MRes v Biosciences

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled kurzu

MRes in Biosciences vám poskytuje odborné výzkumné školení zakotvené v našich světových výzkumných skupinách zabudovaných do jednoho nebo více našich výzkumných témat v Biosciences. Z našich specializovaných zařízení budete těžit na cestě k dosažení vědecké kvalifikace skutečného rozlišení.

Naše specializovaná zařízení zahrnují:

  • Zakázková výzkumná loď na pobřeží v hodnotě 12,5 milionu GBP.
  • Unikátní Centrum pro udržitelný vodní výzkum.
  • Pokročilá výpočetní zařízení s špičkovými grafickými pracovními stanicemi.
  • Laboratorní vybavení na zakázku a ekologii.
  • Vyhrazená zařízení a laboratoře molekulární ekologie a endokrinologie.

První semestr se skládá ze dvou povinných modulů poskytujících základní vědecké dovednosti, znalostí výzkumných metod a vědeckého přezkumu a jednoho modulu vybraného z řady nabízených na College of Science. Druhým a třetím pojmem je výzkumný projekt.

Vstupní požadavky

Vstupní požadavky na MRes Biosciences je titul první nebo vyšší druhé třídy v oboru Bioscience nebo příbuzné téma.

IELTS 6.5 (s minimálně 6,0 v každé složce) nebo ekvivalentní anglický test.

Stejně jako akademická kvalifikace mohou být rozhodnutí o přijetí přijata na základě jiných faktorů, včetně (ale nejen): standardu výzkumné osnovy / návrhu, výkonu při pohovoru, intenzity soutěže na omezených místech a příslušné odborné praxe.

Jak jste pod dohledem

V průběhu celého roku absolvujete řadu vyučovaných modulů, než se pustíte do velkého výzkumného projektu pod vedením odborných výzkumných pracovníků, kteří budou řídit a podporovat váš rozvoj nezávislých výzkumných dovedností, což povede k disertační práci ve stylu vědecká práce.

Velšská ustanovení

Pokud jste velšským mluvčím naší specializované akademie, Academi Hywel Teifi je tu, aby vás po celý čas na Swansea University podporovala. Nabízíme vám:

  • Rozhovor prostřednictvím velšštiny při žádosti o místo.
  • Možnost obdržet vaši osobní korespondenci ve velštině - poté s vámi budeme komunikovat ve vašem jazyce, který si vyberete.
  • Možnost napsat a odevzdat své kursy nebo zkoušky prostřednictvím velštiny (i když jste se rozhodli studovat v angličtině) a vynaloží veškeré úsilí, aby byla vaše práce označena v původním jazyce.
  • Velšsky mluvící osobní učitel.
  • Individuální podpora ke zlepšení vašich akademických jazyků ve velštině.

Od roku 2011 došlo k 40% nárůstu počtu studentů studujících prostřednictvím velšského jazyka na Swansea University a naše * TEF data za poslední dva roky ukazují, že velšští studenti jsou v oblasti zaměstnatelnosti velmi úspěšní (* Swansea University TEF se vrací 2017 a 2018).

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Čtěte více

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Méně