MSc V Analytických Vědách

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

MSc a postgraduální diplom na plný úvazek je zaměřen na výzkum.

Budete rozvíjet zkušenosti a techniky potřebné k tomu, abyste byli nezávislým praktikem moderní analytické vědy, s dovednostmi potřebnými pro výzkum a průmysl.

Poskytuje základní výuku v pokročilých aspektech analytické chemie a umožňuje prozkoumat oblasti odborných znalostí prostřednictvím volitelných modulů.

Pomocí rozšířeného výzkumného projektu budete uplatňovat širokou škálu analytických metod a získáte neocenitelnou výzkumnou zkušenost.

Po vyvinutí základů analytických věd jsou tyto základní techniky aplikovány na disciplíny včetně:

 • Spektroskopie
 • Archeometrie
 • Charakterizace materiálů
 • Separační věda a hmotnostní spektrometrie

Vstupní požadavky

Očekává se, že uchazeči o MSc v oboru analytických věd absolvují (nebo budou muset absolvovat) vysokoškolské vzdělání v oboru chemie, což je úzce příbuzná disciplína, nebo mají rovnocenné zkušenosti.

První stupeň by měl být BSc v oboru vědy (např. Biosciences, Pharmaceutical Science, Chemie, Forenzní věda, Geologie, Environmentální věda, Archeologické vědy) na 2: 2 nebo vyšší.

Požadavky anglického jazyka

 • Pro studenty, jejichž prvním jazykem není angličtina, je požadováno minimální hodnocení systému International English Language Testing System (IELTS) ve výši 6,0 nebo ekvivalent.

Pokud nesplníte požadavek IELTS, můžete absolvovat kurzy anglického jazyka pro přednášky na University of Bradford .

Co budete studovat

Vyučovaný obsah tohoto programu je silně veden v souladu s univerzitní a fakultní strategií a akademičtí pracovníci, kteří budou na tomto programu vyučovat, jsou aktivními výzkumníky, kteří publikují ve vysoce kvalitních mezinárodních vědeckých časopisech. Program je koncipován tak, aby vycházel z formálních přístupů k učení a poskytoval dobrý základ v tématech a pak pokračoval ve studiu vedeném studenty pro individuální nebo skupinové projekty.

MSc zahrnuje 180 kreditů, zatímco postgraduální diplom zahrnuje 120 kreditů.

Vezměte prosím na vědomí, že pro vstup do roku 2020 se informace o modulu mohou změnit.

Moduly

Jádro

 • Pokročilé metody analytické vědy (CFS7029-B) \ t
 • Výzkumné dovednosti, profesní rozvoj a komerční uvědomění (CFS7025-B)
 • Výzkumný projekt - Přípravná šetření (CFS7022-B)
 • Výzkumný projekt - pokročilé vyšetřování (CFS7023-E)

Volba

 • Analýza pevných látek (CFS7026-B)
 • Spektroskopie (CFS7030-B)
 • Separační věda a hmotnostní spektrometrie (CFS7027-B)
 • Zobrazovací zařízení (CFS7028-B)
 • Charakterizace materiálů (CFS7018-B)
 • Archeometrie (ARC7035-B)

Učení a hodnocení

Mezi vzdělávací aktivity patří přednášky, laboratoře, workshopy a řízené studium.

Základní moduly jsou určeny k rozvoji obecných analytických klíčových dovedností, praxe v oblasti specializace a zkušeností z řízení projektů.

Mezi specializované moduly analytických nástrojů patří přednášky, workshopy, praktická laboratorní a přístrojová setkání s příslušnými vzorky pod vedením týmu interdisciplinárních specialistů v dané oblasti.

Moduly jsou hodnoceny v rámci kurzu (cvičení, laboratorní zprávy, plán projektu, plán školení), ústní prezentace a formální zkoušky.

Tento výzkumně intenzivní mistr zdůrazňuje včasné zapojení do praktické laboratorní a analytické práce s výstupem diplomové práce plus návrh výzkumné práce.

Ty se postupně zaměřují na přístupy ke vzdělávání založené na studentech a budou odrážet rostoucí závislost na nezávislé odpovědnosti za učení. Tímto způsobem budete rozvíjet atributy potřebné pro celoživotní vzdělávání a pokračující profesní rozvoj.

Vybavení

Budete sídlit v Centru pro chemickou a strukturální analýzu, v němž se nachází hlavní kapitálové vybavení univerzity a je zaměřen na výzkum v oblasti akademických a obchodních smluv v oblasti analýzy.

Náš zkušený a vysoce kvalifikovaný personál zajišťuje, že přístrojové vybavení je udržováno v souladu s průmyslovými standardy prostřednictvím servisních smluv, řízeného přístupu a systému řízení kvality.

Nabízíme řadu analytických technik a služeb pro průmyslové klienty včetně smluvního výzkumu, rutinních analýz a školení.

Podpora kariéry

Univerzita se zavázala pomáhat studentům rozvíjet a zvyšovat zaměstnatelnost a je to nedílná součást mnoha programů. Podpora specialistů je k dispozici po celou dobu kurzu ze služeb kariéry a zaměstnatelnosti, včetně pomoci při hledání práce na částečný úvazek při studiu, umístění, dovolených a postavení absolventů. Studenti jsou vyzváni k přístupu k této podpoře v rané fázi a k ​​využití rozsáhlých zdrojů na webových stránkách Kariéra.

Diskuse o možnostech se specializovanými poradci pomáhá objasnit plány prostřednictvím zkoumání možností a vylepšení dovedností při hledání zaměstnání. Ve většině našich programů jsou poradci pro rozvoj kariéry přímým přínosem do učebních osnov nebo prostřednictvím speciálně uspořádaných workshopů.

Kariérní vyhlídky

Absolventi MSc z analytických věd vytvořili úspěšnou kariéru v širokém rozsahu nastavení.

Tyto zahrnují:

 • Doktorské studium
 • Analytická chemie (analytik, specialista na kvalitu, technik NMR, experimentální pracovník, vedoucí laboratoře, vedoucí sekce a zařízení atd.)
 • Výuka

Nedávní absolventi se ujali analytických manažerských rolí v řadě mezinárodních společností.

Podpora studia

Komplexní síť pro podporu je zde, abyste zajistili, že dosáhnete svého akademického potenciálu a do budoucna pokračujete v dalším úspěchu.

Využijete řadu služeb podpory, včetně:

 • Osobní akademický učitel
 • Tým podpory studentů / administrace
 • Poradenská služba pro akademické dovednosti
 • Služby v oblasti kariéry a zaměstnatelnosti
 • Oceněná zdravotně postižená služba
 • Dobře zásobené knihovny a vynikající IT vybavení

Výzkum

Program je veden výzkumem, přičemž modul a obsah přednášek jsou revidovány tak, aby odpovídaly nově publikovanému výzkumu.

Všichni pedagogičtí pracovníci (mnozí se také angažují v komerční práci) a informují studenty o nejnovějším výzkumu a nových debatách.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... Čtěte více

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. Méně