Přehled

Tento kurz bude vyhovovat vysoce motivovaným osobám, které chtějí rozvíjet módní marketing a obchodní dovednosti buď v rámci módního průmyslu, prozkoumat nové nápady pro založení vlastního podniku nebo rozšíření rodinných podniků. Předcházející zkušenosti v spojeneckých odvětvích, jako je reklama, budou mít zvláštní výhodu.

Proč zvolit tento kurz?

Analyzujte globální trhy módy a maloobchodu a naučte se spravovat módní značky. Prozkoumejte globální trendy v obchodních systémech, normách a postupech. Prozkoumejte vývoj produktů a chování spotřebitelů a rozhodněte se specializovat na digitální módní marketing nebo luxusní módní branding.

Tento vzrušující kurz pokrývá obrovské množství půdy a ve druhém semestru si budete moci vybrat mezi dvěma specializovanými Pathways :

- Digitální módní marketing - efektivní využívání komunikačních technologií umožňuje módním značkám "udeřit nad svou váhu" a mít globální dopad. Naučíte se vytvářet kampaně v oblasti digitálního marketingu a sociálních médií, které budou spotřebiteli vést smysluplnějšími a interaktivnějšími způsoby. Prozkoumejte online módní maloobchod a značku a naučíte se nástroje pro analýzu chování digitálních spotřebitelů.

- Luxusní módní značení - globální odvětví luxusu nadále roste a vytváří zisk. Tato Pathway zabývá výzvami a příležitostmi luxusního módního sektoru, takže je ideální, pokud vidíte svou budoucí kariéru s prémiovými módními značkami. Naučíte se navrhnout globální maloobchodní a vizuální merchandisingové strategie a jak jsou značkové výrobky a služby značkové.

Moduly

Marketing v globálním věku Trend předpověď a módní prognóza Mezinárodní módní marketing Móda a řízení značky Nákup a merchandising v měnícím se globálním průmyslu kupujícího chování Retail a Service Marketing Obchod a management Metody výzkumu Módní marketing a komunikace v globálním kontextu London Fashion Live Project

Akreditace

Po úspěšném absolvování programu a vybraných modulech získáte certifikát CMI Level 7 ve strategickém managementu a vedení *. * Při registraci jako člen ČMI

Štipendijní příležitosti

Coventry University London potěšením nedávno zahájila řadu stipendií pro studenty z UK a zahraničních studentů. Více informací o našich stipendích naleznete na našich webových stránkách.

Začátek dat

MSc Mezinárodní módní marketing má datum zahájení v říjnu 2018 a leden 2019.

Vstupní požadavky

Kvalitní ocenění nebo ekvivalent. Aplikace kandidátů s rovnocenným vzděláním a příslušné zkušenosti budou posuzovány individuálně. Pracovní zkušenosti jsou žádoucí, ale nejsou podstatné.

Budoucí prospekty

"Opravdu jsem ocenil řadu možností, které byly k dispozici v průběhu našeho posledního semestru a doporučil bych modul pro stáže, který mi pomohl sjednotit vše, co jsem se naučil, a spojit ho s praxí v reálném světě. a zábavu a nemůžeme čekat, až uvidíme, co má budoucnost. " - Samantha Johnson, Německo.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z Coventry University London »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
1 - 2 let
Kombinované
Denní studium
Price
11,301 GBP
Studenti UK / EU: 11 301 GBP (za rok); Mezinárodní studenti: 13 871 GBP (za rok)
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Pro 31, 2019
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Zář 30, 2019
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Zář 30, 2019
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Pro 31, 2019