MSc v oboru Marketing a digitální média

Všeobecné informace

3 dostupných umístění
Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Cíle programu

První krok v úspěšné a mezinárodní profesní kariéře.

MSc of Marketing and Digital Media si klade za cíl vybavit studenty dovednostmi a znalostmi, aby uspěli v mezinárodní špičkové kariéře v marketingu. Program se proto zaměřuje na to, jak aplikovat klíčové strategické marketingové aspekty ve stále více digitalizovaném a globalizovaném světě.

Program zahrnuje dva termíny kurzů v Madridu, jeden termín v londýnských nebo berlínských areálech a jeden termín profesionalizace pro dokončení diplomové práce a stáže společnosti.

Otevřenost a rozmanitost

Interakce s učiteli z více než 20 národností zaručuje větší hloubku v multikulturním učení. Studenti MSc z marketingu a digitálních médií pocházejí z různých zemí a mají různá pozadí: inženýři, lékaři, lékárníci, studenti literatury a práva atd. Tvoří skupinu multikulturních účastníků, což umožňuje výměnu a práci ve skupinách o to více obohacující.

Vědom si, že všichni mají svou vlastní identitu a osobnost, program má za cíl udělat zvědavost a všestrannost, aby vám pomohla uspět v budoucím profesním životě.

Tento magistr vycvičil více než 600 účastníků. Nyní zaujímají strategické a provozní marketingové pozice a komunikaci v různých firmách po celém světě.

Požadavky na přijetí

Bakalářský nebo magisterský titul v každém oboru (minimálně 180 ECTS)

Pokročilá úroveň angličtiny: C1

  • TOEFL IBT: 100
  • TOEFL PBT: 600
  • Počítač založený na TOEFL: 250
  • IELTS: 7

Osvobození od těchto požadavků může být provedeno v případě, že kandidát nemá tento typ studia, ale prokáže, že má výjimečné kvality a dovednosti. Podle norem stanovených v "Conférence des Grandes Ecoles" ve Francii by tito kandidáti neměli překročit 20% přijatých studentů každý rok.

Postup

Žádosti jsou zkoumány v pořadí jejich příchodu; musí být předloženy co nejdříve. Máme válečné přijetí. Po přezkoumání žádosti u přijímacího výboru bude kandidát upozorněn, zda bude pozván na přijímací zkoušku a individuální pohovor.

Poplatky a finance

Poplatky pro akademický rok 2020/2021 jsou stanoveny na 20 000 EUR (pro všechny studenty, EU i mimo EU).

Poplatky za uplatnění

Platba 130 EUR za aplikační poplatky splatné CCIP ESCP.

Upozorňujeme, že je to nevratné.

Poslední aktualizace Zář 2020

Informace o škole

Established in 1819, ESCP Business School is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opp ... Čtěte více

Established in 1819, ESCP Business School is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opportunities offered by cultural diversity. Méně
Paříž , Madrid , Londýn , Berlín , Turín , Varšavě , Peking , Benátky + 7 Více Méně