MSc v potravinářských systémech a řízení

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Přehled

Vychází z našich nejlepších sil v Cranfieldu (technologie a řízení), náš Food Systems and Management MSc zkoumá integrovaný charakter současných potravinových řetězců a efektivní řízení rostoucí poptávky od spotřebitelů za účelem zlepšení bezpečnosti, kvality a bezpečnosti potravin.

Cranfield je potravinový systém a management MSc je jedinečný v Evropě, protože zkoumá celý potravinový řetězec od předběžného sklizně na trhu. Rozvíjí své manažerské dovednosti a obsahuje výukové a průmyslové návštěvy vedené průmyslem. Ty vám zajistí rozmanitou kariéru v potravinářském průmyslu v 21. století. Kurz byl vyvinut po rozsáhlém průzkumu vedeném průmyslem a integruje vědu, technologii a management. Současné výzvy v rychle se měnícím potravinářském průmyslu vedou zaměstnavatele k tomu, aby hledali absolventy, kteří rozumějí a efektivně řídí potravinové řetězce.

Pro koho to je?

Tento kurz je vhodný pro nové absolventy z oblasti vědy a techniky, kteří se zajímají o kariéru v potravinářském průmyslu. Je také ideální pro profesionály, kteří již pracují v oboru, kteří by rádi trénovali k dalšímu rozvoji své kariéry. Díky integraci vědeckých, technologických a manažerských faktorů se studenti budou učit, jak efektivněji využívat potravinářské zdroje k dosažení vyšší kvality a bezpečnější produkce potravin, jakož i úspěšnému pochopení a řízení potravinových řetězců. Poskytuje kritické zhodnocení problémů týkajících se výroby a dodávky bezpečných potravin v moderním světě.

Struktura kurzu

  • Osm vyučovaných modulů (40%),
  • Skupinový projekt nebo disertační práce (20%): Budete pracovat v mini-poradenském projektu pro jednoho z našich průmyslových klientů,
  • Individuální výzkumný projekt (40%).

Informováno průmyslem

Tento MSc využívá příspěvky od poradního panelu průmyslu se zástupci komerčních a nekomerčních organizací, kteří pomáhají zajistit, aby tento kurz udržoval jeho reálný význam pro tržní a průmyslové zaměření. Toto zapojení a přímý kontakt s průmyslem dělají úspěšné studenty velmi vyhledávané na trhu práce.

Budoucí kariéra

Titul z Cranfieldu bude rychleji sledovat vaši kariéru, což vám umožní jít dál a pokročit rychleji. Získané dovednosti získáte od pěstitelů, prodejců potravin, agrochemických firem, vládních agentur, společností zabývajících se logistikou a dodavatelským řetězcem a výzkumných institucí na celém světě. Naši absolventi pracují v některých z nejúspěšnějších společností - včetně Unilever, PepsiCo, Warburton, pěstitelé G, Discovery Foods, Adelie Foods, MAKRO a Syngenta - a nejprestižnější výzkumné organizace, jako jsou univerzity EU a Rothamsted Research.

Vstupní požadavky

První nebo druhá třída UK uděluje titul v příslušné vědecké disciplíně; jako je věda o životech, potravinářská věda nebo potravinářství. Kandidáti s odpovídající odbornou praxí se rovněž vyzývají, aby požádali.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Méně
Cranfield , Swindone + 1 Více Méně