MSc v mezinárodním managementu pohostinství

Všeobecné informace

Popis programu

Rychlá fakta

  • 18měsíční program plný úvazek dodaný výhradně v angličtině
  • Využijte kombinované znalosti dvou světově proslulých institucí
  • Získejte dvojitý stupeň od em lyonské obchodní školy a Institut Paul Bocuse
  • Studium v Lyonu, Paříži a Šanghaji , klíčové lokality, které se dozvíte o globálním průmyslu pohostinství
  • Využijte co nejvíce plného rozsahu služeb kariéry od obou institucí, které vám pomohou úspěšně zvládnout svou kariéru
  • Získejte přístup k vybrané síti pohostinských firem
  • Získejte praktické zkušenosti prostřednictvím stáže

MSc z Mezinárodního managementu pohostinství je 18měsíční program na plný úvazek, který je vydáván výhradně v angličtině v partnerství mezi Institutem Paulem Bocuse , světově proslulou školou managementu a gastronomie pohostinství a obchodní školou em lyon , jednou z nejlepších firem v Evropě škol zaměřených na celoživotní vzdělávání pro podnikatelské a mezinárodní řízení. Sídlí ve Francii a v Číně a poskytuje vám široký pohled na průmysl, všeobecné manažerské znalosti a odborné know-how, které se týká globálního odvětví pohostinství.

Během svého pobytu v Lyonu , hlavním městě francouzské gastronomie, budete plně využívat tradic francouzské pohostinnosti. Paříž , první světová turistická destinace, bude tím nejlepším místem pro zaměření na hotely . Nakonec během svého času na asijském kampusu emyonské obchodní školy v Šanghaji tyto znalosti doplní zkušenostmi z dokonalosti asijské pohostinnosti, která je známá po celém světě.

Výukové metody jsou založeny na přizpůsobené pedagogice, ve které studenti volí řadu volitelných předmětů z předem definovaného rozsahu. Poskytnutím rovnováhy mezi teorií, analýzou, kreativitou a praktickými projekty vám tento přizpůsobený přístup umožní využít své silné stránky, vymezí oblasti
odborné znalosti, které musíte zlepšit a přizpůsobit se vašemu předchozímu pozadí.

Stáž (4 až 6 měsíců) vám umožňuje využít síť odborníků z oboru programu a získat hmatatelnou pracovní zkušenost, kterou budoucí zaměstnavatelé hledají při přijímání manažerů.

Tento program Vás plně připraví na manažerskou kariéru v mezinárodním průmyslu pohostinství a umožní vám být součástí další generace globálních vedoucích pohostinství !

Přeměňte své ambice na úspěch

Studenti MSc v mezinárodním Hospitality Management double degree program sdílejí silnou touhu učit se a pracovat na manažerských pozicích v managementu pohostinství , vysoce mezinárodního a rozmanitého průmyslu. Tato vášeň se odráží v programu, jehož cílem je rozvíjet dovednosti, které budou nejužitečnější pro vaši budoucí kariéru, a poskytnout vám podporu potřebnou k získání stáže a práce snů.

Obě instituce mají specifické oddělení kariérových služeb, které vám pomohou připravit se na vaši budoucí kariéru a rozvíjet svou profesionální síť v rámci globálního průmyslu pohostinství. Tým odborníků vám poskytne neustálou podporu při identifikaci kariérních cílů, při vytváření akčních plánů k jejich dosažení a také při podpoře ve stážích a hledání práce.

Přijetí

Přijímání vychází z následujících prvků

- bakalářský titul z ne-francouzské instituce v souladu s Boloňem
Pro ty, kteří mají titul z francouzské instituce, je požadováno minimum M1 (Bac +4)
- Oficiální skóre testu způsobilosti managementu: GMAT, GRE, TAGE MAGE, CAT (volitelné - další informace naleznete v dokumentu FAQ)
- Test odborné způsobilosti v angličtině (volitelný)
Připomínáme, že tento program je plně dodáván v angličtině. Proto je vyžadována plná znalost angličtiny, abyste mohli být přijati, navštěvovat kurzy a efektivně spolupracovat s ostatními členy kohorty. V případě přijímacího řízení bude vaše úroveň angličtiny vyhodnocena s přihlédnutím k 2 různým základům:
- Prověření všech písemných a redakčních prvků v souboru žádosti
- em digitální obchodní školy online digitální testy -

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Created in 1872 and based in Lyon, France, with multiple international campuses, emlyon business school is a top European business school devoted to lifelong learning for entrepreneurial and internati ... Čtěte více

Created in 1872 and based in Lyon, France, with multiple international campuses, emlyon business school is a top European business school devoted to lifelong learning for entrepreneurial and international management. Méně
Lyon , Šanghaj , Paříž , Lancashire , Mnichov + 4 Více Méně