MSc Podnikání s řízením lidských zdrojů

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

Datum zahájení: září, leden, květen

Chtěli byste doplnit své bakalářské studium nebo odborné dovednosti s obchodně zaměřeným magisterským studiem, který zvýší vaši zaměstnatelnost?

MSc podnikání s řízením lidských zdrojů vám pomůže rozvíjet širokou škálu obchodních dovedností a zároveň rozvíjet své znalosti o specializovaných modulech pokrývajících principy, hodnoty a přístupy v řízení lidských zdrojů (HRM), stejně jako organizační chování a praxe.

Moduly zahrnující vedení, organizační analýzu a hlavní obchodní témata vám náš intelektuálně stimulující program připraví na vedoucí úlohy v soukromých, veřejných nebo neziskových organizacích.

Rovněž rozvíjíte své výzkumné dovednosti prostřednictvím magisterské disertační práce nebo výzkumného poradenského projektu, který souvisí s konkrétním problémem v oblasti řízení lidských zdrojů. Kurz vyvrcholí buď disertační prací Masters, nebo pokud chcete, poradenský projekt, kde budete řešit problém, kterým čelí skutečný klient. Během celého kurzu se klademe velký důraz na vlastní rozvoj a zaměstnatelnost.

Výuka

Vaši učitelé budou používat různé metody výuky včetně přednášek, seminářů a workshopů. Vzhledem k tomu, že se jedná o magisterský kurz, je zde důležitý prvek nezávislého učení a sebeúmyslného odrazu. Výuka je podpořena dobře navrženým podpůrným systémem, který pomáhá zajistit úspěšnou výukovou cestu. Ujistíme se, že do kurzu je integrována rozsáhlá zpětná vazba od učitelů i kolegů.

Posouzení

Naše strategie hodnocení vychází z našeho chápání, že každý má různé potřeby, silné stránky a nadšení. Hodnocení je založeno na kurzech a naše metody budou zahrnovat eseje, zprávy, skupinovou práci, prezentace a magisterský disertační nebo konzultační projekt.

Kariéra a další studium

Naši absolventi obvykle chodí do profesionálních a postgraduálních manažerských pozic a do konce kurzu budete dobře vybaveni, abyste je mohli sledovat. Pokud se rozhodnete založit vlastní podnikání, je dobré vědět, že kombinovaný obrat začínajících společností našich absolventů je vyšší než obrat britské univerzity. Cokoli se rozhodnete udělat, budete mít přenosné dovednosti, které zaměstnavatelé očekávají od absolventa mistrů z Northumbria University v Londýně.

Naše Northumbria University London Campus probíhá ve spolupráci s vysokoškolským vzděláváním QA - britským poskytovatelem vysokoškolského vzdělávání. Všechny naše programy na londýnském kampusu jsou validovány univerzitou a vyučovány vysokoškolskými a vysokoškolskými pracovníky QA.

Poslední aktualizace Srp 2020

Informace o škole

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partn ... Čtěte více

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partnerships, Northumbria is a new kind of excellent university. Méně