MSc Stavební právo

Všeobecné informace

Popis programu

Detaily kurzu

Stavebnictví stále více uznává význam řešení sporů efektivně a rychle, aby se udržely obchodní vztahy a udržovaly peněžní toky uvnitř odvětví. Pokud jste profesionální pracující ve stavebnictví, právu nebo související oblasti, bude tento kurz rozvíjet schopnost efektivně řešit spory a dokonce je vyřešit.

Významnými oblastmi studia budou principy stavebního práva, přístupy k řešení sporů (včetně rozhodčího řízení, rozhodování a zprostředkování) a požadavky na stavební řízení.

Struktura a obsah naší výuky splňují požadavky na zkoušky Chartered Institute of Arbitrators na každém z jejích Pathways k členství - arbitráž, mezinárodní arbitráž a stavební rozhodování - od úrovně Associate až po úroveň Fellowship.

Tento kurz nabízí dvě cesty v závislosti na vašem odborném zázemí a kvalifikaci. MSc je ideální, pokud pochází z geodézie a konstrukce pozadí, zatímco LLM je specificky zaměřen na ty, kteří již mají titul LLB (nebo ekvivalentní kvalifikace).

Výhody kurzu

Vzhledem k rostoucímu počtu smluv, konfliktů a sporů ve stavebnictví má mnoho odborníků pocit, že je potřeba pokročilého studia v této specializované oblasti a dokonce i sledovat postavení dvojí kvalifikace. Kurz je podporován řadou místních zkušených odborníků, včetně konzultantů v oblasti stavebnictví, advokátů, rozhodců, rozhodčích a mediátorů, z nichž mnozí mají klíčové kanceláře v Leedsu.

Kurz je akreditován Chartered Institute of Arbitrators a má vztahy se Společností stavebního práva.

Předmět je dán prostřednictvím dálkového studia. Tato online metoda učení je skvělý způsob, jak pokročit ve své kariéře. Můžete vyvážit požadavky svého kurzu s každodenními závazky, což vám umožní pokračovat v práci, když se učíte. Budete moci studovat v době a místě, které vám vyhovují, absolvovat s kvalitou stejné hodnoty jako získané studiem na areálu. Budete také moci využívat naši knihovnu a získáte přístup k podpoře našich expertních akademických pracovníků, Student Hub a Student Wellbeing Team.

Vstupní požadavky

Žadatelé by měli mít buď alespoň druhou třídu s vyznamenáním v příbuzných oborech práva nebo stavebnictví, alespoň druhou třídu ctí hodnost v nesrozumitelném předmětu podložené důkazy o schopnosti pro požadovaný předmět, nebo mít rovnocenné zkušenosti nebo školení, obvykle z pracovního prostředí. Případně mohou žadatelé s členstvím v korporaci autorizovaného odborného subjektu v oboru souvisejících se stavebnictvím. Mezi příslušné odborné subjekty patří (ale nemusí být nutně omezeno): RICS, ICE, CIOB, RIBA, CIAT, BIFM, CIArb.

Všechny žádosti by měly být podporovány referencí, ať už akademickým nebo profesionálním.

Všichni žadatelé by měli splňovat naše požadavky na univerzitní angličtinu.

Požadavek anglického jazyka: IELTS 7.0 bez znalostí nižších než 7,0 nebo ekvivalentní kvalifikace. Univerzita poskytuje vynikající podporu všem žadatelům, kteří mohou vyžadovat další kurzy angličtiny.

ŽÁDNÉ ŽADATELÉ

Naše univerzita vítá žádosti od vyzrálých žadatelů, kteří prokazují akademický potenciál. Obvykle potřebujeme nějaké důkazy o nedávném akademickém studiu, například dokončení přístupového kurzu, avšak mohou být vzaty v úvahu i nedávné relevantní pracovní zkušenosti. Vezměte prosím na vědomí, že u některých našich odborných kurzů musí všichni žadatelé splnit zadané vstupní kritéria a v těchto případech nelze pracovní praxi považovat za místo.

Chcete-li žádat o tuto trasu, měli byste se obrátit na naši politiku uznávání priorit v rámci univerzity.

