MSc v oboru informatiky

Všeobecné informace

Popis programu

Cílem magisterského studijního programu Northeastern v oboru informatiky je poskytnout jednotlivcům, kteří mají zázemí v oblasti výpočetní techniky, jako prostředek získání vyšší úrovně počítačové složitosti. Jedinci s pracovním názvem, jako je aplikační programátor / analytik, systémový programátor nebo softwarový inženýr, kteří chtějí rozšířit šíři svého výpočetního prostředí nebo pro něž je požadován pokročilý stupeň pro získání pokroku, by získali dlouhodobý prospěch z tohoto programu absolventů.

Magisterský titul v oboru informatiky má dvě koncentrace:

 • jeden pro jednotlivce, kteří chtějí vstoupit do kariéry v průmyslu
 • jeden pro jednotlivce, kteří chtějí absolvovat Ph.D.


Požadované kreditní hodiny: 36


Výhody programu

Aby se mohli ubytovat studenti, kteří mohou být zaměstnáni na plný úvazek, kurzy v postgraduálním programu jsou nabízeny ve večerních nebo sobotních ránoch. Naše postgraduální kurzy obvykle mají ještě méně studentů než naše bakalářské kurzy, což umožňuje další kontakt s profesorem. S přihlédnutím k výši dluhu, počátečního a střednědobého platu se Northeastern umístil za 6. nejlepší investice do země, přímo pod Harvardem a nad Georgia Tech (Newsweek, 2012).

Některé výhody našeho programu jsou:

 • dostupnost
 • menší velikost třídy
 • přístupnost denní a večerní hodiny
 • více kontaktů se skutečnými profesory


Možnosti kariéry

Naši magisterské studenti získají řadu klíčových dovedností, které jsou nezbytné buď pro trh práce, nebo pro další vzdělávání. Mnozí z našich absolventů mají pozice na pozici v Motorola, Intel, HP, Walgreens, Kraft Foods atd. Mnoho lidí také pokračovalo ve výuce a / nebo pro své doktorské studium.

Níže uvádíme několik kariérních postupů, které naši studenti přijali:

 • Softwarový inženýr
 • Specialist počítačové bezpečnosti
 • Počítačové síťové profesionály
 • IT projektový manažer
 • Web Developer


Požadavky na titul

Magisterský titul v oboru výpočetní techniky vyžaduje 36 kreditních hodin výuky, z nichž 27 musí být získáno na Northeastern Illinois University . Zbývajících 9 kreditních hodin může představovat kurzy získané u akreditovaných institucí s postgraduálními programy v oboru informatiky a v souladu s pravidly Graduate College, s výjimkou CS-401, CS-404 a CS-420. 36 hodin bude tvořeno 9 kreditními hodinami volitelných kurzů (nebo 12 kreditních hodin, pokud student dokončí magisterskou práci), 18 kreditních hodin požadované výuky z jedné ze tří koncentrací a 9 kreditních hodin volitelných předmětů (nebo 6 kreditních hodin, pokud student dokončí magisterskou práci).

Je zapotřebí dokončit diplomovou práci nebo projekt. Výběr bude dohodnut student a postgraduální poradce. Tři koncentrace jsou řídící informační systémy, informatika a podpora učitelů. Cílem soustředění Management Information Systems je připravit studenty na aplikaci počítačových věd a souvisejících technologií k řešení obchodních problémů. Primárním cílem koncentrace informatiky je připravit studenty na vstup do Ph.D. program v informatice. Cílem koncentračního hodnocení učitelů je poskytnout učitelům:

 1. kurzy nezbytné k získání souhlasu pro výuku počítačové vědy a
 2. dovednosti potřebné pro výuku informatiky na předškolním stupni.

Osvědčení o výuce je zapotřebí pro vstup do této koncentrace.

Nebudou vybrány více než 9 hodin speciálně schválených 300 úrovňových kurzů, které uspokojí požadavky na magisterské studium. Kurzy pro odstranění nedostatků (tj. CS-405 a CS-406) se nebudou počítat s 36 hodinami studijních prací požadovaných pro magisterský titul. Kurzy přijaté k uspokojení vysokoškolských studijních požadavků nemohou být použity k magisterskému stupni.

Po dokončení 12 kreditních hodin absolventa kursu k uspokojení požadavků na magisterský studijní program musí studenti formálně požádat o kandidaturu. Formulář by měl být podán na Graduate College.


Požadované základní kurzy:

CS-400 Diskrétní modelování a analýza


Koncentrace řídících informačních systémů:

CS-401 Softwarové inženýrství


Koncentrace výpočetní techniky:

CS-325 Teorie výpočtu

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Northeastern’s diverse academic offerings, student population and learning opportunities are just a few of the reasons NEIU is a unique and vibrant place to earn a degree. Our mission, vision, values ... Čtěte více

Northeastern’s diverse academic offerings, student population and learning opportunities are just a few of the reasons NEIU is a unique and vibrant place to earn a degree. Our mission, vision, values and support services are all here to help you reach your full potential. We invite you to take a closer look at our programs. We look forward to discussing your options with you. Méně