MSc Procurement, Logistics a Supply Chain Management

University of Salford

Popis programu

Read the Official Description

MSc Procurement, Logistics a Supply Chain Management

University of Salford

Tento program je ve Velké Británii velmi málo, že je nyní dvakrát akreditován jak CIPS (Chartered Institute of Procurement and Supply Chain Management), tak CILT (Chartered Institute of Logistics and Transport)

 • Zvyšte svou zaměstnatelnost a připravte se na manažerskou, konzultační nebo operační úlohu
 • Uveďte logistickou teorii do skutečné praxe pomocí vzrušujícího inovačního projektu pro podnikání
 • Možnost studia na částečný úvazek
 • Zahraniční studie k dispozici
 • Možnost pracovního / průmyslového umístění
 • Mezinárodní studenti se mohou ucházet

Shrnutí kurzu

Tento program vás povzbudí a vyzývá k rozvoji vašich znalostí a dovedností v oblasti globálního nákupu, logistiky a řízení dodavatelského řetězce. Náš výukový tým je aktivní v oblasti výzkumu a naučíte se od nich nejnovější teoretické znalosti v oblastech, jako je automatizace a umělá inteligence. Podíváte se také na příležitosti a výzvy, které nabízí společnost Big Data Analytics, internet věcí, výroba aditiv, 3D tisk a robotika. Naše odborné znalosti jsou podpořeny příspěvky od průmyslových partnerů, jako jsou Jaguar Landrover, Brother International a Manchester Airport, které pomohly při vývoji programu.

Existuje značný technický kontext a vstupy v oblasti prognózy poptávky, řízení zásob, optimalizace procesů / dodavatelského řetězce / logistiky a analýzy. Zejména modul "Pokročilá logistika a projektový management" spojuje dvě velmi důležité dovednosti, které jsou v průmyslu vyhledávané.

Budete vyzváni k rozšíření obzoru tím, že překročíte akademickou literaturu, abyste se podívali na nejnovější vývoj publikovaný v příslušném obchodním tisku. Budete také vyzváni, abyste zvážili etické důsledky globálního získávání zdrojů, například při pohledu na globální katastrofické události v souvislosti s výrobou a poskytováním služeb.

Stejně jako učení od akademických pracovníků, budete mít příležitost se učit od ostatních studentů, od odborných hostujících lektorů az vaší interakce s těmito dvěma odbornými institucemi, Chartered Institute of Procurement and Supply (CIPS) a Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT) ) na konferencích, pozvánkách a dalších událostech.

Kurz také nabízí možnost dálkového vzdělávání prostřednictvím našeho oficiálního partnera Robert Kennedy College, Curych, Švýcarsko.

detaily kurzu

Program je dodáván blokově a během roku je několik vstupních míst. Studenti vezmou níže uvedené moduly v pořadí podle jejich data zahájení.

Kurz je dodáván ve čtyřech bloky intenzivních studijních období. U každého bloku studujete jeden modul po dobu 6 týdnů. Výuka tváří v tvář probíhá v areálu 6 hodin týdně. Kromě toho navštěvujete vyučovaný prvek Business Innovation Program jednou odpoledne týdně během 6 týdnů bloků.

Part-time studenti studují alternativní moduly (jeden modul na, jeden modul vypnuto) dokončit svůj titul za dva roky.

Během tohoto období budete také provádět nezávislou studii ve svém vlastním čase s online podporou prostřednictvím virtuálního učebního prostředí Univerzity, Blackboard.

V poslední třetině studií budete pracovat na projektu inovace v oblasti podnikání a pracovat s vlastní nebo jinou organizací na živé schůzce.

Semestr 1

 • Globální řízení dodavatelského řetězce
 • Operace a správa informací

Semestr 2

 • Riziko zadávání zakázek a správa smluv
 • Pokročilé řízení projektů a logistiky

Semestr 3

 • Projekt podnikatelské inovace (BIP)

Tento modul představuje konečné 60 kreditů z vašeho titulu. Budete mít možnost vybrat si mezi živým projektem, umístěním, praxí nebo disertací, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly vašim aspiracím kariéry a zlepšily vaše profesionální zkušenosti.

Bude vám přidělen supervizor, který vás bude vést prostřednictvím projektu BIP. Budete také mít příležitost zapojit se do Student Hubu a studentského života. Studentský život vám pomůže s předprojektovou / stážovou podporou pro studenty a příležitostí pro ty, kteří se účastní stáže, aby se účastnili školení, aby zajistily nejlepší postupy. Student Hub vám může pomoci najít stáže, umístění a živé projekty pro váš projekt inovace v oblasti podnikání.

Vstupní požadavky

Za normálních okolností je nejméně 2: 2 hodnocen titul nebo ekvivalent nebo úspěšné absolvování Graduate Certificate.

Široká řada odborných kvalifikací je přijímána buď v částečném nebo úplném splnění požadavků na vstup.