Vezměte prosím na vědomí, že všichni žadatelé na naší univerzitě musí splňovat náš standardní anglický požadavek GCSE stupně C nebo ekvivalentní, změny v něm budou uvedeny v jednotlivých požadavcích na vstup do kurzu.

Pracovní příležitosti

Získáte akademický výcvik, který je nezbytný pro rozvíjení vaší kariéry při rozhodování, arbitráži a zprostředkování, nebo jako poradce pro řešení sporů nebo nároků. Váš kurz je speciálně určen pro stavební průmysl, ale mnohé dovednosti, které vyvíjíte, budou přenosné v jiných průmyslových odvětvích.

 • Stavební poradce
 • Stavební praktik
 • Správce smlouvy
 • Konzultant pohledávek

Kariéra Poradenství

Náš tým zaměřený na práci a kariéru nabízí odborné poradenství a řadu zdrojů, které vám pomohou vybrat a získat zaměstnání. Ať už jste v prvním nebo posledním roce, můžete mluvit s členy personálu našeho Kariérního úřadu, který Vám může nabídnout poradenství při psaní životopisu při hledání zaměstnání.

Moduly

Core moduly

 • Zákon o povinnostech
 • Adjudication: Law
 • Zásady stavebního práva
 • Adjudication Decision Writing
 • Obchodní zprostředkování
 • Profesionální výzkum
 • Zákon

Volitelné moduly vyberte jednu z následujících možností:

 • Rozhodčí řízení: Právo
 • Mezinárodní arbitráž: právo

Volitelné moduly 2 vyberte jednu z následujících možností:

 • Rozhodčí cenu
 • Mezinárodní arbitrážní cena

Poplatky

Spojené království

Studium na částečný úvazek vám umožňuje flexibilně se učit svým vlastním tempem. Z tohoto důvodu jsou naše školné vypočítávány pomocí kreditních bodů. Každý studovaný modul má hodnotu kreditního bodu. Většina vyučovaných postgraduálních modulů má kreditovou hodnotu 20 bodů. Poplatek za školné pro studenty vstupující v roce 2018/19 na tento kurz činí 855,4 liber za každý modul kreditu 20 bodů. U modulů s odlišnou hodnotou úvěrového bodu lze jejich cenu vypočítat vynásobením kreditní hodnoty modulu nákladem na úvěrový bod ve výši 42,77 GBP. Částka, kterou zaplatíte, se může každoročně zvyšovat v souladu s inflací.

Mezinárodní 2018/19

Studium na částečný úvazek vám umožňuje flexibilně se učit svým vlastním tempem. Z tohoto důvodu jsou naše školné vypočítávány pomocí kreditních bodů. Každý studovaný modul má hodnotu kreditního bodu. Většina vyučovaných postgraduálních modulů má kreditovou hodnotu 20 bodů. Poplatek za školné pro studenty vstupující v roce 2018/19 na tento kurz činí 855,4 liber za každý modul kreditu 20 bodů. U modulů s odlišnou hodnotou úvěrového bodu lze jejich cenu vypočítat vynásobením kreditní hodnoty modulu nákladem na úvěrový bod ve výši 42,77 GBP. Částka, kterou zaplatíte, se může každoročně zvyšovat v souladu s inflací.

Vybavení

Knihovna

Desítky tisíc digitálních zdrojů naší knihovny, včetně e-knih, e-mailů a databází, je možné získat na internetu v době a místě, které vám vyhovuje, a knihovna je otevřená nepřetržitě, pokud chcete navštívit. Náš tým mimo pracoviště poskytuje také odbornou podporu studentům distančního vzdělávání.

Vyhrazený tým podpory

Jen proto, že se neučíte na kampusu, neznamená to, že se budete muset vypořádat sami - budete mít podporu osobního učitele společně s Student Hubem a Wellbeing Center. Jsou připraveni nabídnout vám poradenství o všechno, od akademických otázek až po stres a úzkost.

Virtuální prostředí pro učení

VLE vám poskytuje přístup k materiálům, jako jsou videa, e-knihy a další dokumenty. Můžete také použít k odeslání úkolů a získání zpětné vazby.

Poslední aktualizace Únor 2018

Informace o škole

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Méně
Leeds , UK Online + 1 Více Méně