MSc Pracovní a organizační psychologie

Všeobecné informace

Popis programu

Klíčová informace

 • Doba trvání: 1 rok na plný úvazek, 2 roky na částečný úvazek
 • Datum zahájení: září 2020
 • Platí do: 1. srpna 2020 (mezinárodní), 1. září 2020 (Spojené království / EU)

Pokud vás zajímá, jak si lidé myslí a jak se chovají v práci - a jak jim pomáháte optimalizovat jejich pohodu a výkon - je to ten pravý kurz. Naučíte se hrát klíčovou roli při rozvoji znalostí a ovlivňovat osvědčené postupy a politiku na pracovišti, a to jak dnes, tak na rychle se měnícím pracovišti budoucnosti.

Vyučovaný Psychologickou University of Sussex Business School a University of Sussex Business School získáte cenné dovednosti a znalosti v:

 • Psychologické hodnocení v práci;
 • Učení, školení a rozvoj;
 • Vedení, angažovanost a motivace;
 • Blaho a práce;
 • Organizační design, změny a vývoj.

Kurz se bude také zabývat otázkami souvisejícími s budoucností práce, přináší vám nejnovější myšlení o celé řadě témat, jako jsou digitální konektivita, vztahová vazba v práci, třída a maskulinita, postoje k rozmanitosti, psychologie spotřebitele a moderní vedení.

Stáže

Možná budete mít příležitost zajistit stáž prostřednictvím našich místních profesionálních partnerství, spolu s nabídkou projektů aplikovaného výzkumu.

Akreditace a partnerství

Tento kurz hledá akreditaci na základě požadavků absolventského základu pro charterové členství (GBC) Britské psychologické společnosti (BPS). Absolvování kurzu akreditovaného BPS je nezbytné, pokud si přejete vykonávat kariéru profesního psychologa a usilovat o statut statutu. Ti, kteří chtějí dosáhnout akreditace 1. stupně, musí být držiteli GBC od BPS.

Mezi naše profesionální sítě patří Roffey Park Institute a Institute for Employment Studies (IES). Oba jsou zapojeni do našich studentů prostřednictvím poskytování odborných sezení, profesionálního mentoringu a dalších ad-hoc příležitostí.

Celodenní a externí studium

Rozhodněte se studovat tento kurz na plný nebo částečný úvazek. Jako student na částečný úvazek se budete učit hlavně jeden pracovní den v průběhu roku, s přibližně dvěma týdny intenzivně vyučovaných modulů v průběhu letního období prvního roku, aby vyhovovaly vašim pracovním závazkům.

Tento kurz je v současné době předmětem validace v souladu s našimi postupy pro zajištění kvality našich titulů. To znamená, že některé detaily kurzu se mohou změnit. Proces ověření bude ukončen před zahájením kurzu.

Poplatky a stipendia

Kolik to bude stát?

Poplatky

 • Studenti z Velké Británie / EU: 12 450 GBP ročně
 • Studenti na Normanských ostrovech a na ostrově Man: 12 450 GBP ročně
 • Zahraniční studenti: 22 500 GBP ročně

Upozorňujeme, že jakmile budou poplatky stanoveny, mohou se každoročně zvyšovat.

Pokud jste mezinárodní student samostatně výdělečně činný začínající magisterským studiem v září 2020, musíte zaplatit zálohu na školné.

Další výdaje

Členství v Britské psychologické společnosti (BPS)

Můžete se rozhodnout stát se studentským členem Britské psychologické společnosti (BPS). To stojí kolem 26 GBP (více informací je k dispozici na webových stránkách BPS). Nemusíte být členem vašeho kurzu.

Britská psychologická společnost (BPS) ověřila školení

Máte příležitost absolvovat školení ověřené Britskou psychologickou společností (BPS), například pomocí testů psychometrických schopností a osobnosti. Školení zajišťují externí dodavatelé v závislosti na jejich dostupnosti. Každý kurz stojí kolem 400 liber. Pro svůj kurz nemusíte trénovat.

Kurzové výlety

Mohou existovat příležitosti pro výlety, jako jsou návštěvy odborných praktik. Nejsou povinná. Náklady se liší, ale budou se pohybovat od 50 do 100 GBP. Budete muset zaplatit za dopravu a jídlo.

Jak mohu financovat svůj kurz?

Postgraduální magisterské půjčky

Pokud váš kurz začíná 1. srpna 2020 nebo později, můžete si půjčit až 11 222 GBP, které vám pomohou s poplatkem a životními náklady. Půjčky jsou k dispozici od Student Loans Company, pokud jste z Velké Británie nebo pokud jste občanem EU studujícím na Masters.

Stipendia

Naším cílem je zajistit, aby každý student, který s námi chce studovat, byl schopen navzdory finančním překážkám pokračovat, abychom i nadále přitahovali talentované a jedinečné jedince. Stipendia pro tento kurz musí být ještě potvrzena.

Mistrovská stipendia - Alekzandra Terzová, magisterská žurnalistika z University of Sussex na Vimeo.

Pracujte při studiu

Naše centrum kariéry a zaměstnatelnosti vám pomůže najít práci na částečný úvazek během studia.

Kariéra

Po ukončení studia budete dobře připraveni na odbornou praxi jako profesní nebo organizační / obchodní psycholog v oborech jako:

 • Interní v soukromém a veřejném sektoru (MI6, armáda, NHS, pohotovostní služby, vláda a státní služba);
 • Vydavatelství testů;
 • Výzkumné poradny a ústavy;
 • Politické think-tanky;
 • Poradenství v oblasti řízení;
 • Poradenství v oblasti lidských zdrojů a v rámci oddělení lidských zdrojů / lidí / blahobytu v organizacích;
 • Samostatná výdělečná činnost.

Na kurzu jste pozváni, abyste se setkali s psychology z různých oborů a zúčastnili se hodnotících dnů v reálném světě. Pokryjete také důležité oblasti důležité pro budoucnost práce, včetně dopadu technologie, postojů k rozmanitosti a čtvrté průmyslové revoluce.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The University of Sussex is a leading research-intensive university near Brighton. They have both an international and local outlook, with staff and students from more than 100 countries and frequent ... Čtěte více

The University of Sussex is a leading research-intensive university near Brighton. They have both an international and local outlook, with staff and students from more than 100 countries and frequent engagement in community activities and services. Méně