MS v environmentální a zelené chemii

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

MS Environmental Chemistry

Rostoucí povědomí veřejnosti o stavu životního prostředí, bezpečnosti chemických produktů a nových politikách regulace chemických látek zvyšuje poptávku po vůdcích, kteří jsou schopni porozumět vědeckým výzvám v oblasti životního prostředí a vyvíjet inovativní řešení.

Magistr v oblasti životního prostředí a zelené chemie trénuje příští generaci odborníků s interdisciplinárním studijním plánem, který podporuje odbornost v hodnocení stavu životního prostředí a navrhování ekologičtějších technologií. Tento jedinečný 30hodinový úvěrový program zdůrazňuje jak chemii životního prostředí, tak chemii zeleně, návrh nových chemických látek a chemických procesů s minimálním dopadem na životní prostředí.

Tento program, který se nachází v centru Washingtonu, DC, využívá svou blízkost k vládním agenturám a ministerstvům, jakož i dalším institucím v oblasti DC, soukromým praktikám a nevládním organizacím.

Výsledky učení a cíle

Zamýšlené výsledky učení programu jsou určeny pro studenty:

  • Získat úroveň technických schopností a znalostí v oblasti environmentální / zelené chemie a souvisejících sociálních věd, aby fungovaly jako odborníci ve své disciplíně;
  • Získat zkušenosti s prováděním výzkumu s využitím technických dovedností a dovedností pro řešení problémů, aby přispěly k jejich oboru ve formě projektu s kamenem;
  • Získat komunikační a prezentační dovednosti, které jsou v souladu s profesionálními standardy;
  • Být v dobré pozici, aby získal zaměstnání nebo pokračoval ve vzdělávání směrem k doktorskému titulu v oboru chemie, udržitelnosti nebo souvisejících oborech.

Oddělení chemie - Columbian vysoká škola umění a věd od GW umění a věd na Vimeo.

Vstupné

Přijetí do programu bude koordinovat ředitel programu ve spojení s ředitelem postgraduálního studia na katedře chemie. Všichni uchazeči jsou povinni odevzdat skóre GRE a mít bakalářský titul v oboru vědy nebo techniky, který zahrnuje znalosti v základních oblastech chemie s GPA 3,0 nebo vyšší.

Kandidáti musí mít minimálně:

  • 2 semestry obecné chemie
  • 2 semestry organické nebo anorganické chemie
  • 1 semestr kvantitativní a / nebo instrumentální analýzy (doporučeno)

Požadavky na výuku lze splnit také zapsáním do kurzů GW vybraných po konzultaci s vedoucím programu. Kromě toho může programový ředitel podle uvážení upustit od požadavků na kurz.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

At GW’s Columbian College of Arts and Sciences, research thrives, critical thinking is endemic, collaboration is constant, and real world training go hand-in-hand with learning.

At GW’s Columbian College of Arts and Sciences, research thrives, critical thinking is endemic, collaboration is constant, and real world training go hand-in-hand with learning. Méně