MSc Podnikání s podnikáním

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

Datum zahájení: září, leden, květen

Přehled

Hledáte obchodní specializovaný magisterský titul, který zvýší vaši zaměstnatelnost? Kurz MSc Podnikání s podnikáním rozvíjí široké obchodní dovednosti a zároveň nabízí odbornou Pathway v podnikání, která začíná po prvním semestru.

Specializační moduly se zabývají procesem a praxí podnikání i současnými problémy v podnikání. Kurz vyvrcholí buď disertační prací, nebo pokud chcete, projekt Masters. Tento kurz vás udělá velmi vyhledávaným kandidátem, protože zaměstnavatelé chtějí najímat lidi, kteří mohou spojit zdroje pro dosažení průlomových změn a vedou nové iniciativy.

Klíčová fakta

  • Newcastle Business School je součástí vybrané skupiny obchodních škol po celém světě po akreditaci sdružení Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) v oblasti obchodu a účetnictví - první v Evropě, která získala dvojitou akreditaci
  • Po dokončení programu budete mít nárok na programy programu QA Professional Pathways které vám umožní dále rozvíjet své dovednosti u jednoho z největších poskytovatelů školení v oboru IT a řízení projektů ve Velké Británii
  • Neexistuje žádný požadavek, aby studium podnikání nebo podnikání na vysokoškolské úrovni

Co budu studovat?

Znalost, kterou získáte, bude cenná jako vlastník firmy nebo zaměstnanec jak v začínajících organizacích, tak u zakládaných organizací. Zaměstnavatelé mají zájem o získání pracovníků, kteří mohou spojit zdroje pro dosažení změn a zavedení nových iniciativ.

Tento program je k dispozici také jako MSc Podnikání s podnikáním s pokročilou praxí, která zahrnuje buď stáž nebo projekt.

Jak se vyučuji a hodnotím?

Vaši učitelé budou využívat různé metody výuky včetně přednášek, seminářů, seminářů založených na problémech, diskusních případů, praktických aktivit, skupinové práce a konzultací. Pro usnadnění základního učení, které se musí uskutečnit mimo oficiálních kontaktních zasedání, budou během každého modulu nasměrovány úkoly učení.

Naše strategie hodnocení vychází z našeho chápání, že každý má různé potřeby, silné stránky a nadšení. Hodnocení je založeno na kurzech a naše metody budou zahrnovat eseje, zprávy, skupinovou práci, prezentace a magisterskou disertaci.

Kariéra a další studium

Do konce tohoto kurzu budete mít vynikající pozici, abyste mohli požádat o absolventské vzdělávací programy a postgraduální role nebo o zahájení svého podnikání. Zaměstnavatelé oceňují podnikatelské dovednosti a chtějí najmout absolventy s podnikatelskou pověstí, zejména pro roli v poradenství, prodeji a marketingu. Pokud se rozhodnete začít podnikat (nebo pokračovat v podnikání), je dobré vědět, že kombinovaný obrat začínajících společností našich absolventů je vyšší než obrat všech ostatních britských univerzit.

Cokoli se rozhodnete udělat, budete mít přenosné dovednosti, které zaměstnavatelé očekávají od absolventa magisterského studia z Northumbria University. Mezi ně patří schopnost řešit složité problémy prostřednictvím konceptualizace a výzkumu, schopnost přispívat k novým procesům a znalostem a schopnost formulovat vyvážené úsudky při zvažování neúplných nebo nejednoznačných údajů.

Naše Northumbria University London Campus probíhá ve spolupráci s vysokoškolským vzděláváním QA - britským poskytovatelem vysokoškolského vzdělávání. Všechny naše programy na londýnském kampusu jsou validovány univerzitou a vyučovány vysokoškolskými a vysokoškolskými pracovníky QA.

Poslední aktualizace Srp 2020

Informace o škole

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partn ... Čtěte více

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partnerships, Northumbria is a new kind of excellent university. Méně