MSC divoké zvíře biologie

Všeobecné informace

Popis programu

MSc Wild Animal biologie

Wild zdraví zvířat se stává stále více populární mezi non-veterinárních lékařů, přičemž první titul v zoologii a biologii. Uznávajíce to, RVC, spolu s Zoological Society of London, London vyvinuli jedinečný kurz, jehož cílem je mimo veterinárních Biologie absolventů, což vede k MSc v oboru Wild Animal Biology.

&nbsp

Tento jedinečný kurz poskytuje praktické expozice volně žijících živočichů a porozumění jejich zdraví a pohodu stejně jako poskytování odborné přípravy ve výzkumných metod relevantních pro studium volně žijících živočichů.

&nbsp

Účastníci těžit z práce a studovat po boku veterinárních absolventů s MSc v oboru Wild Animal Health, stejně jako učení se od mezinárodně uznávaných odborníků ve svém oboru.

&nbsp

Sdílené Stipendium je společnou iniciativou mezi Commonwealth stipendijního Komise (s financováním z DFID), Royal Veterinary College, jako součást britského programu podpory rozvojovým zemím.

&nbsp

V roce 2012/13, dvě ocenění jsou k dispozici pro žadatele pro Ing Wild Animal Health / Biologie, kontrolu Ing infekčních chorob zvířat a veterinární Epidrmiology Ing. Financování zahrnuje celkové náklady na ocenění držitele 's studie ve Velké Británii (poplatky), včetně letenek.

Poslední aktualizace Čvn 2012

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

together many talented individuals, all of whom share a passion for human and animal health and welfare. Our broad range of programmes are of international appeal and attract students who go on to bec ... Čtěte více

together many talented individuals, all of whom share a passion for human and animal health and welfare. Our broad range of programmes are of international appeal and attract students who go on to become practising veterinarians, animal scientists, veterinary nurses and leaders in industry and government. Méně