MSc Cyber Security Technology

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách instituce

Popis programu

Datum zahájení: září, leden, květen

Co budu studovat?

Tím, že dokončí MSc v kybernetické bezpečnostní technologie, budete moci demonstrovat schopnosti v oblastech digitálního vedení, správy informací a kybernetické bezpečnosti, Cloud a Big Data Security, Úvod do bezpečnosti počítačových sítí, zabezpečení počítačových sítí, výzkumné metody pro profesionální praxi \ t a projektování digitálních technologií.

Modulární obsah byl navržen tak, aby vám umožnil rozvíjet teoretické i aplikované znalosti základních specializací, které jsou nezbytné pro odborníka na kybernetickou bezpečnost. Modul digitálního vedení je například navržen tak, aby podporoval budoucí kariérní postup do rolí, kde je požadavek na správu dalších kybernetických specialistů.

Jak se vyučuji a hodnotím?

Budete vyučováni zkušenými lektory a akademiky, kteří využijí své zkušenosti z průmyslu a výzkumu, aby ukázali, jak se teorie, nástroje, technologie a metody, které se naučíte na programu, promítnou do reálných životních situací. Výuka bude probíhat v kombinaci přednášek, workshopů, laboratoří, seminářů a cvičení. Program je 100% hodnocen prostřednictvím kurzu, včetně psaní kritických zpráv, portfolia, projektů a fyzického artefaktu, jako je program nebo databáze.

Kariéra a další studium

Tento magisterský program byl navržen tak, aby zajistil, že absolventi programu budou připraveni pracovat v různých profesích v oblasti kybernetické bezpečnosti / IT průmyslu, nebo budou pokračovat v kariéře akademické či výzkumné. Tato kvalifikace je určena k urychlení vašich dovedností a kompetencí v řadě pracovních pozic, včetně rolí ve vedení a řízení v IT, kybernetického bezpečnostního inženýra, analytika kybernetické bezpečnosti, konzultanta kybernetické bezpečnosti, manažera bezpečnosti a podpory IT, profesionála v oblasti bezpečnosti informací, Obchodní analytik.

Tento program je také k dispozici jako MSc Cyber Security Technology s pokročilými postupy, která zahrnuje buď stáž nebo projekt.

Požadavky na standardní vstup

První titul, ekvivalent k 2: 2 (druhá třída) vyznamenání v jakékoliv disciplíně.

Studenti vyžadují IELTS 6.5 (nebo vyšší) bez jediného prvku pod 5,5 nebo ekvivalentu.

Pokud nesplňujete akademické požadavky

Žadatelé, kteří nemají takovou akademickou kvalifikaci, ale mají značné zkušenosti s prací v obchodní organizaci a / nebo mají příslušnou odbornou kvalifikaci, budou také zvažováni.

Pokud máte IELTS 5.5 - 6.0, můžete se před spuštěním tohoto programu připojit k naší předsednické angličtině.

Poslední aktualizace Srp 2020

Informace o škole

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partn ... Čtěte více

The University has its origins in the Rutherford College, founded in 1880. Today, by putting students at the heart of an outstanding experience, and with world leading research and award-winning partnerships, Northumbria is a new kind of excellent university. Méně