MSc Mezinárodní řízení projektů

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

Datum zahájení: září, leden, květen

Co budu studovat?

Tento MSc International Project Management bude zkoumat vliv na řízení kultury projektu, jazykové varianty, náboženské, smluvní, regulační a právní postupy, pronikání technologií, časovou orientaci, genderové otázky, korupci, etiku, osobní svobodu a politické kontexty. Naučíme se, jak čelit mezinárodním projektovým výzvám prostřednictvím efektivního využívání postupů a technologií. Program využije dostupné případové studie a příklady z globálních společností, které vám pomohou zdokonalit dovednosti potřebné k rozpoznání a podpoře úspěšného mezinárodního projektového prostředí.

Jak se vyučuji a hodnotím?

Budete se učit prostřednictvím kombinace přednášek, seminářů a workshopů, abyste mohli rozvíjet své znalosti o rámcích a dovednostech projektového řízení. Kromě toho se od vás očekává, že se zapojíte do nezávislé studie, která bude zahrnovat řízené a řízené učení. Technologie Enhanced Learning (TEL) je součástí kurzu s nástroji, jako je e-learningový portál „Blackboard“ a elektronické seznamy čtenářů, které povedou vaši přípravu na semináře a nezávislý výzkum. Během svého studia budete hodnoceni prostřednictvím kurzu včetně psaní kritických zpráv, praktických cvičení a práce na výzkumných projektech.

Kariéra a další studium

Tento kurz otevře příležitosti pro řízení projektů v mnoha průmyslových odvětvích. Absolventi Univerzity Northumbria absolvovali práci pro nadnárodní společnosti, jako jsou BAE Systems, Volvo Car Group, NHS, Siemens, IBM, Hewlett-Packard, Shell a Virgin Money. Mezi pracovní role patřili projektoví manažeři, programoví manažeři, manažeři projektového portfolia, konzultanti managementu, obchodníci, podnikatelé, manažeři kvality a ředitelé.

Naše Northumbria University London Campus probíhá ve spolupráci s vysokoškolským vzděláváním QA - britským poskytovatelem vysokoškolského vzdělávání. Všechny naše programy na londýnském kampusu jsou validovány univerzitou a vyučovány vysokoškolskými a vysokoškolskými pracovníky QA.

Tento kurz je také k dispozici s pokročilými postupy, které zahrnují buď stáž nebo projekt jako součást programu.

Poslední aktualizace Srp 2020

Informace o škole

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partn ... Čtěte více

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partnerships, Northumbria is a new kind of excellent university. Méně