Buďte v čele módy a luxusního marketingu.

Přehled

Zkušenost je všechno. Luxusní marketing je o tom, jak značka lidi cítí. Je navržen tak, aby podporoval váš kariérní postup, stejně jako váš osobní a profesní rozvoj. Vychází z vašich dovedností zejména v oblasti módy a marketingu založeného na luxusu. Rozvíjíte kritické porozumění dimenzím, procesům, příležitostem a výzvám, kterým čelí organizace, které vytvářejí, navrhují, vyrábějí, distribuují, nabízejí a prodávají zboží a služby v konkurenčním, rychle se rozvíjejícím odvětví luxusu a módy.

Vstupní požadavky.

Žadatelé budou mít v oboru příbuzného oboru minimálně 2: 2, avšak může být věnována pozornost žadatelům s 2: 2 ocenění v jakémkoli předmětu, pokud splní příslušné pracovní zkušenosti nebo dokáže prokázat silný pohled do oblasti studia.

Studenti, jejichž prvním jazykem není angličtina, budou vyžadováni k dosažení úrovně IELTS 6 nebo vyšší, která bude mít v libovolné oblasti méně než pásmo 6 nebo ekvivalent.

Obsah kurzu

Komunikace a připojení jsou zásadní pro úspěch každé luxusní značky. Spotřebitelské chování se stává stále složitější, jelikož lidé jsou náročnější a náročnější na své výrobky. Potřeby zákazníků se v posledních letech změnily, protože spotřebitelé rozvíjeli komplexnější povědomí o otázkách, jako je udržitelnost, pravost a transparentnost.

Tento MSc v luxusním a módním marketingu má moderní a špičkový přístup k luxusu a módní vzdělání. Řešením nových trendů v konzumerismu vyvine studenty, kteří mají organizační zaměření na dnešní spotřebitele, protože neustále přehodnocují své priority a zpochybňují to, co opravdu oceňují.

Pokryjete celou škálu marketingového mixu, dozvíte se o klíčových metodách, které značky používají k tomu, aby se vynikly na tomto exkluzivním trhu. Budete diskutovat o dopadu vizuálních sociálních sítí, odhalíte vyprávění příběhů o značkách a zjistíte dopad online platforem na diverzifikaci světa prodeje. Od zkušenostního marketingu až po digitální strategie, které dnes činí největší splash v reklamě, je tento kurz v popředí analýzy značek.

Vyzkoumejte osvědčené postupy v oblastech, jako je nová generace nápadů na podnikání, legální zakládání a ochranu, financování podniků a efektivní obchodní plánování.

Struktura kurzu

Učební plán poskytuje kariérní přehled o těchto průmyslových odvětvích a zajišťuje, že budete odjíždět s aktuálními znalostmi a příslušnými dovednostmi. Moderní a moderní moduly vám pomohou při přípravě vašich budoucích plánů kariéry. Integrovaný s filozofií programu je příležitost spojit a propojit teorii a praxi s příležitostmi se zapojit do umístění, obchodních stínování, poradenských projektů a živých podnikových výzkumných komisí.

Vylepšujete a rozvíjejte svou vlastní dovednost, která vám pomůže připravit se na práci v oblasti luxusu a módy, s potenciálem rozvíjet odborné znalosti a strategické dovednosti potřebné k vytváření a řízení udržitelné módy a luxusního podnikání. Pomůžeme vám zvýšit zaměstnatelnost prostřednictvím účasti na širokém spektru výukových a učebních zkušeností. Získáte příležitost získat zkušenosti z oboru a zapojit se do projektové práce prostřednictvím spolupráce se sítí průmyslových odborníků a odborníků ve vašem oboru. Bezpapírové pátky vám pomohou usnadnit čas pro získání zkušeností v oboru.

Budete se účastnit aktivních a podpůrných fór na základě praktických zkušeností z oblasti. Nabízíme vám podpůrnou platformu pro kritickou reflexi prostřednictvím aplikace akademických teorií na vaše skutečné pracovní situace. To se projeví prostřednictvím řady metod hodnocení, které se používají k odrazu organizačních činností.

Významným prvkem programu je každoroční exkurze, na které navštívíte mezinárodní módní města a zapojte se s vedoucími představiteli průmyslu, abyste prozkoumali procesy, které stojí za prezentací vlajkových obchodů, které nabízejí světový zážitek luxusu. Budete také slyšet od mezinárodních módních a luxusních značek, jak navrhují, vyvíjejí a uvádějí na trh zboží v souladu se stále se měnícími potřebami trhu.

Moduly

Všechny moduly jsou povinné:

 • Obchod s luxusním a módním marketingem 15 kreditů
 • Teorie a praxe experimentálního luxusu 15 kreditů
 • Globální trendy a vývoj v luxusu 15 kreditů
 • Módní nákup, merchandising a logistika 15 kreditů
 • Průmyslové zkušenosti 15 kreditů
 • Luxusní značky strategie | 15 kreditů
 • Globální módní značky a Omnichannel komunikace 15 kreditů
 • Módní historie a současná kultura 15 kreditů
 • Módní a luxusní projekt Capstone | 60 kreditů

Učení a učení

Uvědomujeme si, že pro získání tohoto kurzu můžete mít bohaté praktické znalosti a zkušenosti. Podporujeme to v rámci programu a chceme, aby studenti aktivně sdíleli své myšlenky a zkušenosti s ostatními. Nedělejte si starosti, pokud jste se nějakou dobu nezúčastnili formálního vzdělání - nabídneme podporu se studijními dovednostmi, konvencemi akademické analýzy a psaní v průběhu celého programu.

Filozofie programu je založena na sdružování relevantních akademických teorií a praktických zkušeností, abyste mohli učinit hlubší porozumění a rozvíjet se jako jednotlivce a jako vůdce. Podporujeme vás, abyste se účastnili, jelikož zdroje pro učení výslovně zahrnují znalosti, zkušenosti a dovednosti všech členů kurzu a zaměstnanců.

Začneme intenzivním čtyřtýdenním modulem, po kterém následují tři osmitýdenní moduly každý semestr. V druhém semestru budete mít příležitost získat zkušenosti z oboru. Všechny moduly jsou dodávány s využitím řady strategií výuky, učení a hodnocení. Mezi ně patří přednášky, semináře, program hostujících řečníků, konzultace, workshopy, využití materiálů online a učební aktivity ve stylu Global Café. Aktivity v třídách, on-line diskuse a cvičení pro řešení problémů vám umožní získat zpětnou vazbu o vašich znalostech a porozumění před jakýmkoli formálním souhrnným hodnocením.

Hodnocení a zpětná vazba

Budete posuzováni prostřednictvím programu práce, který provedete při studiu každého modulu. To zahrnuje prezentace, kritické eseje, portfolia, reflexní časopisy a případové studie. Poskytneme vám příležitosti k formální odezvě hodnocení, abyste informovali o své práci před podáním od každého modulu lektora. Dostanete podrobnou zpětnou vazbu ohledně hodnocení, která vám pomůže při vývoji a neustálém zlepšování vašeho výkonu v průběhu programu. Poradenství bude poskytováno v souvislosti s vývojem, dalšími oblastmi výzkumu a pokyny, jak zvýšit znalosti předmětu.

Výzkumné příležitosti

Budeme využívat naši rozsáhlou síť průmyslových vztahů a partnerství v Londýně a dalších zemích, abychom vám poskytli příležitosti k tomu, abyste se zapojili do pracovních stáží, obchodních konzultací nebo podnikového výzkumu.

*Předmět k dosažení.

Poplatky a financování

Kurzovné 2019-2020 akademický rok

 • Domov
 • Mezinárodní studenti (mimo EU): 12 750 liber za rok

York Business School

Ať už jste potenciálním studentem nebo obchodním vedoucím nebo manažerem, který hledá další profesní rozvoj a spolupráci, těšíme se na to, že vám pomůžeme naplnit svůj potenciál v jakékoli obchodní funkci nebo sektoru, v němž pracujete, nebo se snažíte spolupracovat při vytváření podnikání činnosti na všech úrovních a pro všechny.

Pro YBS. V Londýně jsme vyvinuli hloubkovou škálu specializovaných postgraduálních programů s naším týmem akademických odborníků a odborníků z oboru. Rozsah programů, na kterých jsme se zaměřili na vedení, inovace, vytváření podniků, pozitivní změny a získání špičkového chápání trhu v rychle se měnícím obchodním světě.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z York St John University »

Poslední aktualizace January 30, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
1 rok
Denní studium
Price
9,300 GBP
Domov
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date