MSc ve výuce vědy

Všeobecné informace

Popis programu

MS v programu cvičení je navržen jako multidisciplinární studium pohybu a výkonu člověka po celou dobu života. Prostřednictvím třídních, laboratorních a terénních zkušeností se naši absolventi dozvídají o výkonnosti lidí a prevenci nemocí od dětství až po starší dospělé. Studenti používají dovednosti k identifikaci, analýze a vysvětlení fyziologické, strukturální a funkční dynamiky, která ovlivňují zdraví, zdraví a výkon v nastavení sportu a cvičení. Studenti se seznámí s integrací lidské fyziologie, pohybu a kognice prostřednictvím klinické i aplikované výuky.

Abychom vyhověli pracovním odborníkům, naše kurzy jsou nabízeny v pondělí až ve čtvrtek večer od 7 hodin. Naše kurzy zahrnují jak základy, tak povinné a volitelné kurzy ve dvou střediscích: 1) klinická a rehabilitační fitness a 2) sportovní výkonnost a vylepšení po celou dobu života .


Požadované kreditní hodiny: 36


Výhody programu

Studenti získají znalosti, dovednosti a schopnosti, aby se vyvíjeli jako odborníci v oblasti cvičení. Integrované znalosti o fyziologických, biomechanických, motorických a psychologických aspektech cvičení a stravovacích chování se chápou ve vztahu k aplikaci na maximální výkon a zdraví na individuální úrovni.

Aplikované zkušenosti jsou k dispozici ve formě řízeného výzkumu, nezávislých studií a stáží. Studenti se také mohou účastnit výzkumu fakulty nebo vypracovat práci pro další výzkumné zkušenosti. Náš program má rozsáhlou síť absolventů, kteří nabízejí nové příležitosti ve formě stáží a kariérních kontaktů. Navíc, po absolvování studia, jsou studenti připraveni přijmout celou řadu certifikací, jako je klinický fyziolog.


Možnosti kariéry

Magistr v oboru cvičení připravuje studenty v kariérech v soukromém a veřejném sektoru zdraví, sportu a medicíny v oblastech jako:

  • srdeční rehabilitace
  • fyzická / profesní rehabilitace
  • sportovní a fitness lékařství
  • další související profesní oblasti v lékařském i sportovním prostředí

Kromě toho program Cvičení v přírodních vědách připraví studenty na vstup do různých doktorských programů v disciplínách cvičení vědy, zvláště pokud je vybrána možnost práce.


Požadavky na titul

Informace o nejnovějších pokynech k učebním plánům získáte od programového poradce, protože program probíhá revizí.

Požadované kurzy

Kultivační požadavky na stupeň

Studentské možnosti

Kromě uspokojivé dokončení požadovaných kurzů specifických pro danou koncentraci budou studenti volitelných předmětů povinni uspokojivě připravit písemnou prezentaci svého výzkumného záměru a ústně předložit a obhájit své výzkumné práce před získáním titulu.

Non-Thesis Option Students

Vedle uspokojivého dokončení požadovaných kurzů specifických pro danou koncentraci je žádáno, aby studenti volitelných předmětů neúspěšně dokončili písemné komplexní zkoušky v kritických oblastech své práce před získáním titulu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Northeastern’s diverse academic offerings, student population and learning opportunities are just a few of the reasons NEIU is a unique and vibrant place to earn a degree. Our mission, vision, values ... Čtěte více

Northeastern’s diverse academic offerings, student population and learning opportunities are just a few of the reasons NEIU is a unique and vibrant place to earn a degree. Our mission, vision, values and support services are all here to help you reach your full potential. We invite you to take a closer look at our programs. We look forward to discussing your options with you. Méně