MSc Business Analytics

Všeobecné informace

2 dostupných umístění
Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Program, který vás zavede do World of Data Analytics

Obchodní analytici, kteří slouží jako most mezi obchodními a technologickými funkcemi, hrají rozhodující roli při vedení podniků v dnešním prostředí digitálního narušení, analyzování a využívání dat k řízení digitální transformace, předefinování zkušeností zákazníků a dosahování výnosných výsledků.

Program MSc v Business Analytics (MSBA) nabízí jedinečné kurikulum utvářené prostřednictvím spolupráce s předními průmyslovými partnery tak, aby odrážely skutečné průmyslové potřeby. Špičkové moduly, jako jsou Analytics a Machine Learning in Business, umožňují porozumět technologiím, které budou mít v budoucnu dopad na obchodní prostředí. Praktický praktický přístup spojený s možnostmi stáže s vedoucími pracovníky v oboru poskytuje studentům MSBA možnost přechodu z učebny do práce s lehkostí.

Program, vyvinutý ve spolupráci s NTU SCSE (School of Computing Science and Engineering) a SPMS (School of Physical and Mathematical Sciences), umožňuje účastníkům také používat křížové moduly k přizpůsobení hloubky učení v oblastech zájmu.

Program lze dokončit na plný úvazek (1 rok) nebo na částečný úvazek (1,5 až 2 roky). To umožňuje účastníkům flexibilitu při výběru harmonogramu, který nejlépe odpovídá jejich profesním potřebám a tempu učení.

MSc Business Analytics Nanyang Technological University

přehled programu

MSC Business Analytics (MSBA) umožňuje účastníkům vyniknout v oblasti podnikové analýzy. Učební plán propůjčuje silný obchodní smysl prostřednictvím výuky obchodní strategie a nástrojů k ocenění poznatků z analýzy dat prostřednictvím kurzů, jako je AI a Big Data v podnikání a správa a vizualizace dat. Učení pro tento program zaujímá velmi praktický přístup a dva projekty umožňují účastníkům aplikovat znalosti ve třídě na reálné obchodní situace.

Absolventi MSBA budou moci vykonávat roli vedoucích analytických projektů ve své doméně, dvojího klobouku jako vedoucí obchodní jednotky i analytického obchodního vedení, nebo budou působit jako profesionální konzultant s odbornými znalostmi v obchodní oblasti.

Vysoce flexibilní program umožňuje studentům studovat program buď na plný úvazek (1 rok), nebo na částečný úvazek (1,5 až 2 roky).

Účastníci programu MSBA na plný úvazek musí vyplnit 8 základních modulů (včetně 2 projektů) a 4 volitelné předměty. Účastníci programu MSBA na částečný úvazek musí vyplnit 7 základních modulů (včetně 2 projektů) a 5 volitelných.

  • Požadavky na absolvování: 36 akademických jednotek
  • Celý kurz: 3 akademické jednotky
  • Poloviční kurz: 1,5 akademických jednotek

Proč MSc Business Analytics

Vzhledem k tomu, že organizace integrují digitální technologie do svých obchodních modelů, nebyla nikdy významnější analytika podnikání. Obchodní analytici, kteří slouží jako most mezi obchodními a technologickými funkcemi, hrají rozhodující roli při vedení podniků prostřednictvím digitálního narušení, analyzování a využívání dat k řízení digitální transformace, předefinování zkušeností zákazníků a dosahování výnosných obchodních výsledků. V rukou kvalifikovaného obchodního analytika lze data proměnit v konkurenční výhodu.

MSc Business Analytics (MSBA) je navržena tak, aby odstranila mezeru mezi technickým a obchodním know-how pro efektivnější využití dat na pracovišti, ať už v oblastech řízení, účetnictví, marketingu, financí, komunikace nebo správy.

Účastníci jsou připraveni na budoucnost rozhodování založeného na údajích pomocí špičkového programu, který má následující jedinečné body:

Silná průmyslová propojení a zapojení

MSBA má širokou podporu a angažovanost ze strany odvětví, s mnoha předními průmyslovými partnery, kteří formují kurikulum podle skutečností a potřeb průmyslu. Naši průmysloví partneři poskytují příležitosti k projektům a stážím, což značně zvyšuje pravděpodobnost, že naši studenti zajistí zaměstnání po ukončení studia.

Vyvinuto s obsahem zaměřeným na budoucnost

Prvotřídní kurikulum MSBA obsahuje špičkové moduly jako Analytics a Machine Learning in Business, které umožňují porozumět technologiím, které budou mít v budoucnu dopad na obchodní prostředí.

