MS v elektrotechnice a počítačovém inženýrství

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Katedra elektrotechniky a výpočetní techniky nabízí postgraduální programy ve vybraných specializovaných oblastech vedoucí k M.Engr., MS a Ph.D. v oboru elektrotechniky a výpočetní techniky. Současné odborné znalosti resortního výzkumu spadají do jedné z následujících oblastí:

  • Biomedicínské inženýrství
  • Komunikace / zpracování signálu
  • Počítačová architektura
  • Kyberfyzikální a vestavěné systémy
  • Elektromagnetika / optika
  • Napájení / výkonová elektronika
  • VLSI

142375_electrical_eng_HR_web_fit.jpg

Výzkumná zařízení a vybavení

Oddělení sídlí v moderní, dobře vybavené budově. Postgraduální studenti mají přístup do laboratoří, přístrojových místností a počítačových služeb od univerzitního počítačového systému po resortní počítače. Mezi výzkumná zařízení patří laboratoř kardiovaskulárního inženýrství, laboratoř počítačové architektury, laboratoř digitálních systémů, místnost štítu EMI, laboratoř energetické a výkonové elektroniky, laboratoř zpracování signálů a systémů a laboratoř tištěných obvodů.

142376_CNSE20040827_24_web_fit.jpg

Požadavky na přijetí

Doporučujeme vám kontaktovat potenciální poradce v programu ECE. Kliknutím sem zobrazíte webové stránky jednotlivých fakult. Můžete kontaktovat člena fakulty, který pracuje v oblasti výzkumu, ve které máte zájem o postgraduální studium.

Pokud jste si nezajistili potenciálního poradce, máte nárok na přijetí se skóre GRE minimálně 145 verbálních a 155 kvantitativních a minimálním GPA 3,0 na vašem nejnovějším oboru elektrotechniky nebo výpočetní techniky, BS nebo MS Předmět GRE plošný test není vyžadován. Chcete-li být přijati jako student ECE ME, musíte mít na svém bakalářském oboru Elektrotechnika nebo Počítačové inženýrství skóre GRE minimálně 145 verbálních a 155 kvantitativních a minimální GPA 3,0.

Pro studenty ME se značnými zkušenostmi z oboru ECE může být upuštěno od požadavku minimálního přijetí GPA 3,0.

Finanční pomoc

Katedra má k dispozici omezený počet pedagogických a výzkumných asistentů. Tyto asistentské pobyty poskytují během akademického roku měsíční plat, vzdání se školného pro absolventy během akademického roku a léta, ale nepokrývají minimální poplatek za činnost. Kromě toho existují příležitosti, jak na katedře, tak na akademické půdě, vykonávat práci na částečný úvazek jako srovnávače, učitelé, učitelé a konzultanti. Tyto asistentské pobyty se udělují na základě soutěže - obvykle v době přijetí na podzimní semestr.

Poslední aktualizace Říj 2020

Informace o škole

NDSU is a student-focused, land-grant, research university with a graduate student population of about 2,000 across 75+ programs. Our students work with world-class faculty on innovative, and often in ... Čtěte více

NDSU is a student-focused, land-grant, research university with a graduate student population of about 2,000 across 75+ programs. Our students work with world-class faculty on innovative, and often interdisciplinary, research. Additionally, our students have access to professional development opportunities, and events such as Three Minute Thesis. Our low tuition costs make NDSU a bargain, and our career outcomes are excellent. We are located in Fargo, ND – a Midwestern “hidden gem,” and a welcoming and vibrant community of about 230,000 with a unique rural-urban feel. We have a bustling entrepreneurial atmosphere; rich culture; great local fare, arts, and entertainment; and family friendly environment. Méně