MSc Strategická Komunikace A Public Relations (Společný Titul)

Všeobecné informace

Popis programu

Ponořte se do různých kultur, zatímco studujete na tomto interdisciplinárním, pokročilém postgraduálním kurzu Strategické komunikace a public relations, který společně dodává University of Stirling a Univerzita Pompea Fabra. Budete mít výhodu z mezinárodní perspektivy, která bude mít příležitost studovat jak v Stirlingu, tak v Barceloně.

Učený výhradně v angličtině, kurz nabízí praktický přístup a současně poskytuje vám teoretické základy, které musíte procvičovat s veřejnými vztahy na manažerské úrovni.

Získáte společný titul MSc z University of Stirling a Pompeu Fabra University. Strávíte semestr 1 na University of Stirling a pak se přesunete na Univerzitu Pompea Fabra na semestr 2. Můžete se tedy rozhodnout, zda chcete mít svou dizertaci pod dohledem pracovníků ve Stirlingu nebo Pompeu Fabře.

Nejdůležitější důvody ke studiu s námi

 1. Využijete cenné mezinárodní zkušenosti se studiem ve Stirlingu i v Barceloně.
 2. 1. ve Skotsku, 10 nejlepších ve Velké Británii pro komunikaci a média (Times and Sunday Times Good University Guide 2018).
 3. 98% našich absolventů postgraduálního studia je v zaměstnání nebo dále studuje do šesti měsíců od ukončení studia (DLHE 2015/16).

Profesní akreditace

Ocenění CEP (špičkový mezinárodní výcvik) od španělského Ministerstva školství, Pompeu Fabra je moderní univerzita s prestižním mezinárodním žebříčkem.

Detaily kurzu

Kurz zahrnuje celou řadu modulů, včetně public relations a public relations teorie; strategické plánování vztahů s veřejností; vztahy s médii; veřejná diplomacie a strategická komunikace; digitální média; veřejné záležitosti a advokacie; a výzkumné metody.

Výuka

Budete vyučováni přednáškami, semináři, workshopy, případovými studiemi, výukou v malých skupinách, výcvikem v terénu a prezentací řečníků.

Práce v terénu

Budete mít příležitost se zúčastnit semináře o veřejných záležitostech a lobování v Bruselu, který zahrnuje návštěvy Evropského parlamentu, Evropské komise a semináře odborného průmyslu s předními odborníky na veřejné záležitosti a odborníky na styk s veřejností v Bruselu.

Posouzení

Metody hodnocení zahrnují:

 • Akademické eseje
 • Časové přiřazení
 • Vztahy s veřejností a komunikační kampaně včetně prezentací a zpráv
 • Tiskové konference
 • Portfolio vztahů s médii, které zahrnuje tiskové zprávy, články o celovečerním obsahu a blogy
 • Praktické komunikační zprávy a strategické plány
 • Případové studie
 • Výzkumné návrhy
 • Obsahová analýza
 • Příspěvky a prezentace ve třídě

Dokončíte také disertační práci s 12 000 slov.

Ředitel kurzu

Dr. Alenka Jelen-Sanchez
+44 (0) 1786 466225
alenka.jelen@stir.ac.uk

Poplatky - 2020/2021

 • Domů / EU: 7 000 GBP
 • Zámořské: 16 950 GBP
Poslední aktualizace Srp 2020

Informace o škole

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Méně