MS v informačních systémech

Všeobecné informace

Popis programu

Harding's MSIS je 100% online a vybavuje obchodní profesionály, aby vytvořili technologickou výhodu prostřednictvím analýzy dat, zabezpečení a projektového managementu.

Ve světě, kde bylo 90% dat vytvořeno pouze za poslední dva roky, nebyla doba použitelnosti vzdělávání nikdy kratší. Každé obchodní rozhodnutí je založeno na datech a každá práce je přetvářena technologií. Digitální transformace lze úspěšně dosáhnout pouze 360stupňovým pohledem na všechny organizační informační systémy, jaké poskytuje tento magisterský program.

KONCENTRACE

Vyberte si ze dvou nejrychleji rostoucích oblastí technologie:

Informační bezpečnost a záruka

Pochopte a komunikujte o kybernetických bezpečnostních rizicích, přijímejte správná strategická rozhodnutí týkající se investic do kybernetické bezpečnosti a rozumějte rámcům pro správu a reportování kybernetických rizik.

Analýza dat

Překlenete propast mezi technickou odborností datových vědců a provozní odborností marketingu, dodavatelského řetězce, rizik a dalších frontových manažerů.

Projektový management

Řízení projektů vybavuje účastníky řízení projektů informačních systémů s využitím nejnovějších agilních metodik a poskytuje jim příležitost k certifikaci Institutem pro řízení projektů.

KDO BY Z TOHOTO PROGRAMU ZÍSKALO?

Obchodní profesionálové, kteří chtějí zůstat aktuální se změnami souvisejícími s technologiemi ovlivňujícími jejich kariéru

Ti, kteří pracují v oblasti technologií, kteří nemají vysokoškolskou kvalifikaci v této oblasti

Ti, kteří pracují v technologické oblasti, kteří mají vysokoškolskou kvalifikaci v oboru, ale chtějí si zvýšit svoji kvalifikaci a aktualizovat své znalosti v oblasti datové analýzy nebo bezpečnosti.

Poslední aktualizace Říj 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

OUR MISSION We are a community who seeks to support and challenge our students to realize their full potential. Our mission is to provide a quality education that will lead to an understanding and phi ... Čtěte více

OUR MISSION We are a community who seeks to support and challenge our students to realize their full potential. Our mission is to provide a quality education that will lead to an understanding and philosophy of life consistent with Christian ideals. Méně