Read the Official Description

Máte-li usilovat motivovat děti ve vaší třídě, aby výuka více vzrušující, výzkum výukových metod, nebo hodnotí programy a lekce, program Saint Rose v pedagogické psychologie může otevřít tyto příležitosti pro vás.

Absolventi opustit tento program se schopností kritizují nějaké instruktážní na situaci výuku matematických pojmů v typické třídě, která vede dospělých dílny pro odboru školství státu, vedení rodičovských tříd, udělit psaní, hodnocení programu, a jiní-a pak vyvinout strategie, které pomohou vytvořit optimální prostředí pro výuku. Studenti si vybrat jeden ze čtyř režimů, které vedou k získání titulu:

Obecné schéma: určen pro studenty, kteří hledají široké znalosti pedagogické psychologie a její aplikace na různých kontextech

Schéma Výzkum: přednostní studentů, často snaha o jejich Ph.D. ve vzdělávacím Psychology- kdo bude vedení empirický výzkum ve své kariéře

Školní psychologie Scheme: otevřít pouze pro ty, kteří byli přijati do Certificate of Advanced Study in školní psychologie

Co je Pedagogická psychologie?

Pedagogická psychologie je obor psychologie věnována pochopení psychologických problémů spojených s učením a motivace. Pod tímto širokým deštníkem, vzdělávací psychologové zaměřit svou výzkumnou pozornost na význam lidského rozvoje, posuzování, kultury a technologie. Vypadají pro vztah mezi těmito problémy a způsoby, které mohou mít dopad na žáka. S tímto pochopením, vzdělávací psychologové se snaží vytvořit optimální prostředí, kde studenti může dařit akademicky, společensky i osobně.

Co školní psycholog dělat?

Vzdělávací psychologové pracují v různých prostředích. Mnohé z nich jsou třídních učitelů, kteří používají své magisterský titul v oboru pedagogické psychologie k získání jejich profesní vyučovací certifikáty. Stejně tak je důležité, tito učitelé používají znalosti získané ze svých pedagogicko-psychologických kurzů s cílem zlepšit jejich výuku a studium jejich studentů. Jiní se mohou rozhodnout pro práci v korporací, vládních agentur, testovacích firem či škol, kde analyzovat data pomáhat organizacím přijímat správná rozhodnutí, zapojit se do vzdělávání a rozvoje zaměstnanců a vyhodnocovat účinnost programu.

Tam, kde jsou vzdělávací psychologové zaměstnaní?

Mnoho vzdělávací psychologové ocitnou učí a dělá výzkum na vysoké škole a univerzitních nastavení přípravě příští generace vzdělávacích profesionálů. Níže jsou uvedeny některé z prostředí, ve kterém pracovali naši absolventi.

 • Školy
 • Neziskové organizace
 • Vládní agentury
 • podniky
 • Vysoká škola Kariéra Centers
 • Zdraví a servisní organizací pro lidská
 • Profesionální organizace
 • Tréninkové programy Společenství

Přehled programu

Pedagogická psychologie je míra pro praktiky. Absolventi opustit tento program s teorií a dovednosti, které jim umožní kritizovat žádnou instruktážní situaci (např výuku matematických pojmů v typické třídě, která vede dospělých dílny pro odboru školství státu, vedení rodičovských tříd, udělit psaní, hodnocení programu), a poté se vyvinout strategie, založené na teorii, že pomůže vytvořit optimální prostředí pro výuku pro danou studentů. Studenti jsou vedeni k rozvoji jejich multikulturního povědomí a technologických znalostí. Studenti jsou vyzváni, aby se staly samostatnými myslitelé, ocenit jejich role jako profesionální pedagogové a stát se přispívajícími členy větší komunity.

Všeobecné informace Vstupné

Způsobilost pro přijetí do College of Saint Rose programů absolventa je typicky založené na těchto minimálních požadavků:

 • Předložení vyplněné žádosti a prohlášení o účelu asi 300 slov, které podrobně cíle žadatele pro postgraduální studium.
 • Doklad o vlastnictví bakalářského titulu z akreditované instituce na základě předložení oficiálních přepisů ze všech vysokoškoláka a postgraduální institucí, jichž se účastní
 • Akademická a odborná kvalifikace pro postgraduální studium, jak je uvedeno dva doporučující dopisy.
 • Kalibrované průměr bodu na 3,0 (na stupnici 4,0), celkově a v pregraduální dur.
 • Další kritéria pro přijetí specifikované akademických programů, jako je předložení životopisů, psaní vzorky, portfolií, výsledky testů, a účast na rozhovory nebo přijetí dílnách.
 • Demonstrace znalostí angličtiny: Pošlete nám své TOEFL, IELTS, nebo PTE skóre. Požadavek testování se upouští u žadatelů, kteří již vydělali bakalářského nebo magisterského titulu ve Spojených státech. College of Saint Rose nabízí angličtinu jako druhý jazyk (ESL) studií a nabízí podmíněné akceptace těm, kteří splňují všechny ostatní požadavky přijímacího řízení. Podmíněně přípustné studenti musí prokázat znalostí angličtiny před nástupem do své ročníkové práce.
Program taught in:
Angličtina

See 3 more programs offered by College of Saint Rose »

This course is Campus based
Start Date
Srp. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Srp. 2019
End Date
Application deadline

Srp. 2019