MPhil v atmosférické environmentální vědě

Všeobecné informace

Popis programu

atmospheric

Nabízené divizí životního prostředí a vhodnosti, programy jsou podporovány s následujícími výzkumnými ložisky a nejmodernějšími zařízeními. Cílem je poskytnout studentům hlubší znalosti o environmentálních vědách a souvisejících politikách tak, aby pomohla zvýšit jejich schopnost řešit životní prostředí a vytvářet smysluplná řešení.

Vědci výzkumu

Hlavní oblasti divize jsou:

  • Atmosférická věda a znečištění ovzduší
  • Oceánská věda a znečištění vody
  • Politika změny klimatu a přizpůsobení
  • Udržitelnost
  • Zdravé životní prostředí


Pracujeme také na místech, kde se tyto oblasti protínají, jako je vědecké chápání strategií řízení a formulací politiky.

Vybavení

HKUST má vynikající centrální vybavení a vybavení pro podporu výuky a učení programu. Mezi ně patří Nadřízená zařízení pro výzkum kvality ovzduší, Centrální středisko pro životní prostředí, Pobřežní mořské laboratoře, zařízení pro monitorování životního prostředí, systémy kvality vzduchu v reálném čase a meteorologické prognostické systémy, satelitní přijímače a Geografický informační systém.

environm sci

Informace o programu pro rok 2020/21 jsou nyní připraveny na

Požadavky na přijetí

i. Obecné požadavky na přijetí

Žadatelé, kteří se ucházejí o přijetí na magisterský titul, by měli mít:

  • získal bakalářský titul z uznávané instituce nebo schválenou rovnocennou kvalifikaci.

ii. Požadavky na přijetí anglického jazyka

Musíte splňovat požadavky anglického jazyka s jedním z následujících dovedností *:

  • TOEFL-iBT 80 #
  • TOEFL-pBT 550
  • TOEFL-Revidovaný papír-dodaný test 60 (celkové skóre pro čtení, poslech a psaní sekcí)
  • IELTS (akademický modul) Celkové skóre: 6,5 a všechna dílčí skóre: 5,5

* Pokud je váš první jazyk angličtina a vaše bakalářská nebo ekvivalentní kvalifikace byla udělena institucí, ve které byla výuka angličtiny, nebudete-li splňovat výše uvedené požadavky anglického jazyka.

# označuje celkové skóre v jediném pokusu

Termíny pro podání žádosti

Prosím obrať se na

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World Univ ... Čtěte více

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World University Rankings (2018), HKUST offers a wide selection of research postgraduate studies in Science, Engineering, Business and Management, Humanities and Social Science, Environmental Studies, and Public Policy leading to the Master of Philosophy (MPhil) and the Doctor of Philosophy (PhD) degrees. All programmes are taught in English. Méně