MSc v účetnictví

Všeobecné informace

Popis programu

MS v účetnictví nabízí širokou základnu znalostí o účetnictví a teorii podnikání a praxi, přizpůsobený pro studenty, kteří chtějí splnit Illinois '150 hodin kreditní požadavek, aby se stal certifikovaným veřejným účetním (CPA). Kurikulum je navrženo tak, aby vyhovovalo potřebám studentů s nebo bez vysokoškolské přípravy v oboru nebo v účetnictví.


Northeastern Illinois University nabízí dvoufázový program Magistr v účetnictví.

 • První fáze se skládá ze souboru základních kurzů, z nichž některé nebo všechny mohou být upuštěny v závislosti na vaší předchozí akademické přípravě. Pokud není bakalářský titul v účetnictví, budete muset prokázat znalost v šesti studijních předpokladů: nákladové účetnictví, teorie a problémy auditu, federální daň z příjmů (individuální), střednědobé finanční účetnictví I, průběžné finanční účetnictví II a obchodní účetnictví. Můžete prokázat odbornou způsobilost buď prostřednictvím kompetentních studijních prací, nebo absolvováním zkoušky odborné způsobilosti. Upozorňujeme, že tyto šest kurzů jsou předpoklady programu. Nejsou součástí MS v účetním programu a nelze je aplikovat na požadavky na stupeň.
 • Druhá fáze se skládá z 30 hodin pokročilých základních kurzů a vyžaduje se od všech studentů programu. Mezi těmito pokročilými kurzy je šest hodin volitelných tříd účetnictví a devět hodin neúčetních volitelných tříd.

Vysoká škola podnikání a management má soubor dobře zavedených programových cílů učení a učebních cílů ve všech programech, které jsou pravidelně hodnoceny. Vysoká škola podnikání a managementu je akreditována Asociací na Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) a patří mezi nejvýznamnější pět procent celosvětových obchodních škol nabízejících studijní programy. Podívejte se na Deanovo uvítání pro čtyři přesvědčivé rysy ke studiu na Vysoké škole obchodní a managementu.


Požadované kreditní hodiny: 30-67


Výhody programu

Northeastern účetnictví, MS program demonstruje kvalitu prostřednictvím akreditace AACSB a nabízí vynikající návratnost investic. Studenti, kteří absolvují Northeastern, mají mezi počátkem nejmenší dluh studentských půjček (US News

Studentské tělo severovýchodní je výjimečně rozmanité, stejně jako jeho fakulta, která zastupuje více než 60 různých zemí z celého světa. Studenti jsou vyzýváni, aby se zapojili do sítě, aby rozvíjeli znalosti a dovednosti potřebné v podnikání. Severovýchodní asociace absolventů má síť více než 62 000 osob, včetně místních a národních finančních institucí.

Programové Pathways jsou určeny pro tradiční studenty a manažery se základy a základními kurzy nabízenými ve vhodných časech přes online, hybridní a tradiční nastavení učebny.


Možnosti kariéry

MS v účetnictví vás připravuje na kariéru jako:

 • Certifikovaný účetní (CPA)
 • Finanční účetní
 • Vedoucí účetní
 • Profesionální daň z příjmů
 • Auditor


Požadavky na titul

Účetnictví Cores --- 15 kreditů.

Všichni studenti MS účetnictví jsou povinni absolvovat následující pět základních kurzů.

ACTG-407 Auditorská teorie a praxe


Účetní volby --- 9 kreditů.


Každý student MS účetnictví je povinen absolvovat tři volitelné předměty ze seznamu níže.

ACTG-406 vládní


Non-účetní volby --- 6 kreditů.


Každý student MS účetní je povinen vzít dva neúčetní volitelné předměty ze seznamu níže.

BLAW-410 Mezinárodní obchodní právo

Manažerské kompetence

Před zapsáním do žurnálu MS Accounting nebo volitelných předmětů musí studenti prokázat určité manažerské kompetence. Tento požadavek lze splnit tím, že se s průměrem GPA 3,0 nebo vyšším vybere čtyři kurzy postgraduálního studia uvedené níže:

 • COBM 401 Účtování manažerů
 • COBM 402 Podniková ekonomika a finance pro manažery
 • COBM 403 Témata v managementu a marketingu
 • COBM 404 Podniková statistika a operační rozhodnutí pro manažery

Manažerské kompetence mohou být také uspokojeny tím, že úspěšně absolvovali ekvivalentní práci z regionálně akreditované instituce. Například příslušná konverzní tabulka pro NEIU je uvedena níže.

Kurzy na úrovni absolventa
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Northeastern’s diverse academic offerings, student population and learning opportunities are just a few of the reasons NEIU is a unique and vibrant place to earn a degree. Our mission, vision, values ... Čtěte více

Northeastern’s diverse academic offerings, student population and learning opportunities are just a few of the reasons NEIU is a unique and vibrant place to earn a degree. Our mission, vision, values and support services are all here to help you reach your full potential. We invite you to take a closer look at our programs. We look forward to discussing your options with you. Méně