MS v řízení dopravy

Všeobecné informace

Popis programu

O

Magistr v dopravě Management (MSTM) je plně akreditovaný, 30-jednotka program, který trvá dva a půl nebo tři roky dokončit jako student na částečný úvazek. Učební plán se skládá ze šesti povinných kurzů, dvou volitelných a dvoustupňového kulminujícího zážitku.

Učební plán je veden národně uznávanými instruktory, kteří jsou odborníky z akademické sféry nebo průmyslu. MSTM je plně akreditován Asociací pro Advance Collegiate School of Business (AACSB). Třídy se konají ve všední den večer, což umožňuje studentům pracovat na plný úvazek, zatímco vydělávat na jejich vzdělání. Studenti obvykle absolvují jeden kurz najednou, jednu noc týdně, pro každou deseti třídu, celkem čtyři třídy ročně. Třídy jsou dodávány formou obousměrného videokonference, doplněného webovým výukovým programem. Studenti navštěvují třídu in-person na místech po celé Kalifornii nebo prostřednictvím online videokonferencí.

O našem výzkumu

Výzkumný program Mineta Transportation Institute zahrnuje různorodý a rostoucí počet certifikovaných výzkumných spolupracovníků (RA), poradenských spolupracovníků (CA) a asistentů studentů výzkumu v širokém spektru výzkumných projektů.

MTI zdůrazňuje spíše politický a manažerský výzkum než technický výzkum a vybírá pouze ty projekty s okamžitou a praktickou hodnotou pro dopravce a praktiky. Za tímto účelem přijala MTI tyto oblasti: \ t

 • Problematika jízdních kol a chodců
 • Financování zlepšení veřejné a soukromé dopravy
 • Intermodální konektivita a integrace
 • Bezpečnost a zabezpečení dopravních systémů
 • Udržitelnost dopravních systémů
 • Doprava / využití půdy / životní prostředí
 • Dopravní plánování a rozvoj politiky

Vstupní normy

Magistr vědy

Kandidáti na magisterský program v oboru řízení dopravy (MSTM) musí splňovat tyto minimální požadavky:

 • Bakalářský titul z akreditované instituce. Důrazně se upřednostňuje GPA 3,0 nebo vyšší, i když se bude uvažovat o studentech s GPA nad 2,5.
 • Hodnoty GMAT nebo GRE, které jsou s výhodou na nebo nad 50. percentilem jak ve verbální, tak v kvantitativní části zkoušky. (Programový kód GMAT pro zprávy specifické pro program MSTM je: TGQ-ML-83.)
  • Po podmíněném schválení ředitelem programu může být GMAT / GRE upuštěno, pokud má žadatel rozhovor s ředitelem MSTM a splňuje některou z následujících podmínek:
   • Získal magisterský titul nebo Ph.D. ve Spojených státech.
   • Má nejméně pětiletou odbornou praxi na plný úvazek v odvětví dopravy nebo v příbuzném oboru.
   • V posledních pěti letech absolvoval s vyznamenáním z programu Lucas College of Business Gary J. Sbona Honors.
 • Pro mezinárodní žadatele:
 • Všichni uchazeči, jejichž přípravné vzdělávání bylo převážně v jiném než anglickém jazyce, musí prokázat způsobilost v angličtině. Ti, kteří nemají bakalářský nebo magisterský titul z postsekundární instituce, kde angličtina je hlavním vyučovacím jazykem, musí získat minimálně 550 bodů z testu angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL). POZNÁMKA: Program MSTM nepřipouští žadatele, kteří v USA již nežijí
 • Mezinárodní žadatelé, kteří získali titul mimo USA, mohou být požádáni o to, aby jejich přepisy byly hodnoceny WES před podáním k přijetí do postgraduálního programu.

