MSc počítačové forenzní a kybernetická bezpečnost

Všeobecné informace

Popis programu

Studenti získají znalosti z počítačové kriminality, policie a kriminalistické metody, a právní požadavky pro shromažďování důkazů.

Na konci programu jsou studenti schopni spravovat a konfigurovat kritických podnikových distribuovaných aplikací. Oni také získat pochopení hrozeb obchodních sítí a serverů.

Program zahrnuje praktické školení v běžných soudních nástrojů, jak je používán policií. Studenti se proto může rychle přispívat k blahobytu firemního IT a informační aktiva.

Přestože náš krátký kurs střed příležitost, může být rovněž poskytnuta ke studiu pro následující odborné kvalifikace: Certified Ethical Hacker (EC-Council); Obalit počítačové forenzní, penetrační testování a Vulnerability Assessment.

Obsah

  • PG Project (CIS) (60 kreditů)
  • Cyber ​​Security (15 kreditů)
  • Audit a bezpečnost (15 kreditů)
  • System Administration a bezpečnost (15 kreditů)
  • Počítačové kriminality a Forensics (15 kreditů)
  • Správa IT Security a Risk (15 kreditů)
  • Síť a Internet Technology and Design (15 kreditů)
  • MSc Indukční
  • Anglický jazyk Podpora hřiště (pro postgraduální studenty ve škole výpočetní techniky a matematických věd)

Dostupnost některých kurzů je předmětem uspokojení omezení, která mohou přijít do účinku v roce vstupu. Navíc, některé možnosti jsou obchodovatelné, což znamená, že výběr kurz bude muset být schválen ještě před studentovi podniku požadovanou možnost.

vstupní požadavky

Žadatelé by měli mít:

Dobrý první titul v oboru počítačových věd, informačních systémů nebo jinou výpočetní-související téma.

Potenciální žadatelé, kteří mají značnou komerční nebo průmyslové zkušenosti, ale kteří nemají formální kvalifikaci by měl usilovat o rozhovor s vůdcem programu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, th ... Čtěte více

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, the university is ranked 26th for student satisfaction, out of 122 institutions in the UK, putting it ahead of all other universities in the capital. Méně
Londýn , Rochester + 1 Více Méně