MSc Podnikání s mezinárodním managementem

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Datum zahájení: září, leden, květen

Školné (2019/20): Spojené království / EU: 9 000 GBP International: 15 000 GBP

Práce ve velké, moderní, mezinárodní organizaci, středně velké společnosti nebo dokonce malé startující firmy vyžaduje řadu obchodních možností. Nejcennějšími zaměstnanci jsou ti, kteří mají nejen dobré znalosti a chápání různých částí podniku, ale i ty, kteří se rychle učí a týmových hráčů s vedoucím potenciálem.

Program MSc Business with International Management poskytne studentům jak obecné obchodní znalosti a porozumění, tak osobní dovednosti potřebné pro širokou škálu rolí. Tento program byl vyvinut pro nejnovější absolventy v non-business disciplíny, kteří chtěli přidat obchodní dimenzi na jejich vysokoškolské specializace.

Program je určen pro povinné moduly společné všem podnikatelským Pathways , které zahrnují obecné obchodní funkce, strategické řízení a organizační analýzy. Při dokončení těchto modulů se program zaměřil na rozvíjení vaší kompetence v pochopení a uplatňování strategického uvědomění, svého vedoucího potenciálu i teorie a praxe mezinárodního obchodu.

Druhý semestr nabízí příležitost specializovat se na mezinárodní management, kde budete zkoumat problémy, jako je marketing a specializované manažerské dovednosti potřebné pro toto globalizované prostředí. Třetí a poslední semestr se zaměří na dokončení vašeho výzkumu a psaní dizertace. Budete jmenováni osobním vedoucím výzkumu, akademickým pracovníkem, který vám poskytne podporu v celé své dizertační práci, budete muset před podáním dizertační práce předložit hodnocený výzkumný návrh.

Absolventi programu se zapojili do široké škály podniků, včetně školících programů pro absolventy, zatímco značný počet absolventů se vrátil do zaměstnání pro rodinné podnikání nebo dokonce zahájil vlastní podnikání.

Kurz je k dispozici také jako MSc Business International Management s pokročilou praxí, která zahrnuje buď stáž nebo projekt, který vám dává zkušenosti s pracovním prostředím a cennou příležitostí k tomu, aby vaše učení do praxe. Stáž se uskuteční mezi druhým a posledním semestrem a může být zaplacena nebo neplacena.

Kdo by tento kurz vyhovoval?

Tento program byl vyvinut pro nejnovější absolventy v non-business disciplíny, kteří chtěli přidat obchodní dimenzi na jejich vysokoškolské specializace.

Standardní záznam

První stupeň, který odpovídá klasifikaci 2.2. Žadatelé, kteří nemají takovou akademickou kvalifikaci, ale mají značné zkušenosti s prací v obchodní organizaci a / nebo mají příslušnou odbornou kvalifikaci, budou také zvažováni. Plus jednu z následujících možností:

  • Požadavky na mezinárodní / anglický jazyk:
  • Mezinárodní žadatelé musí mít jednu z následujících jazykových znalostí v anglickém jazyce, které jsou uvedeny níže.
  • Testovací systém britského mezinárodního testování anglického jazyka (IELTS) ve výši 6,5 (nebo vyšší) s minimálním skóre v každé složce Reading, Writing, Listening and Speaking z 5,5
  • Pearsonův akademický skóre 62 (nebo vyšší) s minimálním skóre v každé složce čtení, psaní, poslechu a mluvení o 51
  • Univerzita také přijímá mnoho dalších kvalifikací v anglickém jazyce, a pokud máte jakékoliv dotazy ohledně našich požadavků na anglický jazyk, kontaktujte prosím mezinárodní přijímací kancelář a rádi Vám pomůžeme.

Naše Northumbria University London Campus probíhá ve spolupráci s vysokoškolským vzděláváním QA - britským poskytovatelem vysokoškolského vzdělávání. Všechny naše programy na londýnském kampusu jsou validovány univerzitou a vyučovány vysokoškolskými a vysokoškolskými pracovníky QA.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partn ... Čtěte více

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partnerships, Northumbria is a new kind of excellent university. Méně