MSc řízení bezpečnosti

Všeobecné informace

Popis programu

Vaše kvalifikace v řízení bezpečnosti

Proč Správa zabezpečení?

Pochopení bezpečnostních hrozeb na místní, národní a celosvětové úrovni je pro řadu organizací a pracovišť klíčové. Zvýšené využívání technologií v moderní společnosti nechává nepřipravený podnik zranitelný a musí být zmírněno riziko teroristických incidentů.

Náš postgraduální kurz v oblasti řízení bezpečnosti je navržen tak, aby splnil tuto výzvu, a umožňuje účastníkům a organizacím pochopit problémy týkající se řízení bezpečnosti, boje proti terorismu a zpravodajských informací a vymáhání práva. Naučte se, jak jsou různé bezpečnostní strategie navrženy a implementovány na praktické a teoretické úrovni prostřednictvím distančního učení, abyste co nejlépe pochopili význam správy zabezpečení.

Dandelion

  • Kdy: 14. září 2020
  • Kde: Doručeno online prostřednictvím univerzity Liverpool John Moores University
  • Doba trvání: 11-28 měsíců v závislosti na zvolené trase

Školení v oblasti řízení bezpečnosti od skutečných odborníků je důležité, protože vám umožňuje nejlépe implementovat strategie, které se naučíte, do skutečných scénářů. Během postgraduálního studia budete pomocí případových studií řešit celou řadu aktuálních bezpečnostních problémů na pracovišti. Objevte dopad globalizace na správu zabezpečení a význam správců bezpečnosti pro státy a organizace.

Kdo studuje MSc v řízení bezpečnosti?

Kurz je ideální pro ty, kteří hledají nebo v současné době pracují v kariéře na plný úvazek v oblasti řízení bezpečnosti, včetně ozbrojených sil, řízení rizik, soukromé bezpečnosti, manažerů kontinuity podnikání, vnitřní bezpečnosti, důstojníků finanční kriminality a dalších. Je také vhodný pro profesionály s bohatými zkušenostmi v bezpečnostním průmyslu, kteří postrádají předchozí akademickou kvalifikaci a snaží se zvýšit své kariérní vyhlídky prostřednictvím vysokoškolského vzdělávání.

K dispozici 7 modulů

Sylabus kurzu je navržen tak, aby poskytoval hluboký vhled do řízení bezpečnosti a jeho role v prevenci globální kriminality, terorismu a praní špinavých peněz.

  • Bezpečnostní studie
  • Správa zabezpečení
  • Mezinárodní finanční kriminalita a bezpečnost
  • Terorismus a boj proti terorismu
  • Analýza inteligence
  • Současné problémy v trestné činnosti, bezpečnosti a zabezpečení
  • Disertační práce

Výběr úrovně studia

Kurz je k dispozici na postgraduálním certifikátu, postgraduálním diplomu a na úrovni Magistr. Ti, kteří studují PGCert, vezmou první tři moduly, zatímco studenti PGDip vezmou prvních šest modulů. Ti, kteří se rozhodnou studovat kurz na úrovni MSc, mají příležitost dokončit disertační práci na téma zájmu, což umožňuje studentům zapojit se do průmyslového výzkumu-výzkumný projekt aplikovat své znalosti a dovednosti na své vlastní profesní ambice.

Naučte se online s podporou odborníků z oboru

Během studia budete mít přístup k fakultě na Liverpoolské univerzitě Johna Moorese. Učte se od zkušených odborníků v oblasti boje proti terorismu, akademiků a odborníků na předměty, včetně profesorů Micka Creedona, Dr. Rex Li, Dr. Daniel Silverstone a Dr. Helen Selby-Fell.

Toto je univerzitní program a kvalifikace Univerzity Johna Moorse v Liverpoolu, přičemž zápis a doručení provádí Informa Connect. Kurz je vyučován, hodnocen, zajištěn kvality a oceněn University Liverpool John Moores University.

O univerzitě Liverpool John Moores University

Liverpoolský mechanický institut byl založen lidmi moci a vlivu, kteří rozpoznali transformační účinky vzdělávání a dopad, který by učení a aspirace mohla mít na jednotlivce, komunity a společnost. Byla to první taková instituce, která byla založena v Anglii.

Po tomto malém průkopnickém hnutí následovalo zřízení Liverpoolského institutu a školy umění a Liverpoolské námořní vysoké školy av roce 1900 Irene Mabel Marsh otevřela areál IM Marsh. Tyto organizace společně položily základy pro Liverpoolskou univerzitu Johna Moorese v Liverpoolu, instituce, která rostla a vzkvétala a nadále poskytuje příležitosti pro všechny.

Dnes, s živou komunitou 25 000 studentů z více než 100 zemí po celém světě, 2 500 zaměstnanců a 250 stupňů, je Liverpool John Moores University jednou z největších, nejdynamičtějších a nejpředvídatelnějších univerzit ve Velké Británii.

Program Security Studies je poskytován Centrem pro pokročilé politiky v Liverpoolu na Liverpoolské univerzitě Johna Moorese. Univerzita kombinuje odborně uznávané kvalifikace s inovativními a sociálně orientovanými kurzy. Centrum má vynikající pověst pro výzkum, přičemž akademičtí pracovníci pravidelně přispívají do průmyslových časopisů, poradních skupin, vládní politiky a také získávají pravidelnou veřejnou publicitu prostřednictvím tisku a rozhlasových médií.

O Liverpoolském centru pro pokročilé studie o policii

Centrum Liverpoolu pro pokročilá studia polikliniky (LCAPS), založené v roce 2015, má bohaté odborné, praktické a akademické zkušenosti. LCAPS využívá tuto zkušenost k provádění výzkumu a školení v oblasti policie, prevence kriminality a spojeneckých bezpečnostních profesí.

Centrum Liverpoolu pro pokročilá studia politiky sdružuje výzkumné pracovníky z celé univerzity.

Interdisciplinární vzdělávací portfolio LCAPS vybavuje studenty a odborníky dovednostmi, které potřebují k tomu, aby reagovali na složité požadavky současné policie.

Portfolio Vyučovaných titulů v Liverpoolském centru pro pokročilé studium polikliniky se rozšiřuje a LCAPS brzy nabídne jedno z nejkomplexnějších portfolií programů akademické policie.

Poplatky

Stupeň Do 15. května 2020 Po 15. květnu 2020
Postgraduální certifikát: 3 150 GBP / 3 950 USD 3 495 GBP / 4 370 USD
Postgraduální diplom: 5 950 GBP / 7 450 USD 6 595 GBP / 8 245 USD
Masters: 8 850 £ / 11 065 USD 9 795 GBP / 12 245 USD
Poslední aktualizace Dub 2020

Informace o škole

Informa is a leading international events, intelligence and scholarly research group.

Informa is a leading international events, intelligence and scholarly research group. Méně