Aplikované učení

S využitím dat z reálného světa poskytnutých průmyslovými partnery poskytuje MSBA našim studentům znalosti prostřednictvím praktického přístupu. Tento přístup zakládá studentům MSBA realitu oboru a umožňuje jim přechod z učebny na efektivní a rychlou práci.

Vylepšeno pevnými sílami NTU

MSBA je vyvinut ve spolupráci s NTU SCSE (School of Computing Science and Engineering) a SPMS (School of Physical and Mathematical Sciences). To umožňuje účastníkům přijímat křížové moduly k přizpůsobení hloubky učení v oblastech zvláštního zájmu.

Požadavky na přijetí

Uchazeči, kteří se chtějí ucházet o Nanyang MSc Business Analytics (MSBA), musí splnit níže uvedené minimální požadavky na přijetí:

  • Dobrý bakalářský titul v jakékoli disciplíně.
  • Dobré skóre GMAT / GRE.
  • TOEFL / IELTS pro uchazeče, jejichž první stupeň byl udělen v jiném jazyce než angličtině.

Uchazeči bez pracovních zkušeností se mohou přihlásit.

Institucionální kód pro následující testy jsou:

  • GMAT: V27-ZV-91
  • GRE: 3802
  • TOEFL: 9705

Programy na plný i částečný úvazek začnou v červenci.

Otevření aplikace: 31. srpna 2020

Termíny pro podání žádosti

Kolo Uzávěrka
1 30. listopadu 2020
2 31. ledna 2021
3 31. března 2021

Kariérní růst

Buďme na vaší profesní cestě akcelerátorem

GSCDO je zde proto, aby převedlo vaše zkušenosti z NBS na správné pracovní místo uprostřed neustále se měnícího a vyvíjejícího se firemního prostředí. Zajistíme, abyste na své profesní cestě měli co nejlepší start.

Po celý akademický rok je organizována široká škála aktivit. Neustále posouváme hranice, abychom vás připravili na odměnu a přitom naplnili kariéru.

Kariérové poradenství 1 na 1

Náš specializovaný tým kariérních poradců s vámi bude úzce spolupracovat na vývoji a realizaci robustního akčního plánu kariéry. Můžete získat odborné rady ohledně hledání práce, životopisu a průvodního dopisu, jakož i vyjednávání platů.

Kariérní zdroje

CareerFIT je exkluzivní portál pro studenty NBS a je univerzálním portálem, díky němuž je registrace událostí, stáže a hledání práce časově efektivní. Můžete nahrávat své životopisy a odesílat žádosti o zaměstnání jediným kliknutím.

Pokračovat v knize

Tato publikace je zasílána náborářům každý měsíc, aby se identifikovali a spojili s uchazeči, kteří by byli pro jejich organizace vhodní.

Workshopy kariérních dovedností

Realizujeme praktické workshopy týkající se osobních značek, efektivních sítí, technických rozhovorů a obchodních případů.

Náborové akce

Mnoho předních podniků přichází do NBS pravidelně, aby si našlo stážisty a potenciální zaměstnance na plný úvazek. Existují také stáže a veletrhy kariéry, náborové rozhovory a série řečníků, abyste maximalizovali svou expozici vůči zaměstnavatelům a navázali spojení

Globální příležitosti

Také jsme rozšířili náš kontakt se společnostmi mimo Singapur, abychom vám přinesli více pracovních příležitostí.

Stáže

Doporučujeme vám, abyste během studia využívali možnosti zážitkového učení. Proto získáváme zdroje pro stáže, které vám umožní aplikovat vaše obchodní analytické znalosti v reálném prostředí. Tímto způsobem získáte po ukončení studia obrovskou konkurenční výhodu na trhu práce.

Klepněte do sítě absolventů

Síť absolventů NBS zahrnuje více než 90 zemí a zahrnuje asi 50 000 absolventů. Spojte se s absoloventkami na LinkedIn nebo na setkáních organizovaných GSCDO a zapojte se do síly této komunity. Mnoho z nich je zkušených profesionálů, kteří se těší na to, aby vás mentorovali a sdíleli zkušenosti v NBS, což jim usnadnilo jejich úspěch.

Poslední aktualizace May 2020

Informace o škole

Young and research-intensive, Nanyang Technological University (NTU Singapore) is ranked 13th globally. It is also placed 1st amongst the world’s best young universities for the sixth consecutive year ... Čtěte více

Young and research-intensive, Nanyang Technological University (NTU Singapore) is ranked 13th globally. It is also placed 1st amongst the world’s best young universities for the sixth consecutive year. Méně
Singapur , Singapur + 1 Více Méně