MSc Digitální Marketing

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

Datum zahájení: leden, květen, září

Digitální marketing je jedním z nejrychleji se rozvíjejících průmyslových odvětví, které podniky zkoumají na trhu svých výrobků a služeb. Statista předpovídá, že celkové výdaje na digitální marketing (US) vzrostou na 103,37 miliardy dolarů v roce 2019 z 57,29 miliardy dolarů v roce 2014, celé spektrum digitálního marketingu roste exponenciálně, a proto podniky neustále hledají odborné poradenství.

Vybudujte své chápání taktiky online sociálních médií a digitální marketingové taktiky a specializujte se na digitální doménu, abyste se dostali do digitálního světa.

Naše MSc Digital Marketing je navržen tak, aby vám dovednosti a znalosti, které potřebujete v rychle se rozvíjejícím odvětví. Kurz se zaměří na rozvoj digitálních dovedností, které potřebujete k úspěšnému prodeji zboží a služeb prostřednictvím různých online kanálů, a zároveň vám pomůže udržet si aktuální trendy, debaty a nástroje ve světě marketingu.

Digitální obchodníci jsou neustále potřeba mít znalosti v oblastech, jako je mapování cesty zákazníků, zkoumání chování kupujících, získávání co nejvíce ze sociálních médií a zajištění toho, aby vypočítali návratnost investic do svých kampaní a činností.

Během kurzu budete zaměřeni na řadu témat, včetně budování loajality zákazníků, poskytování nadstandardních služeb zákazníkům a provádění průzkumu trhu. Naučíte se nové taktiky a strategie v kombinaci s tradičními marketingovými technikami a tím, jak to může souviset se světem podnikání.

Výuka

Budete vyučováni prostřednictvím kombinace přednášek, seminářů a workshopů, které vám umožní rozšířit znalosti digitálního marketingového světa. Kromě toho se také očekává, že se zapojí do nezávislé studie.

Technologická vylepšená výuka (TED) je součástí kurzu. Významný důraz je kladen na rozvoj schopnosti absolvovat magisterský titul. V rámci indukčního procesu budete plně informováni o dostupných vzdělávacích prostředcích a podpoře. Budou také probíhat týdenní akademická podpora, která vám usnadní udělování postgraduálního studia. Budete také přiděleni individuální poradce při zavádění. Během studií se setkáte s tímto učitelem v pravidelných intervalech.

Požadavky na standardní vstup

  • Minimálně 2, 2 ocenění nebo ekvivalent, nebo značné zkušenosti s prací v obchodní organizaci.

Případně můžete být oprávněni připojit se k některému z našich programů pro předchůdce. Jsou speciálně určeny pro studenty, kteří nesplňují vstupní požadavky na naše postgraduální studium, a chtějí překlenout tento rozdíl v kvalifikaci. Po úspěšném absolvování některého z našich programů předmestorů budete mít možnost se připojit k jednomu z našich magisterských programů.

Naše Northumbria University London Campus probíhá ve spolupráci s vysokoškolským vzděláváním QA - britským poskytovatelem vysokoškolského vzdělávání. Všechny naše programy na londýnském kampusu jsou validovány univerzitou a vyučovány vysokoškolskými a vysokoškolskými pracovníky QA.

Poslední aktualizace Srp 2020

Informace o škole

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partn ... Čtěte více

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partnerships, Northumbria is a new kind of excellent university. Méně