MS v oblasti financí

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

Manhattanville vysoká škola je Magistr v programu Finance se zaměřuje na překročení čísel pochopit, že větší dopad financování má na organizaci. Úloha finančního ředitele ve špičkových organizacích se vyvíjela od křupavých čísel k tomu, že je strategickým partnerem generálního ředitele. Poptávka po inteligentních, komunikativních a přemýšlivých osobách na špičkových finančních pozicích se v budoucnu ještě zvýší. Získejte chápání procesů finančního rozhodování s cílem maximalizovat bohatství akcionářů, analýzu finančních výkazů a finanční instituce a ponořit se do aktuálních finančních speciálních témat v programu Manhattanville MS in Finance.

Program nabízí tři specializace: firemní finance, investiční management a účetnictví.

Specializace v oblasti firemních financí

Studenti ve specializaci firemních financí se učí spravovat peníze pro instituce a korporace, podniknou kroky ke zvýšení hodnoty firmy svým akcionářům, správě aktiv a pasiv podniku a plánování budoucnosti. Třídy v této specializaci zahrnují manažerské účetnictví, řízení finančních rizik a operace treasury.

Specializace v oblasti řízení investic

Přezkoumejte investiční řízení a získáte znalosti, které potřebujete k získání a řízení kapitálu pro instituce nebo jednotlivce prostřednictvím Specializace investičního řízení. Zjistěte, jak být analytikem a poradit, strategicky a podporovat diverzifikaci a řízení rizik. Třídy investičního řízení zahrnují Investiční a bezpečnostní analýzu, Globální investice a Volby a budoucí trhy.

Specializace v oblasti účetnictví

Pro studenty, kteří mají vysokoškolské vzdělání v oboru účetnictví, poskytuje Specializace v oblasti účetnictví dodatečné akademické kurzy potřebné pro udělení licencí CPA a přidává do profesionálního profilu studenta cenný a komplementární finanční rozměr. Tato koncentrace poskytuje cenné účetní dovednosti, které činí jeden atraktivní v podnikových finančních pozicích. Třídy účetnictví zahrnují Pokročilé finanční účetnictví, Forenzní účetnictví a Audit počítačů.

Centrální umístění pro finance

Manhattanville College se nachází v okrese Westchester, nedaleko finančních trhů New Yorku. Vedle průmyslových odborníků na Business School, Westchester je domovem mnoha společností Fortune 100/500. Tento program poskytuje jedinečnou příležitost ke studiu mezi lídry ve finančním průmyslu.

Pohodlný program

Program našeho magisterského programu Finance nabízí večerní a víkendové kurzy, které se hodí k obsazenému programu, stejně jako možnosti urychlit a dokončit stupeň podle svého vlastního tempa. Manhattanville také poskytuje mnoho zdrojů pro absolventy studentů, jako jsou panely a workshopy prostřednictvím School of Business a Women's Leadership Institute.

Výsledky programu

Kariéra v oblasti financí je rozmanitá a zahrnuje oblasti, jako jsou finanční služby, finanční plánování, správa fondů, dodržování předpisů, obchodování, finanční řízení, bankovnictví, účetnictví a řízení investic. Program Magistr in Finance poskytuje studentům nadaci, která jim pomůže připravit se na prestižní označení Chartered Financial Analyst (CFA), které nabízí Institut CFA.

Požadavky na aplikace

Dostáváme žádosti ze všech států a na celém světě. Hledáme schopné studenty s určitými pracovními zkušenostmi a nadšením za to, co chtějí dělat. Vítáme nové studenty, studenty, studenty, vojáky a zahraniční studenty. Magisterské studium v ​​oboru Finance jsou přijímány průběžně. Chcete se dozvědět více? Vyžádejte si další informace z poptávkového formuláře napravo od této stránky.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The Manhattanville School of Business (MSB) helps prepare today’s professionals for tomorrow’s business. Students capitalize on the school’s industry-driven content, convenient evening or weekend for ... Čtěte více

The Manhattanville School of Business (MSB) helps prepare today’s professionals for tomorrow’s business. Students capitalize on the school’s industry-driven content, convenient evening or weekend formats, and extensive faculty and alumni network. Méně