Pokud student získal uznávaný titul Honors, ale nesplňuje normální požadavek na kvalifikační vstup, mohou být i nadále považováni za vstup, pokud mohou prokázat příslušné pracovní zkušenosti po dobu minimálně dvouleté studie a přijatelné míry odpovědnosti.

Akreditace předchozího vzdělávání (APL)

Vítáme žádosti studentů, kteří nemusí mít formální / tradiční vstupní kritéria, ale mají odpovídající zkušenosti nebo schopnost úspěšně absolvovat kurz.

Proces akreditace předchozího vzdělávání (APL) vám může pomoci při započtení práce a životních zkušeností. Proces APL může být použit pro vstup do kurzů nebo pro udělení výjimek z částí kurzu.

Pro vstup mohou být použity dvě formy APL: Akreditace předchozího certifikovaného učení (APCL) nebo akreditace předchozího zkušenostního učení (APEL).

Požadavky anglického jazyka

Mezinárodní žadatelé budou muset prokázat znalost angličtiny. IELTS skóre 6,5 (žádný prvek pod 5,5) je důkazem toho.

Pokud je kvalifikace angličtiny mírně pod touto úrovní, mohou mít kandidáti možnost absolvovat jednu z mnoha kurzů angličtiny, které jsou k dispozici na univerzitě.

Vhodné pro

Tento kurz je ideální pro absolventy, kteří chtějí založit kariéru v oblasti nákupu, logistiky a řízení dodavatelského řetězce nebo pro stávající manažery, kteří chtějí rozvíjet své dovednosti a zlepšit své budoucí kariérní vyhlídky.

Profil žadatele

Veřejné zakázky a logistika jsou jedním z nejrychleji se rozvíjejících odvětví na světě a tento kurz je ideální, pokud hledáte kariéru v tomto dynamickém odvětví. Vaše pozadí může být v oblasti dopravy, logistiky nebo obecné obchodní činnosti.

Poplatky 2018-19

 • Celková doba: 8,550 GBP
 • Částečný úvazek: 1.425 GBP za 30 kreditní modul
 • Celodenní mezinárodní: 14 400 liber

Další výdaje

Měli byste rovněž zvážit další náklady, které mohou zahrnovat knihy, papírnictví, tisk, závazky a všeobecné náklady na výlety a návštěvy.

Výuka

Výuka tváří v tvář se provádí na školním areálu po dobu dvou půlden týdně. Navíc budete navštěvovat vyučovaný prvek Business Innovation Program každou středu odpoledne během 6 týdnů bloků, s nezávislou studií dokončenou ve vašem vlastním čase prostřednictvím univerzitního virtuálního učebního prostředí Blackboard. Individuální časové plány studentů budou poskytovány během indukčního týdne.

Výuka probíhá formou kombinace přednášek, seminářů a konzultací s využitím široké škály učebních aktivit.

Posouzení

Během trvání kurzu se použije řada metod hodnocení. Typy hodnocení zahrnují; eseje, úkoly, zkoušky, testy s více volbami, on-line testy, skupinové zprávy a práci v portfoliu. Vážení mezi zkouškami a kurzy se liší mezi moduly a roky.

Kariérní vyhlídky

Naši absolventi jsou v mnoha zemích velmi vyhledáváni kvůli jejich znalostem a nadšení pro nákup a dodávky.

Nedávné absolventské cíle zahrnovaly pozice s:

 • Rolls-Royce plc
 • Toyota
 • BASF
 • Ernst
 • CitiBank

Pracovní role zahrnují analytiky inventáře, úředníky a manažery v oblasti veřejných zakázek, správce lodí, správci skladů, dopravce, logistiku a manažery dodavatelského řetězce.

Spojení s průmyslem

University of Salford vyrostla z ústavů konce 19. století, které poskytovaly talentovanou, technicky vyspělou a profesionální pracovní sílu, která podpořila rychle rostoucí odvětví Spojeného království. V 21. století je to stále silné. Zatímco se průmysl výrazně změnil, je dnes potřeba vzdělávání zaměřeného na průmysl.

Učíme dovednosti, které potřebují zaměstnavatelé, a v důsledku toho naši absolventi mají vynikající mezinárodní kariérní vyhlídky.

Kurikulum v našich postgraduálních kurzech vyvažuje akademické vyučování a odborné zkušenosti. Naši partneři z průmyslu nám poskytují svůj příspěvek do učebních osnov tak, aby výuka odrážela současné a budoucí potřeby průmyslu a vyvíjíte dovednosti, které zaměstnavatelé chtějí. Projekt Business Innovation, který tvoří poslední třetinu studie, je navržen tak, aby vám poskytoval zkušenosti z reálného světa, abyste mohli uplatnit teorii, kterou jste se naučili.

This school offers programs in:
 • Angličtina


Poslední aktualizace May 11, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Srp. 2019
Duration
Délka trvání
1 - 2 let
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
8,550 GBP
£ 14,400 International / £ 8,550 UK
Information
Deadline
Locations
Spojené království - Manchester, England
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2019
Spojené království - Manchester, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu