MSc Finance (Finance, Investice a Rizika)

Všeobecné informace

Popis programu

MSc v oblasti financí (Finance, investice a rizika) Pathway rozvíjí vaše kognitivní, kritické, intelektuální a výzkumné dovednosti, plus relevantní osobní a interpersonální dovednosti pro interakci v reálném světě podnikání a organizací.

V dnešním konkurenčním globálním prostředí jsou zaměstnavatelé stále více selektivní při hledání kompetentních obchodních a finančních profesionálů. Naše magisterské programy v oblasti financí vám poskytují pevné zázemí v oblasti finančních principů a postupů a pomáhají rozvíjet vaše praktické finanční dovednosti a znalosti v reálném světě.
Tato Pathway byla speciálně navržena tak, aby rozvinula vaše praktické finanční dovednosti a poskytla vám skutečné obchodní znalosti. Připravuje vás na kariéru v investičních bankách, finančních a manažerských poradnách, auditorských společnostech, odděleních řízení rizik finančních institucí a vládních oddělení.

Získáte dobré pochopení teorií, které podporují moderní techniky v oblasti investic a řízení rizik. Aplikace teorií je demonstrována v naší finanční laboratoři za pomoci Bloombergu prostřednictvím případových studií a používání on-line databází. Pravidelné školení vedené zkušenými trenéry Bloombergu vám pomohou získat cennou praxi při přístupu a využívání tržních údajů. Platforma Bloomberg poskytuje také příležitost pro virtuální obchodní praxi a soutěže.

Program je dobře zavedený a každoročně přitahuje značné množství žádostí z více než 20 zemí. Tento mezinárodní aspekt vám umožní získat hlubší a širší studijní zkušenosti a využívat příležitosti k vytváření sítí během studia a po ukončení studia.

V průzkumu postgraduálního výuky zkušeností (PTES) v roce 2015 dosáhl MSc in Finance Suite míry spokojenosti studentů ve výši 97%, což nás umístilo do nejvyššího čtvrtletí britského sektoru vysokoškolského vzdělávání. PTES je iniciativa Akademie vysokých škol a je prováděna mezi 99 institucemi. Tento výsledek, spolu s naším silným výkonem v tabulkách národních lig, zdůrazňuje sílu finančních programů v Kent Business School a kvalitu naší postgraduální výuky.

Struktura kurzu

Osnovy programu jsou v souladu s odbornou kvalifikací Chartered Financial Analyst® (CFA®).
Pro studenty, kteří hodlají absolvovat zkoušky CFA, jsou k dispozici revizní sezení pro zkoušky I. a II. Stupně. Tyto sezení vyučují profesionální lektoři s praxí v oboru a jsou poskytovány zdarma. Program v současné době žádá o akreditaci od příslušných profesních orgánů, jako je například Chartered Institute for Securities

Cíle programu

Cílem tohoto programu je:
- poskytnout vám důkladné dovednosti potřebné k analýze a nalezení řešení problémů vznikajících v oblastech financí, investic a rizik
- umožnit studentům, kteří úspěšně dokončí program, sledovat kariéru v různých oblastech financí a investic
- poskytnout vám plně uzemněnou a integrovanou znalostní základnu v oblastech podnikových financí, investiční analýzy a řízení rizik
- rozvíjet své porozumění, znalosti a povědomí o současných problémech, které se týkají akademických výzkumníků, finančních institucí, regulačních orgánů a vlád
- zajistit, abyste získali potřebné počítačové dovednosti nezbytné pro současnou odbornou praxi.

O společnosti Kent Business School

Kent Business School má více než 25 let zkušeností s podnikovým vzděláváním. Naše portfolio postgraduálních programů demonstruje šíři a hloubku našich odborných znalostí. Akademický výzkum a vazby na globální podnikání informují naši výuku a zajišťují relevantní a aktuální osnovy. Jsme hodnoceni jako top 30 britská obchodní škola pro standard naší výuky a spokojenosti studentů. Máme také řadu akreditací profesních orgánů.

Studium na Kent Business School (KBS) vám dává možnost zvýšit svou zaměstnatelnost pomocí případových studií v reálném životě, studentské rady a obchodní společnosti. Máme silné vazby na místní a národní organizace poskytující příležitosti pro projekty, stáže a stáže absolventů. Škola přitahuje mnoho vysoce-profil reproduktory z průmyslu a loni zahrnovala návštěvy a přednášky od zaměstnanců Bank of England, BAE Systems, Barclays, Lloyds Insurance, Cummins, Delphi a Kent County Council.

Financování

Kent Business School má širokou škálu možností financování pro postgraduální studenty, které zahrnují stipendia, stipendia, Double Loyalty Scheme pro vysokoškolské studenty University of Kent a KBS Early Bird Scheme. Early Bird se rovná 10% slevě na školné.

Pro více informací o financování dostupných z University of Kent navštivte prosím stránku Student Funding .

Kariéra

Získáváte mnohem více než akademickou kvalifikaci, když absolvujete Kent Business School - zlepšujeme vaše studentské zkušenosti a urychlujeme vaše kariérní vyhlídky. Postgraduální kvalifikace v oblasti financí vám nabízí impozantní portfolio dovedností, odborných znalostí a praktických zkušeností, které vám pomohou uspět na konkurenčním trhu práce.

Studenti studující finance mají vynikající výsledky v oblasti zaměstnanosti a jsou důsledně zaměřeni na vedoucí organizace. Nedávní absolventi nyní pracují ve špičkových globálních společnostech, včetně AXA, BNP Paribas, FactSet, HSBC, PwC, Santander, Thomson Reuters, USB Investment Bank, Western Power a Zurich Financial Services.

Profesionální uznání

Program v současné době žádá o akreditaci od příslušných profesních orgánů, jako je například Chartered Institute for Securities

Kent Business School je členem Evropské nadace pro rozvoj řízení (EMFD) a Chartered Association of Business Schools (CABS), a Kent MBA je Asociace MBAs (AMBA) akreditovaný program. Kromě toho má KBS akreditace u Chartered Institute of Personal and Development (CIPD), Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT) a Chartered Institute of Marketing.

KBS je signatářem Zásad pro zodpovědné vzdělávání (NME), který poskytuje globální síť pro akademické instituce, aby podpořily udržitelnost podniků a sociální odpovědnost.

Navštivte Finance (Finance, investice a rizika) - MSc stránky na University of Kent webové stránky pro více informací!

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Kent Business School (KBS) is a leading Business School, ranked in the top 30 in the UK and is accredited by The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) which places KBS within t ... Čtěte více

Kent Business School (KBS) is a leading Business School, ranked in the top 30 in the UK and is accredited by The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) which places KBS within the top institutions globally for business degrees, with only 5% of the world’s Business Schools attaining this accreditation. Engaging teaching, world-class research, professional partnerships and an international community create an exciting atmosphere in which to learn, where innovation is encouraged and challenges welcomed. Méně