MSc Media Technology

Všeobecné informace

10 dostupných umístění

Popis programu

Magisterský program Media Technology je místem, kde se setkávají věda a tvořivost. Doporučujeme vám formulovat své vlastní vědecké otázky a převádět osobní inspirace a zvědavosti do výzkumných projektů.

Co vlastně zahrnuje tento magisterský program?

V magisterském programu Media Technology vám nabízíme místo, kde studenti, umělci a vědci provádějí výzkum vytvářením inovativních řešení, inspirovaných výsledky a principy vědy. K dosažení tohoto cíle se kurikulum zaměřuje na kreativní zkoumání a na porozumění vědě a technologii.

Program vás vyzývá, abyste čerpali ze znalostí dostupných na Leiden University a programu ArtScience Královské akademie umění v Haagu . Po dokončení studia jste připraveni na jakoukoli budoucí kariéru zahrnující kreativní a kritické myšlení, a zejména na budoucnost ve vědeckém výzkumu.

Proč studovat Media Technology na Leiden University ?

  • Cílem programu je podněcovat inovaci a kreativitu ve vědeckém výzkumu inovativní aplikací technologie.
  • Váš studentský projekt je v programu důležitý. Může to mít za následek vědecký papír, ale také umělecké instalace, návrhy nebo počítačové programy.
  • Budete připraveni na jakoukoli budoucí kariéru zahrnující tvůrčí a kritické myšlení. Program je také vynikající příprava na budoucnost vědeckého výzkumu.

Media Technology: správný magisterský program pro vás?

Hledáte program MSc, kde jsou klíčové pojmy tvořivost, technologie a vědecký výzkum? Náš magisterský program Media Technology je tou pravou volbou. Budete pracovat se studenty z různých prostředí v kreativním prostředí, kde cílem je stimulovat inovace a kreativitu ve vědeckém výzkumu pomocí inovativní aplikace technologie.

Vstup a aplikace

Chcete se přihlásit na magisterský program Media Technology na Leiden University ? Informace o tom, jak se přihlásit do programu, naleznete v průvodci krok za krokem v sekci aplikace a přijetí:

https://www.universiteitleiden.nl/en/education/study-programmes/master/media-technology/admission-and-application

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Are you curious, critical and involved in the world around you? At Leiden University, the oldest university in the Netherlands, you can make a valuable contribution to tackling the various national an ... Čtěte více

Are you curious, critical and involved in the world around you? At Leiden University, the oldest university in the Netherlands, you can make a valuable contribution to tackling the various national and international challenges facing modern society. Together with academics and fellow students from all over the world, you will actively address these challenges. We keep an open mind, do not shy away from difficult discussions and allow one another the space to disagree. We expect the same active, open-minded and critical attitude from you. We challenge you to look beyond your own boundaries. Leiden University welcomes anyone who wants to achieve their full potential. Our modest community size in the historical cities of Leiden and The Hague creates a highly personal and committed atmosphere. Together, we map out a learning path that suits you and your ambitions. You will also be encouraged to conduct research in cooperation with eminent and enthusiastic scholars. The knowledge and skills you develop here will benefit you for the rest of your life, regardless of the career path you choose! Méně
Leiden , Leiden , Leiden , Leiden , Leiden , Leiden , Haag , Haag , Haag , Haag + 9 Více Méně