MSc Obchod s finančním řízením

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

Datum zahájení: září, leden, květen

Práce ve velké, moderní, mezinárodní organizaci, středně velké společnosti nebo dokonce malé startující firmy vyžaduje řadu obchodních možností. Nejcennějšími zaměstnanci jsou ti, kteří mají nejen dobré znalosti a chápání různých částí podniku, ale i ty, kteří se rychle učí a týmových hráčů s vedoucím potenciálem. Program MSc Podnikání s finančním řízením poskytne studentům jak obecné obchodní znalosti a porozumění, tak osobní dovednosti potřebné pro širokou škálu rolí.

Tento program byl vyvinut pro nejnovější absolventy v non-business disciplíny, kteří chtěli přidat obchodní dimenzi jejich vysokoškolské specializace a jako takový byl velmi populární kurz. Chcete-li být v tomto programu úspěšní, budete potřebovat nadšení, odhodlání a ochotu nejen pracovat tvrdě, ale naučit se nové způsoby myšlení. Očekáváme také, že projevíte iniciativu a budete schopni pracovat nezávisle.

Program je navržen kolem sady modulů, které jsou společné všem Pathways . Tyto moduly zahrnují obecné obchodní funkce, strategické řízení a organizační analýzy. Tyto moduly vás také vedou k dosažení obecných postgraduálních cílů strategického uvědomění, rozvoje potenciálu vedení a porozumění teorii a praxi mezinárodního obchodu. Ve druhém semestru budete mít možnost se specializovat na finanční řízení. Ve zbytku programu dokončíte svůj výzkum a napíšete svou dizertaci.

Každý student má osobního supervizora výzkumu a před podáním dizertační práce bude muset předložit hodnocený výzkumný návrh. Absolventi tohoto programu se připojili k širokému spektru podniků, včetně programů školení absolventů. Značný počet absolventů se vrátil do zaměstnání pro rodinný podnik nebo dokonce zahájil vlastní podnikání.

Tento kurz je k dispozici také jako MSc Business with Financial Management s pokročilou praxí, nabízející možnost stáže, která vám dává zkušenosti s pracovním prostředím a je cennou příležitostí k tomu, aby vaše učení do praxe. Stáž se uskuteční mezi druhým a posledním semestrem a může být zaplacena nebo neplacena.

Kdo by tento kurz vyhovoval?

Tento program byl vyvinut pro nejnovější absolventy v non-business disciplíny, kteří chtěli přidat obchodní dimenzi na jejich vysokoškolské specializace.

Standardní záznam

První stupeň, který odpovídá klasifikaci 2.2. Žadatelé, kteří nemají takovou akademickou kvalifikaci, ale mají značné zkušenosti s prací v obchodní organizaci a / nebo mají příslušnou odbornou kvalifikaci, budou také zvažováni. Vzhledem k tomu, že v průběhu programu jsou některé statistiky, žadatelé by měli mít matematickou kvalifikaci, která odpovídá kvalifikačnímu stupni B v kategorii GCSE Plus jeden z následujících bodů:

  • Požadavky na mezinárodní / anglický jazyk:
  • Mezinárodní žadatelé musí mít jednu z následujících jazykových znalostí v anglickém jazyce, které jsou uvedeny níže.
  • Testovací systém britského mezinárodního testování anglického jazyka (IELTS) ve výši 6,5 (nebo vyšší) s minimálním skóre v každé složce Reading, Writing, Listening and Speaking z 5,5
  • Pearsonův akademický skóre 62 (nebo vyšší) s minimálním skóre v každé složce čtení, psaní, poslechu a mluvení o 51
  • Univerzita také přijímá mnoho dalších kvalifikací v anglickém jazyce, a pokud máte jakékoliv dotazy ohledně našich požadavků na anglický jazyk, kontaktujte prosím mezinárodní přijímací kancelář a rádi Vám pomůžeme.

Naše Northumbria University London Campus probíhá ve spolupráci s vysokoškolským vzděláváním QA - britským poskytovatelem vysokoškolského vzdělávání. Všechny naše programy na londýnském kampusu jsou validovány univerzitou a vyučovány vysokoškolskými a vysokoškolskými pracovníky QA.

Poslední aktualizace Srp 2020

Informace o škole

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partn ... Čtěte více

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partnerships, Northumbria is a new kind of excellent university. Méně