MPhil v chemii

Všeobecné informace

Popis programu

chemistry

Chemie jako disciplína roste a rychle se mění. Tradiční rozdělení chemie na analytický, anorganický, organický a fyzický alt = "chemie již neodráží dynamickou a multidisciplinární povahu oboru. Chemie je ve skutečnosti" ústřední vědou ", která má význam v oblastech jako je molekulární biologie, molekulární fyziky, vědy o materiálech, molekulární inženýrství, biotechnologie, environmentální vědy a návrh léků.

Jako postgraduální student na katedře chemie na The Hong Kong University of Science and Technology budete mít příležitost studovat v programech, které odrážejí aktuální, centrální pozici chemie a budete se učit z různých inovativních fakult v popředí jejich výzkumných oblastí.

Naším posláním je nabídnout možnosti výzkumu a výuky v rozvíjejících se oblastech chemie při zachování programu založeného na základních disciplínách. Postgraduální programy zdůrazňují výuku v původním výzkumu se zaměřením na základní, interdisciplinární a aplikované oblasti. Doplnění našich formálních studijních programů je aktivní seminární program, který umožňuje studentům setkat se s významnými a mezinárodními vědci, kteří jsou průkopníkem vytváření nových chemických poznatků.

Program MPhil je výzkumný titul založený na schválených kurzech a původní výzkumné práci. Je navržen s flexibilitou, aby si studenti mohli přizpůsobit výběry kurzu podle svých potřeb a zájmů v oblasti chemie. Předložení a úspěšná obhajoba diplomové práce založené na původním výzkumu je vyžadována pro získání titulu.


Vědci výzkumu

Výzkum a vývoj v rámci oddělení se zaměřuje na pět hlavních oblastí:

  • Syntetická chemie: syntetická metodologie, organokovový alt = "chemie a katalýza.
  • Molekulární dynamika a struktura komplexních systémů: laserová spektroskopie, dynamika biomolekulárních a supramolekulárních systémů, výpočetní alt = "chemie (skládání proteinů / RNA).
  • Materiálové vědy: Nanomateriály, biomateriály a polymerní a organické elektronické materiály.
  • Chemická biologie: Organizace proteinů v metabolismu, signální transdukce.
  • Analytická / environmentální chemie: Vývoj metod a aplikace pro environmentální a bioanalytické chemie.

Oddělení má mezinárodní vztahy s velkými chemickými průmysly a hrálo klíčovou roli při vytváření univerzitní spolupráce zahrnující vysoké školy, výzkumné instituce a firmy v Hongkongu, pevninské Číně, Japonsku, Evropě a USA.

chem

Informace o programu pro rok 2020/21 jsou nyní připraveny na

Požadavky na přijetí

i. Obecné požadavky na přijetí

Žadatelé, kteří se ucházejí o přijetí na magisterský titul, by měli mít:

  • získal bakalářský titul z uznávané instituce nebo schválenou rovnocennou kvalifikaci.

ii. Požadavky na přijetí anglického jazyka

Musíte splňovat požadavky anglického jazyka s jedním z následujících dovedností *:

  • TOEFL-iBT 80 #
  • TOEFL-pBT 550
  • TOEFL-Revidovaný papír-dodaný test 60 (celkové skóre pro čtení, poslech a psaní sekcí)
  • IELTS (akademický modul) Celkové skóre: 6,5 a všechna dílčí skóre: 5,5

* Pokud je váš první jazyk angličtina a vaše bakalářská nebo ekvivalentní kvalifikace byla udělena institucí, ve které byla výuka angličtiny, nebudete-li splňovat výše uvedené požadavky anglického jazyka.

# označuje celkové skóre v jediném pokusu

Termíny pro podání žádosti

Prosím obrať se na

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World Univ ... Čtěte více

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World University Rankings (2018), HKUST offers a wide selection of research postgraduate studies in Science, Engineering, Business and Management, Humanities and Social Science, Environmental Studies, and Public Policy leading to the Master of Philosophy (MPhil) and the Doctor of Philosophy (PhD) degrees. All programmes are taught in English. Méně