Přehled kurzu

MSc Fashion Management Marketing Management v Cardiff Met je dynamický a vzrušující kurz, který spojuje módu, marketing a řízení, aby vás vybavil kariérou v globálním módním průmyslu. Celkovým cílem programu je rozvíjet módní obchodníky, kteří se mohou úspěšně integrovat na manažerské úrovni v široké škále módních organizací a marketingových prostředí.

Kurz bude ideální pro absolventy motivované touhou zahájit nebo rozvíjet stávající kariéru v módním průmyslu. Centrální pro naše MSc Fashion Marketing Management je příležitostí k integraci marketingové teorie a principy s praxí, zejména ve vztahu k vašim vlastním kariérním potřebám.

Učení se

Kurz je dodáván se souborem přednášek a seminářů. Mnohé hodnocení budou vycházet z reálných případů, a proto budou i specializovaní hostující mluvčí a návštěvy podniků také součástí výcvikové cesty. Na magisterském stupni se očekává samospráva a nezávislý výzkum a studium se studenty, kteří jsou řízeni a povzbuzováni, aby prohloubili své znalosti o konkrétních oblastech marketingu. Moodle se používá jako interaktivní VLE, ale rozvoj učební komunity je zvláště rozšířený u Cardiff Metropolitan s vynikající podporou studentů.

Zaměstnatelnost

MSc Módní marketingový manažerský titul byl navržen pro lidi, kteří chtějí úspěšnou a odměňující se marketingovou kariéru v módním průmyslu. Očekávané kariéry zahrnují, ale nejsou omezeny na:

  • Nákup a obchod
  • Pozice v reklamě
  • Módní brand management
  • Vztahy s veřejností a publicita
  • Móda psaní
  • Módní marketing a spotřebitelský výzkum
  • Prodej a rozvoj značek
  • Mezinárodní módní marketingová strategie

Kromě toho je kurz vynikající příprava na pokračování studia na MPhil nebo PhD na Cardiff Metropolitan University .

Vstupní požadavky

Všichni studenti by měli mít příslušný první stupeň nebo ekvivalent, alespoň nižší sekundární (2: 2) nebo odpovídající zkušenost, která bude třeba prokázat a ověřit a pro které odkazy se bude hledat.

Uvažují se o žadatelích s neštandardní vstupní kvalifikací. Pokud si nejste jisti, zda splňujete požadavky na vstup, kontaktujte nás prosím.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 42 více kurzů z Cardiff Metropolitan University »

Poslední aktualizace February 8, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
1 - 2 let
Kombinované
Denní studium
Price
13,000 GBP
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date