Přehled kurzu

MRes in Biosciences vám poskytuje odborné výzkumné školení zakotvené v našich světových výzkumných skupinách zabudovaných do jednoho nebo více našich výzkumných témat v Biosciences. Z našich specializovaných zařízení budete těžit na cestě k dosažení vědecké kvalifikace skutečného rozlišení.

Naše specializovaná zařízení zahrnují:

 • plavidlo pro výzkum pobřežního výzkumu ve výši 12,5 milionu GBP
 • jedinečné středisko pro udržitelný vodní výzkum
 • pokročilé počítačové vybavení s špičkovými grafickými pracovními stanicemi
 • laboratorní zařízení na zakázané chování a ekologii
 • vyhrazená zařízení a laboratoře molekulární ekologie a endokrinologie

První semestr se skládá ze dvou povinných modulů poskytujících základní vědecké dovednosti, znalostí výzkumných metod a vědeckého přezkumu a jednoho modulu vybraného z řady nabízených na College of Science. Druhým a třetím pojmem je výzkumný projekt.

Vstupní požadavky

Vstupní požadavky na MRes Biosciences je titul první nebo vyšší druhé třídy v oboru Bioscience nebo příbuzné téma.

Od uchazečů o tento program se obvykle očekává, že splní výše uvedené minimální požadavky na vstup. Vysoká škola / škola si vyhrazuje právo požádat o vyšší akademické známky a kvalifikace.

Při rozhodování o přijetí se bere v úvahu nejen předchozí akademická kvalifikace, ale také faktory, včetně úrovně výzkumné osnovy / návrhu předloženého uchazečem, jejich výkonu při pohovoru (je-li to nutné), intenzity soutěže o omezená místa a příslušné odborné praxe (kde odpovídající).

Jak jste pod dohledem

V průběhu celého roku absolvujete řadu vyučovaných modulů, než se pustíte do velkého výzkumného projektu pod vedením odborných výzkumných pracovníků, kteří budou řídit a podporovat váš rozvoj nezávislých výzkumných dovedností, což povede k disertační práci ve stylu vědecká práce.

Velšská ustanovení

Pokud jste velšským mluvčím naší specializované akademie, Academi Hywel Teifi je tu, aby vás po celý čas na Swansea University podporovala. Nabízíme vám:

 • Rozhovor prostřednictvím velšštiny při žádosti o místo.
 • Možnost obdržet vaši osobní korespondenci ve velštině - poté s vámi budeme komunikovat ve vašem jazyce, který si vyberete.
 • Možnost napsat a odevzdat své kursy nebo zkoušky prostřednictvím velštiny (i když jste se rozhodli studovat v angličtině) a vynaloží veškeré úsilí, aby byla vaše práce označena v původním jazyce.
 • Velšsky mluvící osobní učitel.
 • Individuální podpora ke zlepšení vašich akademických jazyků ve velštině.

Od roku 2011 došlo k 40% nárůstu počtu studentů studujících prostřednictvím velšského jazyka na Swansea University a naše * TEF data za poslední dva roky ukazují, že velšští studenti jsou v oblasti zaměstnatelnosti velmi úspěšní (* Swansea University TEF se vrací 2017 a 2018).

Program se vyučuje na:
 • Angličtina

Zobraz 39 více kurzů z Swansea University »

Poslední aktualizace Září 4, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
1 - 3 let
Kombinované
Denní studium
Price
19,800 GBP
UK / EU: 4327 GBP. Mezinárodní: 19 800 GBP. (Plný úvazek)
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date