MPhys ve fyzice

The University of Warwick, Department of Physics

Popis programu

Read the Official Description

MPhys ve fyzice

The University of Warwick, Department of Physics

Physics si klade za cíl sledovat a vysvětlit chování fyzického vesmíru. Zejména, fyzika hledá základních zákonů, které představují, a předvídat, co lze pozorovat. Součástí odvolání předmětu je, že fyzický svět je řízen pozoruhodně málo těmito zákony a že to platí všude a na všechno.

Struktura předmětů odráží strukturu předmětu. Všichni studenti se základní moduly a vybrat si další moduly ze seznamu možností. Tyto základní moduly představí základní principy, zatímco volitelné moduly prozkoumat jejich aplikace v různých oblastech fyziky, včetně: astrofyziky, vlastností hmoty, částicové fyziky a atmosferické fyzice. Schéma možnost také umožňuje část modulů, která mají být přijata z vnější fyziky. Doporučujeme studenty nejen uvažovat moduly související s fyzikou, například v práci na počítači, ale také moduly ve filozofii a moderní jazyky.

Pro více informací si prosím stáhněte kurzu brožuru. Níže je uveden seznam jednotlivých modulů v každém roce a více podrobností o jejich obsahu lze nalézt pomocí odkazů výše.

Studijního oboru čtyřletého (MPhys)

Studenti se mohou rozhodnout pro čtyřletého verzi titulu. To byl navržen především pro studenty, kteří uvažují o kariéře což činí značné využití jejich znalostí fyziky. První dva roky jsou stejné jako u BSC.

ROK TŘETÍ MPhys

Jádro: Kvantová fyzika atomů, elektrodynamiky, Matematické metody pro fyziky III, fyziky skupinový projekt, Physics Laboratory.

Možnosti: Studenti si vybírají své zbývající volby fyziky v seznamu BSC výše. Čtvrtém roce MPhys

Jádro: Výzkumný projekt v hodnotě až 25% z letošního úvěru. Studenti volí asi 12 moduly ze skupiny modulů uvedených níže s nejméně osmi bytí Physics modulů.

Astrophysics: Exo-Planety, Vysokoenergetický Astrophysics, vzdáleném vesmíru

Klasická fyzika: Obecná relativita, Solar Magnetohydrodynamika, Physics of Fusion Power

Computing: Vysoký výkon Computing ve fyzice

Kondenzovaných látek: Funkční vlastnosti materiálů, struktura a dynamika těles kvantové teorie a částice: relativisticke kvantové mechaniky, kalibračních teorií částicové fyziky, neutrinové fyziky, Advanced fyziku částic vnějších možnostech Neexistuje formální seznam vnějších možnostech. Nicméně, studenti mohou sledovat téměř jakýkoliv modul zvenčí ministerstvo za předpokladu, že povolení k harmonogram toto.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Srp. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené království - Coventry, England
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2019
Spojené království - Coventry, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu