MPhil V Politické Vědě

Lingnan University

Popis programu

Read the Official Description

MPhil V Politické Vědě

Lingnan University

MPhil v politické vědě

Doba trvání: 2 roky (plný úvazek) Místo: Hong Kong Mezinárodně zkušených členů fakulty na Katedře politologie mají kvalitní publikačních záznamů a některé jsou uznány jako odborníci ve svých oborech. Pracovníci fakulty v oddělení se specializují na širokou škálu dílčích disciplín, jako je správa věcí veřejných a veřejných politik Hongkongu a Číně, asijsko-tichomořské oblasti mezinárodních vztahů, regionální i globální politice a ekologické studie. Zvláštní síly ve výuce a dohledu patří čínská reformní politiku, regionalismus, globální politiku v oblasti životního prostředí, sport-politika Nexus, čínské zahraniční a bezpečnostní politiky, Korejském poloostrově politice a demokratizace v Asii.

Žádost o přijetí

Žadatelé, kteří mají zájem o hledání přijetí do programu MPhil by se měla vztahovat na univerzitě přímo. Úspěšným žadatelům bude zpravidla poskytnuta postgraduální studium s měsíčním stipendiem ve výši 16 160 Kč * (1 USD = 7,8 USD).

  • Sazba podléhat kontrole

Lhůta pro podání žádosti

Univerzita zve aplikacím 1. listopadu 2017 až 26. ledna 2018. Pozdní žádosti budou posuzovány individuálně, v závislosti na dostupnosti míst.

Obecné požadavky na přijetí

  1. Žadatel o přijetí do kandidatury na titul MPhil by za normálních okolností:
  • a. mít odpovídající bakalářský titul s prvním nebo druhým vyznamenáním nebo na stejné úrovni vydaný instituce terciárního vzdělávání vzdělávání uznané pro tento účel na univerzitě; nebo
  • b. získali rovnocennou kvalifikaci; nebo
  • c. poskytly dostatečný důkaz o akademické a profesní dosažení.
  1. Kromě výše uvedeného, ​​Žadatel, jehož míra není z instituce terciárního vzdělávání v Hong Kongu nebo anglicky mluvící zemi by měl získat minimální skóre 550 (test papírové) nebo 213 (test počítačové) nebo 79 (Internet založené test) v testu z angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL), nebo kapela skóre 6,5 nebo vyšší v Mezinárodní anglického jazyka testovací systém (IELTS), nebo ekvivalentní skóre ve uznaného testu, nebo rovnocennou kvalifikaci na prokázat jeho / její jazykové znalosti, které budou posuzovány případ od případu. Žadatelé jsou povinni splnit dodatečné požadavky, případně stanovené v programech, na něž se vztahují k přijetí.

Program Specifické požadavky pro přijetí

Namísto TOEFL a IELTS skóre, může žadatel předložit výsledky z Scholastic Aptitude Test (SAT), GRE, GMAT, člen Institutu lingvistů (MIL), nebo v kolegiu English Test (SEČ) z Čínské lidové republiky, nebo rovnocennou kvalifikaci prokázat jeho / její jazykové znalosti, které budou posuzovány případ od případu.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace September 4, 2017
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Duration
Délka trvání
2 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Hongkong - Tuen Mun, New Territories
Datum začátku : Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2018
Hongkong - Tuen Mun, New Territories
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu