MSc Urbanistika (specializace v městském designu)

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Program MSc Urban Planning (specializace Urban Design) vám umožňuje zapojit se do složitých otázek produkce městského prostoru v dynamickém čínském kontextu.

Naučíte se uvažovat o souhře mezi územním designem a sociálními, ekonomickými, environmentálními a politickými otázkami patrnými v řadě městských prostředí. Program, který je vyučován interdisciplinárním přístupem k rozvoji městské podoby, se neomezuje pouze na ty, kteří mají architektonické nebo urbanistické zázemí - je relevantní pro každého, kdo má zájem pochopit povahu a výrobu prostor.

Naši mezinárodní pedagogičtí pracovníci s sebou přinášejí nejlepší metody učení od některých z nejprestižnějších univerzit na světě a nabízejí vám možnost učit se v podpůrném integrovaném vzdělávacím prostředí.

Poznámka: Tento program čeká na oficiální uznání Ministerstva školství Čínské lidové republiky.

Proč bych měl studovat MSc Urban Planning (specializace v městském designu) na XJLTU?

 • Studujte v regionu Suzhou-Šanghaj, jednom z nejzajímavějších prostředí, ve kterém se můžete dozvědět a experimentovat s urbanistickým designem v 21. století;
 • Získat multidisciplinární pohled s moduly vyučovanými jak katedrou architektury, tak katedrou urbanismu a designu;
 • Učte se v mezinárodním prostředí od zaměstnanců se silnými akademickými zkušenostmi a zkušenostmi v oboru;
 • Získejte titul University of Liverpool.

Znalosti a dovednosti

Než ukončíte MSc Urban Planning (specializace Urban Design), budete mít:

 • silné kritické, kreativní myšlení a komunikační dovednosti;
 • znalost klíčových teorií a technik územního plánování a designu v multidisciplinárním kontextu;
 • profesionální designové dovednosti v prostorové analýze, reprezentaci (mapování, modely) a konceptualizaci (jako je tvorba scénářů a vizí).

Moduly

Povinné moduly

Volitelné moduly

Další moduly vzdělávací činnosti

K dokončení magisterského titulu je nutné absolvovat další vzdělávací činnosti . Obvykle budou požadované hodiny ALA rozděleny rovnoměrně do každého semestru, a to až do 200 hodin za semestr. Programy kombinovaného studia budou obvykle vyžadovat 100 až 150 hodin za semestr.

Kariéra

Absolventi tohoto programu jsou dobře připraveni na kariéru městských designérů ve společnostech veřejného i soukromého sektoru souvisejících se zastavěným prostředím. Absolventi najdou uplatnění v pozicích, jako jsou urbanisté nebo krajští plánovači, kde budou rozvíjet plány využití půdy, pomáhat vytvářet komunity, přizpůsobovat růst populace a regenerovat zařízení.

Poplatky

90 000 RMB za celý 18měsíční program na plný úvazek.

Sleva pro absolventy

Pokud jste absolventem XJTLU , University of Liverpool nebo Xi'an Jiaotong University, automaticky obdržíte slevu ve výši 20 procent školného.

Možnosti platby

Studenti magisterského studia mají možnost platit školné ve splátkách každý semestr. Můžete se také rozhodnout platit poplatky předem v době registrace, v tomto případě bude nabídnuta sleva ve výši 5% z celkových poplatků.

Po potvrzení přijetí bezpodmínečné nabídky budete vyzváni, abyste uvedli, jak chcete poplatky platit.

Stipendia

XJTLU nabízí štědré stipendium až do výše 50% z celkového školného pro všechny magisterské studijní programy založené na akademických schopnostech. Pokud si přejete zažádat o hlavní stipendium XJTLU , odešlete ve své žádosti dopis s žádostí o stipendium s uvedením důvodů, proč byste měli být XJTLU .

Vstupní požadavky

Minimální požadavky na vstup

Spojené království

 • Vyznamenání ve druhé třídě (2: 1)

Čína

 • 211 Projekt; Top 100 z 2019 žebříčku Šanghaje - 75 procent nebo více
 • Projekt bez 211; Hodnocení žebříčku Šanghaj, kteří nejsou v žebříčku nejvyšších 100 - v rozmezí 80 až 85% nebo více v závislosti na vaší vysokoškolské instituci

Poznámka: Hodnocení nejlepších čínských univerzit v Šanghaji podléhá každoroční aktualizaci href = "http://www.zuihaodaxue.com/zuihaodaxuepaiming2019.html

Čínští žadatelé nejsou povinni absolvovat postgraduální přijímací zkoušku MŠMT.

Severní Amerika

 • 3.0 Kumulativní GPA (ze 4) nebo 3,2 Kumulativní GPA v posledních dvou letech vašeho vysokoškolského studia.

Ostatní regiony

 • Rovnocenné akademické kvalifikace.

Akademické pozadí

 • Bakalářský titul (UK 2: 1 nebo ekvivalent) v průmyslovém designu, strojírenství, architektuře, urbanismu a designu nebo v jiné disciplíně související s designem.

Požadavky anglického jazyka

Pokud angličtina není vaším mateřským jazykem, nebo pokud jste nemluvili v angličtině na úrovni vysokoškolského studia, budete muset poskytnout důkazy o znalosti angličtiny. Obvykle byste měli mít jednu z následujících kvalifikací:

 • IELTS: 6,5 (minimálně 5,5 ve všech sekcích)
 • TOEFL iBT: 90 (minimálně 21 v jakékoli dovednosti)

Pokud vynecháte požadavky na anglický jazyk v celkovém pásmu IELTS 0,5 - 1,0, ale splníte jazykové požadavky na kurzy předsezionální angličtiny (PSE) (včetně minimálního počtu součástí nebo ekvivalentů), můžete být přijati do kurzu PSE s výhradou: Schválení programového ředitele. Po úspěšném zápisu do kurzu PSE budete moci změnit svůj nabídku nabídky XJTLU Master na „bezpodmínečnou“ úroveň angličtiny.

Pokud jste držitelem podmíněné nabídky, můžete také poslat e-mail na adresu pgadmissions @ XJTLU .edu.cn a požádat o absolvování testu anglického jazyka na místě poskytnutého společností XJTLU namísto IELTS / TOEFL nebo jeho ekvivalentu.

Upozorňujeme, že test hesel je k dispozici pouze studentům, kterým byla vydána podmíněná nabídka ke studiu na XJTLU . Univerzita poskytuje pro každého držitele podmíněné nabídky jednu příležitost k testu hesla. Na skóre bázi, mohou být studenti přijati, nebo může být požadováno, aby se a úspěšně dokončit pěti- nebo osmitýdenní intenzívní anglickou presessional kurz.

Kromě toho se od studentů, kteří jsou přijati na magisterský program absolvováním kurzu předškolní angličtiny (PSE), požadováno, aby během studia absolvovali moduly anglického jazyka uvedené na specifikaci programu na základě úspěšnosti / neúspěchu v rámci svého plánu doplňkových vzdělávacích aktivit během studia. ve společnosti XJTLU .

Region Su-čou-Šanghaj je jedním z nejzajímavějších prostředí, ve kterém se lze dozvědět a experimentovat s urbanistickým designem v 21. století. oči. “

Christian Nolf
Programový ředitel

Jak se přihlásit

Žádosti by měly být podávány prostřednictvím našeho online aplikačního systému:

 1. Klikněte na odkaz Použít
 2. Vytvořte si účet nebo se přihlaste ke svému stávajícímu účtu
 3. Vyplňte svou žádost

Po úspěšném vytvoření účtu aplikace pečlivě zadejte všechny požadované informace do formuláře žádosti a ujistěte se, že poskytnuté informace jsou správné, úplné a aktuální. Nahrajte požadované dokumenty do příslušných polí.

Můžete se kdykoli přihlásit, abyste si mohli zobrazit přihlášku. Pokud potřebujete po odeslání žádosti online poskytnout jakékoli další podpůrné dokumenty, zašlete je prosím na adresu pgadmissions @ XJTLU .edu.cn (s vaším ID aplikace, názvem a použitým názvem programu).

Další podrobnosti o tom, jak úspěšně přihlásit do studia na XJTLU , naleznete na stránce jak se přihlásit .

Poslední aktualizace Dub 2020

Informace o škole

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. ... Čtěte více

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. Méně