovnímu prostředí dynamických cloudových IT.

Vstupní požadavky

Titul vyznamenání UK 2: 2 (nebo vyšší) nebo rovnocenná mezinárodně uznávaná kvalifikace v jakémkoli předmětu STEM nebo mimo něj. Pracovní praxe není nutná.

Starší studenti budou posuzováni případ od případu. Uchazeči s nekvalifikovanou kvalifikací budou rovněž zváni, kteří mají odpovídající pracovní praxi (nejméně 3 roky na plný úvazek) a budou hodnoceni na základě pohovoru.

Požadavky anglického jazyka

IELTS: 6,0 celkem, s žádným dílčím testem méně než 5,5.

Pokud nesplníte požadavek IELTS, můžete absolvovat kurzy anglického jazyka pro přednášky na University of Bradford .

Co budete studovat

Navrhované učební osnovy (podléhající validaci) zahrnují studium:

 • Strojové učení
 • Velké údaje
 • Visual Analytics
 • Vládní analýza dat
 • Analýza dat ve zdravotnictví
 • Digitální marketing
 • Bezpečné AI, řízení projektů
 • Manažerské poradenství
 • Podnikání a inovace
 • Rozvíjení dovedností pro vedení podniků

Podpora kariéry

Univerzita se zavázala pomáhat studentům rozvíjet a zvyšovat zaměstnatelnost a je to nedílná součást mnoha programů. Podpora specialistů je k dispozici po celou dobu kurzu ze služeb kariéry a zaměstnatelnosti, včetně pomoci při hledání práce na částečný úvazek při studiu, umístění, dovolených a postavení absolventů. Studenti jsou vyzváni k přístupu k této podpoře v rané fázi a k ​​využití rozsáhlých zdrojů na webových stránkách Kariéra.

Diskuse o možnostech se specializovanými poradci pomáhá objasnit plány prostřednictvím zkoumání možností a vylepšení dovedností při hledání zaměstnání. Ve většině našich programů jsou poradci pro rozvoj kariéry přímým přínosem do učebních osnov nebo prostřednictvím speciálně uspořádaných workshopů.

Program AWS Academy od Amazon Web Services (AWS)

School of Management se připojila k prestižnímu celosvětovému programu AWS Academy od Amazon Web Services (AWS). Všichni studenti dostanou příležitost rozšířit své dovednosti v oblasti zaměstnatelnosti, což jim pomůže připravit se na svět práce.

AWS Academy je globální program, který poskytuje vzdělávacím institucím přístup k obsahu cloud computingu, který podporuje učení studentů na konkurenčním digitálním pracovišti. Jako člen Akademie AWS pomůže University of Bradford studentům, aby se stali zdatnými a certifikovanými v používání technologií AWS a byli připraveni připojit se k pracovnímu prostředí dynamických cloudových IT.

Všichni studenti budou mít možnost vyhledat profesionální certifikaci se dovednostmi získanými prostřednictvím obsahu AWS Academy, poskytovaného zaměstnanci univerzity, kteří jsou akreditováni AWS Academy.

Kariérní vyhlídky

Tento program byl navržen tak, aby vám jako absolventovi umožnil zahájit nebo posílit kariéru v oblasti umělé inteligence a / nebo vědy o údajích, jakož i poskytnout vám dovednosti, které potřebujete pro práci v souvisejícím poradenství nebo pro zahájení nového technologického podnikání.

Pracovní příležitosti zahrnují (ale nejsou omezeny na):

 • Aplikovaná umělá inteligence a datová věda
 • Absolvent analytik
 • Obchodní analytik
 • Analytik
 • Technický konzultant
 • Analytik digitálního marketingu
 • Správce digitálních statistik
 • Zahájení nového technického podnikání
Poslední aktualizace May 2020

Informace o škole

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... Čtěte více

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. Méně