MSc v Managementu - European Triple Degree - Grande Ecole

Všeobecné informace

Popis programu

Rychlá fakta

 • Získejte tři magisterské tituly : em lyon obchodní magisterské magisterské magisterské studium , Magistr LMU v Mnichově a MSc LUMS v managementu
 • 2-letý magisterský program pro studenty, kteří mají bakalářský titul
 • Studium mezinárodního řízení se sídlem ve Francii, Německu a ve Velké Británii
 • Specializujte se na finance nebo marketing nebo organizaci, změnu a strategii nebo rozvoj společnosti
 • Alternativní akademická období s interními stážími
 • Více než třicet národností přináší do tříd velkou rozmanitost
 • Přístup do globálních sítí
 • Úplně vyučováno v angličtině

MSc v managementu - Evropský trojitý titul , který společně provozuje obchodní škola em lyon (Francie), Ludwig Maximilian Universität (Německo) a Lancaster University Management School (Velká Británie), je dvouletý generální manažer , který vám umožní studovat mezinárodní podnikání z evropského i globálního hlediska. Je to trojnásobný magisterský titul se sídlem ve Francii, Německu a Velké Británii.

Směsí akademické období na různých školních areálech , v podnicích stáže a jedinečné multikulturní evropské zkušenosti s rozmanitostí studentského sboru, tento magisterské si klade za cíl komplexně vás připraví pro širokou škálu možností kariéry vše se zaměřením na globální podnikání. Zatímco první rok zahrnuje základy managementu , druhý rok je věnován specializaci , která vás kvalifikuje na budoucí pozici v jedné z následujících oblastí podnikání: Firemní finance nebo Marketing nebo Strategie a změna nebo Firemní rozvoj.

Společně vypracované učební osnovy jsou dodávány členy fakulty ze tří škol , což odráží složitost dnešního globálního obchodního života. Tento trojnásobný pohled na mezinárodní řízení, situace a procesy vám poskytuje nástroje pro přizpůsobení se ve více zemích a různým profesním výzvám vaší budoucí kariéry.

Využijete skutečně jedinečného přístupu k učení.

Co říkají o nás

"MSc v managementu - European Triple Degree je zdaleka jedno z nejlepších zkušeností v mém životě. Jsem obklopen talentovanými a motivovanými lidmi, myslím, že nejlepšími profesory v jejich příslušných oborech jsem ponořen do evropské globální vize Kromě toho, jako student, mám opravdu pocit, že je podporován MSc v managementu - Evropský trojitý administrativní tým - všechno usnadňují. Nakonec, když jsem v obchodní škole , jsem se naučil kultury raného tvůrce: učím se, obnovit. "

Hadrien Béchara

Aktuální student MSc v managementu - European Triple Degree - Grande Ecole

Začněte globální kariéru. Připravte se na práci po celém světě!

Studenti MSc v Managementu - European Triple Degree - Grande Ecole sdílejí silnou touhu učit se a pracovat v mezinárodním vysoce kvalitním prostředí. Oddělení kariérních služeb poskytuje neustálou podporu při určování cílů kariéry a při vytváření akčních plánů k jejich dosažení. Široká škála služeb Careers Services zahrnuje:

 • Dílny pro řízení kariéry
 • Nástroje pro správu kariéry
 • Události v oblasti řízení kariéry

Lancastská univerzitní manažerská škola (LUMS) má také svůj vlastní oceněný tým kariérů, který provozuje program Kariéra a zaměstnatelnost a poskytuje studentům podporu, kterou potřebují k rozvíjení své kariéry a zapojit se do komunity úspěšných absolventů LUMS pracujících po celém světě. LUMS přitahuje mnoho špičkových globálních společností do kampusu a každoročně pořádá více než 100 kariérních akcí.

Ambiciózní a motivovaní absolventi z celého světa

Výběr správného studenta je více než jen testovací skóre. V emynovské obchodní škole se vezme v úvahu celý potenciál žadatele. Prvky, jako je motivace k absolvování MSc v oboru Management - European Triple Degree - Grande Ecole , vaše zázemí a profesní očekávání vážně váží v našem výběrovém řízení.

Pokud byste chtěli mít kontaktní informace o správné osobě, aby vám pomohli s jakýmikoli otázkami týkajícími se hlavního nebo výběrového řízení, můžete vytvořit svůj osobní prostor a získat úplné kontaktní údaje na řídicím panelu.

 • Výběrové sezení probíhají od listopadu do srpna.
 • Univerzitní titul (minimálně bakalářský nebo ekvivalentní) Požadavky na přijetí:

GMAT, GRE, TAGE MAGE nebo CAT skóre
Anglické hodnocení způsobilosti: TOEFL, IELTS, TOEIC, Cambridge CPE / PTE / CAE

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Created in 1872 and based in Lyon, France, with multiple international campuses, emlyon business school is a top European business school devoted to lifelong learning for entrepreneurial and internati ... Čtěte více

Created in 1872 and based in Lyon, France, with multiple international campuses, emlyon business school is a top European business school devoted to lifelong learning for entrepreneurial and international management. Méně
Lyon , Šanghaj , Paříž , Lancashire , Mnichov + 4 Více Méně