MSc v středomořském lesnictví a řízení přírodních zdrojů (MEDfOR)

Všeobecné informace

7 dostupných umístění

Popis programu

PŘEHLED

MEDfOR je dvouletý mezinárodní magisterský studijní program na poli lesnictví a udržitelnosti, realizovaný v roce 2012.

Je to jediný program v Evropě, který se současně zabývá ekonomickými, ekologickými a sociálními výzvami udržitelného řízení lesního hospodářství a přírodních zdrojů ve Středomoří.

MEDfOR se rovněž zabývá konkrétními tématy v oblasti lesnictví, se zvláštním důrazem na oblast Středomoří, jako jsou: \ t

· Les jako jedinečné světové dědictví,

· Obhospodařování a ochrana lesů

· Úloha lesnictví v blahobytu společnosti.

Naším cílem je vzdělávat příští generaci lídrů v lesnictví a přírodních zdrojích, jakož i veřejné a soukromé hospodaření s půdou, se zvláštním zaměřením na oblast Středomoří. Chceme našim studentům poskytnout nástroje, které přispějí k řešení problémů lesního hospodářství, přírodních zdrojů a životního prostředí v celém regionu i ve světě.

Za tímto účelem jsme spojili nejlepší odborné znalosti, lidské zdroje a zařízení středomořského regionu.

118283_imagem2site.jpg

KDO JSME?

Program nabízí konsorcium 7 špičkových univerzit.

· University of Lisbon , Portugalsko

· Univerzita Padova, Itálie

· University of Lleida, Španělsko

· Univerzita ve Valladolidu ve Španělsku

Technická univerzita Karadeniz, Turecko

· Univerzita Tuscia, Itálie

Portugalská katolická univerzita, Portugalsko

Je podporován konzultačním panelem s několika přidruženými partnery a zúčastněnými stranami, kteří pocházejí z předních mezinárodních výzkumných a terénních organizací v oblasti lesního hospodářství a řízení přírodních zdrojů.

STRUKTURA PROGRAMU

Program MEDfOR nabízí 2 roky (120 ECTS) titulů MSc. To odpovídá 3 semestrům kurzu, 1 měsíční Zimní škole a 1 semestru k přípravě diplomové práce.

V prvním roce můžete získat znalosti v celé řadě disciplín, které jsou nezbytné pro využívání a správu lesů. Ve druhém ročníku získají studenti špičkové znalosti ve specializaci, kterou poskytuje jedna ze 7 univerzit konsorcií, více se zaměřují na středomořské lesnictví.

Poslední semestr je věnován diplomové práci.

Oficiálním jazykem MEDFOR je angličtina.

Mobilita je v programu klíčová a během své cesty můžete studovat na dvou nebo třech různých univerzitách a zemích. Můžete také vytvořit stáž nebo diplomovou práci s jedním z našich přidružených partnerů, asi 20 institucí rozšířených po celém světě.

APLIKACE

Chcete-li se přihlásit, musíte mít alespoň bakalářský titul v oboru ekonomie nebo vědy a vysokou odbornost v angličtině. Toto je seznam dokumentů, které potřebujete odeslat:

1) Vyplněná přihláška (na webových stránkách)

2) Kopie cestovního pasu (jako doklad o státní příslušnosti)

3) Kopie místa bydliště

4) Certifikovaná (přeložená) kopie vysokoškolských diplomů

5) Certifikovaný (přeložený) přepis výsledků studie

6) Doklad o znalosti angličtiny

7) CV - životopis

VÝSTUPY A KARIÉRY

Na konci programu jste získali solidní vědeckou habilitaci, specifické technické dovednosti a kompetence potřebné pro rozvoj kariéry v inovativních oblastech práce v lesnictví.

Naši Alumi, kteří pocházejí ze všech zemí světa, našli práci po celém světě. Někteří pracují v soukromých subjektech, veřejné správě, mezinárodních organizacích (např. FAO, GIZ), ONGS nebo jako konzultanti pro místní či mezinárodní společnosti. Jedna třetina studentů získala stipendium PhD a začala akademickou kariéru. Někteří absolventi jsou nyní lektoři.

Někteří z kariér našich absolventů následovali:

· Technický pracovník v lesnictví

· Auditor životního prostředí

·Výzkumník

·Technický poradce

· Konzultant pro mezinárodní společnosti

·Koordinátor projektu

· Přednášející na univerzitě

· Projektový manažer / pomoc

· Udržitelný investiční manažer

·Správní

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The University of Lisbon, plays an important role in creating knowledge and innovation, in fostering the economy, and educating the leaders of the 21st century. The diversity of competences is a compe ... Čtěte více

The University of Lisbon, plays an important role in creating knowledge and innovation, in fostering the economy, and educating the leaders of the 21st century. The diversity of competences is a competitive advantage of ULisboa compared to traditional universities. Méně
Lisabon , Padova , Lleida , Palencia , Trabzon , Viterbo , Porto + 6 Více Méně