Udělejte si značku ve světě módy a luxusu.

Přehled

Začínáme s jakýmkoli obchodem se vezme vytrvalost, vytrvalost a odhodlání. V hyperkonkurenčním světě módy je důležité, aby vaše podnikání vyniklo. Se světem jako klientskou základnou máte tak velký prostor prodávat své nápady. Sdílení našeho podnikatelského úsilí vám pomůže využít kreativity potřebné k vytvoření úspěšného a udržitelného podnikání.

Vstupní požadavky

Žadatelé budou mít v oboru příbuzného oboru minimálně 2: 2, avšak může být věnována pozornost žadatelům s 2: 2 ocenění v jakémkoli předmětu, pokud splní příslušné pracovní zkušenosti nebo dokáže prokázat silný pohled do oblasti studia.

Studenti, jejichž prvním jazykem není angličtina, budou vyžadováni k dosažení úrovně IELTS 6 nebo vyšší, která bude mít v libovolné oblasti méně než pásmo 6 nebo ekvivalent.

Obsah kurzu

Víte, co je horko a co není. Nejnovější značka, barva nebo trend okamžiku by mohly být zítra pryč. Kariéra v rychle se rozvíjejícím světě módy a luxusu je vzrušující než kdy předtím a jako srdce tohoto prosperujícího průmyslu je Londýn ideálním místem. Chtěli bychom vám pomoci, abyste si udělali značku na módní krajině.

Rozvíjíte důkladné a kritické porozumění dimenzím, procesům a příležitostem spojeným se vznikem nové módy nebo luxusního podnikání. Naučíme vás také o výzvách módy a vytváření luxusních firem, zejména se zaměřením na příležitosti v rámci dnešních digitálně zaměřených a globálně propojených trhů.

Budete zkoumat osvědčené postupy ve vzrušujících oblastech studia, včetně vytváření nápadů pro nové podniky, kde bude vaše kreativita tlačena a prozkoumána. Podstatné pro každou tvůrčí činnost v dnešním digitálním světě je jasné pochopení legálního zakládání a ochrany vašich produktů. Budeme také zkoumat financování a plánování podniků, které jsou klíčové pro úspěšné podnikání.

Budeme vás řídit jak výzkumem, tak praxemi založenými na vývoji vlastního tvůrčího myšlení. Budete mít kreativní autonomii k výzkumu, vývoji a zkoumání v stimulačním interdisciplinárním prostředí. Využijete také naše průmyslové spojení a rozsáhlé zkušenosti v oblasti módy a luxusu.

Struktura kurzu

Učební plán poskytuje kariérní přehled o průmyslu, který vám poskytuje aktuální znalosti a aplikovatelné dovednosti. Moderní a moderní moduly vám pomohou při přípravě na založení vlastního podnikání.

Pomůžeme vám rozvíjet své kritické porozumění a sebevědomí o otázkách týkajících se módy a tvorby luxusních firem. Budete podporováni při rozvíjení kritického vědomí a pochopení klíčových konceptů strategického plánování, vytváření nových podniků, financování podnikání a efektivního podnikového plánování se zaměřením na vaše individuální obchodní plány.

Rozvíjíte schopnost propojit teorii s praxí tvůrčími a inovativními způsoby a zamyslet se nad výukou, kterou se účastní, stejně jako s výsledky. Také rozšiřujete a rozšiřovat dovednosti celoživotního učení a osobního rozvoje, abyste mohli pracovat s vlastním směrem a originálností.

Moduly

Všechny moduly jsou povinné:

 • Vypracování strategického obchodního návrhu a plánu 15 kreditů
 • Strategie marketingu a značky pro nové firmy 15 kreditů
 • Vypracování produktu a / nebo služby a distribuční strategie 15 kreditů
 • Globální trendy a vývoj v luxusu 15 kreditů
 • Průmyslové zkušenosti 15 kreditů
 • Zřízení finančního rámce 15 kreditů
 • Globální módní značky a Omnichannel komunikace 15 kreditů
 • Management v módě a luxusu 15 kreditů
 • Projekt Capstone Business Creation 60 kreditů

Učení a učení

Uvědomujeme si, že pro získání tohoto kurzu můžete mít bohaté praktické znalosti a zkušenosti. Podporujeme to v rámci programu a chceme, aby studenti aktivně sdíleli své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Nedělejte si starosti, pokud jste se nějakou dobu nezúčastnili formálního vzdělání - nabídneme podporu se studijními dovednostmi, konvencemi akademické analýzy a psaní v průběhu celého programu.

Filozofie programu je založena na sdružování relevantních akademických teorií a praktických zkušeností, abyste mohli učinit hlubší porozumění a rozvíjet se jako jednotlivce a jako vůdce. Podporujeme vás, abyste se účastnili, jelikož zdroje pro učení výslovně zahrnují znalosti, zkušenosti a dovednosti všech členů kurzu a zaměstnanců.

Začneme intenzivním čtyřtýdenním modulem, po kterém následují tři osmitýdenní moduly každý semestr. V druhém semestru budete mít příležitost získat zkušenosti z oboru. Všechny moduly jsou dodávány s využitím řady strategií výuky, učení a hodnocení. Mezi ně patří přednášky, semináře, program hostujících řečníků, konzultace, workshopy, využití materiálů online a učební aktivity ve stylu Global Café. Aktivity v třídách, on-line diskuse a cvičení pro řešení problémů vám umožní získat zpětnou vazbu o vašich znalostech a porozumění před jakýmkoli formálním souhrnným hodnocením.

Hodnocení a zpětná vazba

Budete posuzováni prostřednictvím programu práce, který provedete při studiu každého modulu. To zahrnuje prezentace, kritické eseje, portfolia, reflexní časopisy a případové studie. Poskytneme vám příležitosti k formální odezvě hodnocení, abyste informovali o své práci před podáním od každého modulu lektora. Dostanete podrobnou zpětnou vazbu ohledně hodnocení, která vám pomůže při vývoji a neustálém zlepšování vašeho výkonu v průběhu programu. Poradenství bude poskytováno v souvislosti s vývojem, dalšími oblastmi výzkumu a pokyny, jak zvýšit znalosti předmětu.

Výzkum

Využijeme naši rozsáhlou síť průmyslových vztahů a partnerství v Londýně a dalších zemích, abychom vám poskytli příležitost k tomu, abyste se zapojili do pracovních stáží, obchodních konzultací nebo podnikového výzkumu.

*Předmět k dosažení.

Poplatky a financování

Kurzovné 2019-2020 akademický rok

 • Domov
 • Mezinárodní studenti (mimo EU): 12 750 liber za rok

York Business School

Ať už jste potenciálním studentem nebo obchodním vedoucím nebo manažerem, který hledá další profesní rozvoj a spolupráci, těšíme se na to, že vám pomůžeme naplnit svůj potenciál v jakékoli obchodní funkci nebo sektoru, v němž pracujete, nebo se snažíte spolupracovat při vytváření podnikání činnosti na všech úrovních a pro všechny.

Pro YBS. V Londýně jsme vyvinuli hloubkovou škálu specializovaných postgraduálních programů s naším týmem akademických odborníků a odborníků z oboru. Rozsah programů, které jsme vyvinuli, se zaměřuje na vedení, inovace, vytváření podniků, pozitivní změny a získání špičkového chápání trhu v rychle se měnícím obchodním světě.

Program se vyučuje na:
 • Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z York St John University »

Poslední aktualizace Leden 30, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Říj 2019
Duration
1 rok
Denní studium
Price
9,300 GBP
Domov
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date