MS v řízení marketingové komunikace

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

Magistr v řízení marketingového komunikačního programu na Manhattanville College poskytuje silný základ v zásadách a postupech marketingu a vztahů s veřejností a zaměřuje se na aktuální témata, včetně sociálních médií, managementu pověsti, inovace a růstu trhu.

Marketing je klíčovým hnacím motorem každého odvětví - ať už je to velká společnost, malý podnik, nezisková organizace nebo servisní organizace. Je to také jedna z nejdynamičtějších a nejzajímavějších oblastí podnikání. Podle Úřadu pro statistiku práce bude růst výhledu pro marketingové a propagační manažery do roku 2024 rychlejší než průměr za všechna povolání.

Manhattanville je magisterský v programu Marketing Communication Management se skládá ze 36 kreditních hodin a večerní a víkendové třídy jsou k dispozici pro ty, kteří chtějí zapsat na částečný úvazek.

Nejlépe hodnocený program

Manhattanville MS v marketingové komunikační management byl 13. místo na hodnocení úspěšných studentů v 17 nejlepších komunikačních manažerských programech. Toto hodnocení je založeno na oblastech, včetně akademických pracovníků a různých kurzů. Úspěšný student si všiml našich malých, personalizovaných tříd a naší pověst pro to, aby poskytli studentům silný a komplexní základ.

Manhattanville College se nachází v blízkosti Fortune 100/500 firem v Westchesteru a New Yorku. Umístění je ideální pro přilákání vedoucích marketingových manažerů na naši fakultu. Naše blízkost k New Yorku také pomáhá studentům najít práci a stáže.

Kurzy

Nezáleží na tom, jakou kariéru máte zájem, jsou v Manhattanville kurzy, které vás zajímají. Například, Global Marketing Strategies a Operations Management jsou perfektní pro marketingové analytiky a manažery. Třídy, jako je reputační řízení, vyhovují studentům, kteří chtějí pracovat v oblasti public relations, zatímco sociální média a obchodní imperativ mají co nabídnout manažerům sociálních médií.

Výsledky programu

Vzhledem k tomu, že marketingové platformy a metody se neustále mění, program Marketing Communication Management poskytuje studentům dovednosti v reálném světě potřebné k úspěšnému růstu podnikání. Studenti v programu se naučí vytvářet hodnotu zákazníků a porozumět tomu, jak sociální média hrála klíčovou roli při změně obchodní komunikace, vztahů s veřejností a řízení reputace.

Naše fakulta se skládá z předních odborníků, kteří jsou odborníky ve svých oborech a zastávali pozici vedoucích pracovníků včetně strategických marketingových konzultantů, publikovaných autorů, odborníků na komunikaci a specialistů na public relations.

Další informace

Přečtěte si více informací o programu Master Management v marketingovém komunikačním programu Manhattanville College? Vyžádejte si další informace z poptávkového formuláře napravo od této stránky.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The Manhattanville School of Business (MSB) helps prepare today’s professionals for tomorrow’s business. Students capitalize on the school’s industry-driven content, convenient evening or weekend for ... Čtěte více

The Manhattanville School of Business (MSB) helps prepare today’s professionals for tomorrow’s business. Students capitalize on the school’s industry-driven content, convenient evening or weekend formats, and extensive faculty and alumni network. Méně