Absolventské certifikáty

Přijetí do programů pro absolventské zkoušky vyžaduje bakalářský titul z akreditované instituce (jakékoli významné) s GPA nejméně 2,5. Ti, kteří nemají bakalářský nebo magisterský titul z postsekundární instituce, kde angličtina je hlavním vyučovacím jazykem, musí také odevzdat Test z angličtiny jako skóre cizího jazyka (TOEFL) (minimální skóre 550). POZNÁMKA: Certifikační programy nepřijímají žadatele, kteří ještě nežijí v USA

Proces žádosti

Žadatelé MSTM

Potenciální studenti programu Magistr v dopravě Management (MSTM) musí požádat o přijetí do San Jose State University (SJSU) prostřednictvím Cal State Apply.

Žadatelé jsou povinni předložit několik položek pro proces podávání žádostí. Ujistěte se, že pošlete KAŽDOU POLOŽKU DO SPRÁVNÉHO MÍSTA, aby se vaše materiály neztratily.

 • Mnoho položek lze odeslat nahráním souborů prostřednictvím systému Cal State Apply
 • Některé položky, například přepisy, musí být odeslány do kanceláře GAPE (adresa uvedená níže)
 • Některé položky, například doporučující dopis, musí být zaslány na adresu Michelle.Waldron@sjsu.edu

Je nutné použít následující položky:

 • Aplikace CalState Apply
  Vyplňte tento formulář online zde.

 • Poplatek za aplikaci CSU
  Žadatelé musí zaplatit tento poplatek ve výši 55 USD, aby mohli podat žádost Cal State Apply. Platby jsou přijímány pouze kreditní kartou nebo Paypal.

 • Přepisy
  Předložte jeden soubor oficiálních přepisů ze všech vysokoškolských institucí, které se zúčastnily (i ty, kde jste nedostali titul). Dodržujte zde uvedené pokyny (krok 4). E-přepisy by měly být zaslány na adresu etranscript@sjsu.edu

 • Prohlášení o účelu
  Prohlášení o jedné až dvou stranách, které vysvětluje, jak Magistr v dopravě Management vám pomůže dosáhnout vašich cílů kariéry. Toto prohlášení by mělo uvádět, o který semestr se ucházíte (např. Jaro 2020) a aktuální kontaktní údaje, včetně poštovní adresy, telefonního čísla a e-mailové adresy. Pokud jste již absolvovali výuku MSTM nebo jste ji dříve aplikovali na program a znovu se přihlásíte, uveďte své číslo studenta SJSU. Pošlete svůj výpis na adresu Michelle.Waldron@sjsu.edu (Poznámka: Výpis může být stejný jako ten, který odesíláte pomocí aplikace Cal State Apply.)

 • Životopis popisující vaše profesionální a akademické zkušenosti
  Pošlete svůj životopis na adresu Michelle.Waldron@sjsu.edu

 • Doporučení
  Dopis by měl být napsán supervizorem, který Vás vedl v placené nebo dobrovolnické práci nebo univerzitním instruktorem, který vás učil. Zeptejte se svého spisovatele dopisů, abyste zahrnuli hodnocení svých dovedností psaní a analýzy. Dopis by měl být zaslán na adresu Michelle.Waldron@sjsu.edu přímo od doporučovatele.

 • GRE nebo GMAT skóre
  Tyto pokyny odešlete podle instrukcí zde (krok 5).
  * Viz výše uvedené podmínky pro prominutí GMAT / GRE, pokud splníte jednu nebo více podmínek, vyplňte prosím žádost CSU a žádost o prominutí.

 • (U uchazečů bez předchozího vzdělání z anglicko-anglické instituce): Skóre z testu TOEFL nebo IELTS
  Odeslat originální výsledky z testovací kanceláře podle pokynů zde (krok 5)

Poslední aktualizace Čvc 2019

Informace o škole

Founded in 1928, the Lucas College and Graduate School of Business has been accredited since 1967 by AACSB International, the world’s preeminent accreditation body for business schools. We are the la ... Čtěte více

Founded in 1928, the Lucas College and Graduate School of Business has been accredited since 1967 by AACSB International, the world’s preeminent accreditation body for business schools. We are the largest contributor of business graduates to Silicon Valley and a major contributor to what the Valley is today. Méně
San Jose , Santa Clara + 1 Více Méně