MPhil / MSc v vedení

University Of Professional Studies Accra

Popis programu

Read the Official Description

MPhil / MSc v vedení

University Of Professional Studies Accra

MPhil / MSc v vedení

Program Magistr

Magistr v Leadership Program je smíšený vzdělávací program na School of Graduate Studies na University of Professional Studies Accra. Cílem programu je rozvíjet vedoucí pracovníky s celosvětovým dopadem. Program byl vytvořen se vstupy od předních světových operátorů různých veřejných, soukromých a neziskových / nevládních organizací.

Program je určen pro ty, kteří pracují nebo mají zájem pracovat v organizacích, jako jsou velvyslanectví, vysoké komise, mezinárodní nevládní organizace, korporace působící na globálním trhu, vlády, úředníci z veřejného sektoru a bezpečnostní služby.

Účelem programu Magistr v programu Leadership je vytvořit mimořádné vůdce. Tento kombinovaný magisterský studijní program je jedinečný v zemi a poskytuje dospělým příležitost rozvíjet znalosti, dovednosti a postoje, které jim dávají kreativní, etické a efektivní působení v rámci svých organizací. Program také umožňuje těm, kteří se chtějí učit způsobem, který vytváří hodnotu a přináší konstruktivní rozdíl s jejich přítomností.

Program byl navržen flexibilně bez kompromisů ohledně akademické přísnosti a současně byl přizpůsoben náročným rozvrhům účastníků. Účastníci jsou prezentováni online knihovnou a interakcí s místními a mezinárodními fakultami. Online přednášky o streamingu videa a vynikající komunikace mezi fakultou a studenty přinášejí do života situaci v učebně a nabízejí vzdělávací zážitek, který nemůže obsahovat žádný textový studijní program. Aby to bylo skutečně mezinárodní, vyučují týmy mezinárodních fakult z místních, amerických, evropských, indických a kariérových diplomatů, které přinesou globální perspektivu k programu. To umožní studentům prozkoumat další výhodu rozmanitosti názorů a zkušeností. Program je učební model a nikoliv výukový model založený na hodnocení.

Obsah programu:

Základy vedení, Mezinárodní kultura a komunikace, Řízení společnosti, Administrativní právo, Finanční řízení pro vůdce, Organizační rozvoj, Strategické vedení, Pochopení globální ekonomiky, Vedoucí osoby a řídící organizace, Etika v řízení, Řízení projektu a Metody výzkumu.

Cílová skupina:

Cílovým publikem pro tento program jsou praktičtí manažeři a vedoucí pracovníci v soukromém a veřejném sektoru, jakož i členové parlamentu, ministry, velitelé metropolitních, obecních a okresních ředitelů a koordinační ředitelé, ředitelé státní správy, manažeři z nevládních organizací Advokáty, lékaři, lékárníci, bezpečnostní pracovníci a aspirační absolventy.

Perspektivy zaměstnanosti:

Po dokončení programu Magistr v Leadership Programu mohou účastníci pracovat na různých manažerských pozicích v právnických organizacích, nevládních organizacích, mezinárodních institucích, mezinárodní státní správě, místní správě a dalších souvisejících institucích, agenturách a odděleních.

Doba trvání: 24 měsíců

Vstupní požadavky:

Žadatelé, kteří se ucházejí o přijetí do programu Magistr v Leadership Programu, musí:

 • Mít dobrý první stupeň z uznávané a akreditované univerzity / instituce s výhodou nižší třídy nebo lepší v jakékoli disciplíně nebo,
 • Mít příslušnou uznanou plnou odbornou kvalifikaci (Chartered level), např. ICAG, ACCA, CIMA, CPA, CIB) nebo mezinárodní žadatelé s ekvivalentem prvního stupně a znalost anglického jazyka mohou požádat o posouzení

Možnost MPhil programu vedoucích pracovníků

Master of Philosophy v leadershipu je podobný Magistr in Leadership volba s tím rozdílem, že to je výzkum-založený program pro ty, kteří chtějí mít další výhodu pracovat v akademickém prostředí nebo některou z dalších organizací uvedených v Master of Možnost vědy v leadershipu.

Doba trvání: 24 měsíců

Cílová skupina:

Akademici, vedoucí pracovníci, vedoucí akademických institucí, konzultanti, výzkumní pracovníci a praktikující manažery ve všech odvětvích.

Perspektivy zaměstnanosti:

Po dokončení programu MPhil v programu Leadership mohou žadatelé být zaměstnáni v akademických institucích jako přednášející, děkani, výzkumní pracovníci, ale i vedoucí pracovníci místních a mezinárodních výzkumných institucí, nevládních organizací, právnických osob, mezinárodních institucí, mezinárodní veřejné správy, místní správy A dalších souvisejících institucí, agentur a oddělení.

Vstupní požadavky:

Žadatelé, kteří žádají o přijetí do programu MPhil v programu Leadership, musí:

 • Mít dobrý první stupeň z uznávané a akreditované univerzity / instituce s výhodou nižší třídy nebo lepší v jakékoliv disciplíně studia,
 • Mít příslušnou uznanou plnou odbornou kvalifikaci nebo,
 • Mezinárodní žadatelé s ekvivalentem prvního stupně a znalost angličtiny mohou požádat o posouzení

PRODEJNÍ CENTRUM

Online sériová čísla pro Univerzitu odborných studií Accra jsou k dispozici k nákupu za cenu GH ¢ 160,00 pro žadatele v Ghaně a GH ¢ 320,00 pro mezinárodní žadatele na následujících prodejních místech:

 • (A) Každá pobočka společnosti Ecobank
 • (B) Každá pobočka přístupové banky
 • (C) službou MTN Mobile Money Services

Další informace získáte na webových stránkách Univerzity nebo na Školách postgraduálních studií (SOGS).

DOKONČENÍ PŘIHLÁŠKY ON-LINE

A) Žadatelé o program budou muset vyplnit formulář on-line. Za tímto účelem je doporučeno pečlivě přečíst pokyny, které řídí vyplnění on-line žádosti.

(B) Všichni žadatelé musí předložit manilskou obálku s přiloženou písemností na níže uvedenou adresu

 • Certifikované kopie všech certifikátů a přepisů
 • Dvě (2) schválené fotografie s pasovým rozsahem
 • Rodný list
 • Jedna (1) malá sama adresovaná EMS obálka
 • Dvě (2) dokončené rozhodčí zprávy
 • Dokončený formulář prohlášení
 • Prohlášení o vize pro MBA / MSc. uchazeči
 • Výzkumný návrh pro žadatele MPhil

Manila obálka by měla být předložena na adrese níže EMS: DEAN, SCHOOL OF GRADUATE STUDIES UNIVERZITA PROFESIONÁLNÍCH STUDIÍ ACCRA PO BOX LG 149 ACCRA Důležitá poznámka: Žadatelé, kteří nesplňují žádnou z výše uvedených požadavků NESMÍ POUŽÍVAT. Poplatky zaplacené na univerzitě NENÍ vratné.

This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
24 měsíců
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Ghana - Accra, Greater Accra Region
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Ghana - Accra, Greater Accra Region
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu